Doporučení oční lékaři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Kolín

• „Paní doktorka je jedna z mála, která ví ,že prácec lékaře není jen o odbornosti , ale i k lidskému přistupu k pacientovi a to je velice důležité. Více

Bedřicha Smetany 55, Nymburk Mapa

Soukromá ordinace oční

• „Děkuji, v zastoupení svého tatínka, za vyšetření a péči. Paní doktorka i sestřička jsou profesionálové na svém místě a přístup hodnotíme jako opravdu špičkový! Ještě jednou moc děkujeme! Více

nám. T. G. Masaryka 796, Poděbrady Mapa

Soukromá ordinace oční

• „Vysoká profesionalita, obrovská lidskost, za mne klobouk dolů, schopnost vést a motivovat team. Vážený pane primáři, ať je Vám pro nás pacienty ještě dlouho dáno. S úctou! Více

Bedřicha Smetany 55, Nymburk Mapa

Hradecké oční sanatorium, s.r.o.

• „Super paní sestřička a pan doktor je vynikající. Vstřícný, milý, iniciativní. Rozhodně doporučuji...

Smetanova 764, Kolín Mapa

Oční ambulance

• „S panem doktorem Balíkem jsem spokojena.V klidu si se mnou o mém onemocnění promluví a poradí co je pro mě při léčbě nutné.Vyzařuje z něj klid a pohoda.Mohu ho určitě doporučit. Více

Okružní 2160, Nymburk Mapa

Oční ambulance

• „Chodím k panu doktorovi s dcerou a jsem spokojena. Jeho přístup byl velmi příjemný natolik se dcera při prvnim vyšetření bála, tak s ní pan doktor jednal tak že se i smála což je co říct. Souhlasím s tím vybavením to na čtíru ale to je pro mě vedlejší. A tet mám problém i já takže jedině k němu. Více

Jeníkovská 348, Čáslav Mapa

Ordinace specialisty - oční