Nikolas Pávek, ortoped Brno

MUDr. Nikolas Pávek

Ortoped Více

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Názory

Umístění: Poliklinika Viniční Jiný

Dnes jsem byla u pana doktora podruhé a nemůžu jinak než chválit.Jsem po operaci artroskopie a můj bývalý ortoped mi nenapsal ani léky na bolest. Tak jsem šla k panu doktorovi Pávkovi a byla jsem velice mile překvapena ,že mi pan doktor napsal nejen léky na bolest ale i rehabilitace. Sestřička je velice milá ,užasná bytost která když vidí že se bojíte přispěchá a podá pomocnou ruku. Takových sestřiček kdyby bylo víc. Rozhodně doporučuji je vidět že pan doktor je kapacita a má tu nejlepší sestřičku :)

O
Umístění: Poliklinika Viniční vyšetření kolene

Chci poděkovat za vyšetření mé mamiky Marušky Parýzkové.Přístup sestřičky Petruly Klepáčové je nevšední-její laskavost a lidský přístup přispěl k pohodovému průběhu naší návštěvy.MUDr.Nicolas Pávek je skvělý lékař a mamince moc pomohl.Ještě jednou oběma děkuji-do této ordinace se budu vždy těšit. Cenková

Umístění: Poliklinika Viniční Bolest v zápěstí

Dnes jsem byla u dr. Pávka naposledy.
Překvapil mě svou arogancí a drzostí odejít domů 20min před zavíračkou.
Bylo 13:35 kdy jsem přišla do čekárny ve které seděla jedna paní co šla na proti do ordinace, zeptala jsem se ji, jestli je někdo u pana doktora v ordinaci a řekla mi že ne. Slyšela jsem doktora se sestrou si povídat a smát se, zaklepala jsem a nikdo neotvíral, zaklepala jsem po druhé a otevřel doktor, který byl už oblečený v civilním a nachystán na odchod. Zeptal se mě co potřebuji, řekla jsem že z chirurgie mě poslali za ním na vyšetření zápěstí na to mi odpověděl ať si dojdu ve čtvrtek, že už má konec. Podotýkám. Bylo 13:40 a pracovní dobu měl do 14h. Myslím si, že místo chechtání se sestrou a převlékání by ještě minimálně jednoho pacienta vzít stihl.
Absolutně nedoporučuji.
Jeho chování mě opravdu překvapilo.

Š

Nedoporučuji, dr.Pávek nemá pověst příjemného lékaře, jak jsem se o tom přesvědčila při poslední návštěvě. Pacienty zásadně neobjednává, vyžaduje doporučení i když u něj registrovaní a hodinu před koncem ordinač.doby Vás neošetří. Přišla jsem hodinu před koncem ordinační doby. Zatímco z protější ordinace 3x kontrolovali příchozí pacienty, sestra od Pávka přišla po 30 minutách a oznámila mi, že mají přede mnou ještě pacienty, že budou končit a že už mě nevezmou. Potvrzení mi nedá, ať už nečekám a v práci si mám návštěvu lékaře nadpracovat. Přivolaný doktor Pávak se záhy objevil ve dveřích, nepříjemný, popuzeně zopakoval, že mě nevezme, potvrzení nedá a na dotaz proč tedy neobjednává? Arogantně odpověděl, že je to jeho věc a nashledanou! Opravdu, neuvěřitelné. Takhle jedná kvalitní lékař? Dal tím jasně najevo, že ho nezajímá, jak dlouho tam pacienti sedí a že je mu to úplně jedno...ostatní v čekárně jen rozčarovaně hleděli, kroutili hlavami, viditelně otrávení čekáním, prý až 3 hodiny.... A co se odbornosti týká, padlá klenba a bolest nohou při chůzi, nejsou pro Pávka problém hodný řešení, prý co bych chtěla. Děkuji, ale takového ortopeda ani lékaře určitě ne. Ševčíková

touto cestou bych chtěl poděkovat dr Pávkovi , který mě vždy pomohl
zdravotní sestra je milá má pěkný přístup k pacientům,proto dr.Pávka i sestru doporučuji
Nádeníček

Pan doktor Pávek mě nikdy nesklamal a vždy pomohl . Vždy pomohla i jeho zdravotní sestra.Děkuji jim za jejich lidský přístup k pacientům. Operoval mě v nemocnici v Mostišti / endoprotéza kyčelního klubu /a opět profesionální péče.Takových lékařů si musíme všichni vážit.

Prosím v žàdnem případ nechodit včera jsem tam byla protože jsem žádného jiného ortoped a bez objednání nesehnala.Ted je 2.35.v noci.jsem vzhůru bolesti. Nemohu spat.a zítra musím znovu k praktickému lékaři ať mi doporuci nějakého lékaře ortopeda.Potiže asi taky zánět šlach .Ale prej mi nic není a rentgen je v pořádku.

Byla jsem s akutní bolestí ramene a doktor byl v pohodě.obstrik snad zabere,tak uvidím.Sestřičku tam nemel ale už jsem měla tu čest.Utěšovala mě jednou při obstřiku páteře .Diagnostikoval a vysvětlil stručně.na dlouhé řeči není nikdo zvědavý když je mu blbě.

Pan doktor Pávek a jeho sestra Petrula.Dnes jsem byla poprvé v ordinaci.Vždy navenek velmi milá sestra,ale zdání klame.Vzteklá ,nervozní primadona,arogantní s hulváckým přístupem.A co se týče pana doktora,který se dostavil o dobrých 20 minut později,aniž by se omluvil,arogantní chlap,který mi sdělil,že tam nepatřím,abych navštívila revmatologii.Do 3 minut jsem byla hotova.Ani se nenamáhal mi napsat žádanku,natož poradit.Už nikdy více.ILONA

Byl jsem vyšetřen u pana doktora a byl jsem velmi spokojen s vysokou odbornou úrovní. Vyšetření proběhlo v přátelském a pohodovém duchu.Vše bylo podrobně a srozumitelně vysvětleno. S léčebným postupem jsem byl spokojen. Děkuji a doporučuji!!!