Doporučení oční lékaři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Kadaň

• Oční lékař, Ostatní

1 názor

„Pan MUDr.Poc je lékař s velkým L. Profik na slovo vzatý,umí u něj se pacienti cítí dobře.Měla jsem s ním tu zkušenost,že jsem si vážila každého jeho slova .Letos mi operoval obě oči i když každé mělo jinou bolest a nebylo to u mě tak jednoduché zvládl to svým charismem,poctivosti najít k člověku cestu,při operaci hovoří postup bolesti co přijde a to člověku hodně pomáhá,aby i jemu pomáhal se chovat tak jak on v danou chvíli potřebuje. Jsem ráda,že jsem na takového lékaře přišla a doporučuji kdo má co s očima navštivte jeho ordinaci a přejte si,aby vás přijali,neboť je maximálně plný pacientů. Děkuji ještě jednou touto cestou panu doktorovi i jeho sehranému týmu a perfektní organizační struktuře. Kéž by ho chuť neopustila,být přívětivý a přátelský ke každému zoufalému člověku co se mu horší zrak. Díky díky!!!!! pacientka Schmidová Více

Beethovenova 1140, Chomutov Mapa

SOLOMONIS s.r.o.

Sadová 528, Klášterec nad Ohří Mapa

SOLOMONIS s.r.o.

• Oční lékař

„Pana Metelku jsem si vybrala náhodně při změně registrace očaře a nelituji. Je ochotný, milý, vtipný a ani jeho sestřičce, která je velice sympatická, nelze nic vytknout. Jsem ráda, že jsem přestoupila právě k panu doktorovi Metelkovi a tímto mu za jeho přístup děkuji. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Golovinova 1559, Kadaň Mapa

Nemocnice Kadaň s.r.o.