Nikolas Pávek, ortoped Brno

MUDr. Nikolas Pávek

Ortoped Více

31 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
31 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
N
Umístění: Poliklinika Viniční Jiný

Dnes jsem byla u pana doktora podruhé a nemůžu jinak než chválit.Jsem po operaci artroskopie a můj bývalý ortoped mi nenapsal ani léky na bolest. Tak jsem šla k panu doktorovi Pávkovi a byla jsem velice mile překvapena ,že mi pan doktor napsal nejen léky na bolest ale i rehabilitace. Sestřička je velice milá ,užasná bytost která když vidí že se bojíte přispěchá a podá pomocnou ruku. Takových sestřiček kdyby bylo víc. Rozhodně doporučuji je vidět že pan doktor je kapacita a má tu nejlepší sestřičku :)


O
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Viniční vyšetření kolene

Chci poděkovat za vyšetření mé mamiky Marušky Parýzkové.Přístup sestřičky Petruly Klepáčové je nevšední-její laskavost a lidský přístup přispěl k pohodovému průběhu naší návštěvy.MUDr.Nicolas Pávek je skvělý lékař a mamince moc pomohl.Ještě jednou oběma děkuji-do této ordinace se budu vždy těšit. Cenková


L
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Viniční Bolest v zápěstí

Dnes jsem byla u dr. Pávka naposledy.
Překvapil mě svou arogancí a drzostí odejít domů 20min před zavíračkou.
Bylo 13:35 kdy jsem přišla do čekárny ve které seděla jedna paní co šla na proti do ordinace, zeptala jsem se ji, jestli je někdo u pana doktora v ordinaci a řekla mi že ne. Slyšela jsem doktora se sestrou si povídat a smát se, zaklepala jsem a nikdo neotvíral, zaklepala jsem po druhé a otevřel doktor, který byl už oblečený v civilním a nachystán na odchod. Zeptal se mě co potřebuji, řekla jsem že z chirurgie mě poslali za ním na vyšetření zápěstí na to mi odpověděl ať si dojdu ve čtvrtek, že už má konec. Podotýkám. Bylo 13:40 a pracovní dobu měl do 14h. Myslím si, že místo chechtání se sestrou a převlékání by ještě minimálně jednoho pacienta vzít stihl.
Absolutně nedoporučuji.
Jeho chování mě opravdu překvapilo.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Š
Ověřeny pacient

Nedoporučuji, dr.Pávek nemá pověst příjemného lékaře, jak jsem se o tom přesvědčila při poslední návštěvě. Pacienty zásadně neobjednává, vyžaduje doporučení i když u něj registrovaní a hodinu před koncem ordinač.doby Vás neošetří. Přišla jsem hodinu před koncem ordinační doby. Zatímco z protější ordinace 3x kontrolovali příchozí pacienty, sestra od Pávka přišla po 30 minutách a oznámila mi, že mají přede mnou ještě pacienty, že budou končit a že už mě nevezmou. Potvrzení mi nedá, ať už nečekám a v práci si mám návštěvu lékaře nadpracovat. Přivolaný doktor Pávak se záhy objevil ve dveřích, nepříjemný, popuzeně zopakoval, že mě nevezme, potvrzení nedá a na dotaz proč tedy neobjednává? Arogantně odpověděl, že je to jeho věc a nashledanou! Opravdu, neuvěřitelné. Takhle jedná kvalitní lékař? Dal tím jasně najevo, že ho nezajímá, jak dlouho tam pacienti sedí a že je mu to úplně jedno...ostatní v čekárně jen rozčarovaně hleděli, kroutili hlavami, viditelně otrávení čekáním, prý až 3 hodiny.... A co se odbornosti týká, padlá klenba a bolest nohou při chůzi, nejsou pro Pávka problém hodný řešení, prý co bych chtěla. Děkuji, ale takového ortopeda ani lékaře určitě ne. Ševčíková

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

touto cestou bych chtěl poděkovat dr Pávkovi , který mě vždy pomohl
zdravotní sestra je milá má pěkný přístup k pacientům,proto dr.Pávka i sestru doporučuji
Nádeníček


Ověřeny pacient

Pan doktor Pávek mě nikdy nesklamal a vždy pomohl . Vždy pomohla i jeho zdravotní sestra.Děkuji jim za jejich lidský přístup k pacientům. Operoval mě v nemocnici v Mostišti / endoprotéza kyčelního klubu /a opět profesionální péče.Takových lékařů si musíme všichni vážit.


J
Ověřeny pacient

Prosím v žàdnem případ nechodit včera jsem tam byla protože jsem žádného jiného ortoped a bez objednání nesehnala.Ted je 2.35.v noci.jsem vzhůru bolesti. Nemohu spat.a zítra musím znovu k praktickému lékaři ať mi doporuci nějakého lékaře ortopeda.Potiže asi taky zánět šlach .Ale prej mi nic není a rentgen je v pořádku.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Byla jsem s akutní bolestí ramene a doktor byl v pohodě.obstrik snad zabere,tak uvidím.Sestřičku tam nemel ale už jsem měla tu čest.Utěšovala mě jednou při obstřiku páteře .Diagnostikoval a vysvětlil stručně.na dlouhé řeči není nikdo zvědavý když je mu blbě.


Ověřeny pacient

Pan doktor Pávek a jeho sestra Petrula.Dnes jsem byla poprvé v ordinaci.Vždy navenek velmi milá sestra,ale zdání klame.Vzteklá ,nervozní primadona,arogantní s hulváckým přístupem.A co se týče pana doktora,který se dostavil o dobrých 20 minut později,aniž by se omluvil,arogantní chlap,který mi sdělil,že tam nepatřím,abych navštívila revmatologii.Do 3 minut jsem byla hotova.Ani se nenamáhal mi napsat žádanku,natož poradit.Už nikdy více.ILONA

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Byl jsem vyšetřen u pana doktora a byl jsem velmi spokojen s vysokou odbornou úrovní. Vyšetření proběhlo v přátelském a pohodovém duchu.Vše bylo podrobně a srozumitelně vysvětleno. S léčebným postupem jsem byl spokojen. Děkuji a doporučuji!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti