Ortoped Pohořelice

• „K panu doktorovi už chodím s detma roky přesněji 14let.Poprve jsem ho potkala v porodnici. Pane doktore moc vám děkujeme za Vaši péči mých holek.Jsme s váma maximálně spokojeni. Více

Brněnská 9, Hustopeče Mapa

Privátní ortopedie

• „Dělal mi plastiku předního křízového vazů kolene. A koleno funguje výborně.V Úrazové nemocnici mě půl roku léčili a tvrdili po artroskopii, že koleno je v pořádku a pan Dr. Vališ to poznal jen po hmatu. Více

Brněnská 120, Pohořelice Mapa

Ortopedická ambulance

• „Pan doktor je opravdu profesionál. Chodím k němu již několik let. A jsem mu velice vděčná. Na rozdíl od jiného hustopčského ortopeda, ale i brněnského, mi velice pomohl a pomáhá s urputnými bolestmi nohou. Vlastně jsem ani nevěděla, že někdo takový v Hustopečích působí, došla jsem na něj náhodou. Bylo to obrovské štěstí. Žádný z výše jmenovaných lékařů mně nedovedl pomoci, vlastně se na mě ani nepodívali, ale pan doktor Šmíd mě vyslechl a pomohl a pomáhá dodnes. Nechci si ani představit, jak bych dnes chodila, kdybych nenavštívila jeho. Je mi pokaždé do pláče, ale radostí, z toho, že mně opět pomohl. A sestřičky? Tak to jsou nejmilejší sestřičky, které znám, hlavně ta blonďatá. ;) Více

Hybešova 1, Hustopeče Mapa

Ortopedická ambulance

• „Mám po operaci pr.kolene a jsem spokojený, už se těším, až mi pan doktor koukne do druhého kelene, nějak se bolestí nemohu pohnout. Všem váhajícím doporučuji navštívit pana doktora a poradit se popř. nechat zopervat. Více

Široká 16, Ivančice Mapa

Ortopedie

• „oceňuji profesionální, ale zejména lidský přístup lékaře Václaveka, jeho trpělivé vysvětlování mého zdravotního stavu s kolenem i s názornou ukázkou :) a také vyzdvihuji zájem sestřičky a její pomoc s oblékáním po vyšetření v ortopedické ambulanci Nemocnice v Hustopečích Více

Brněnská 716/41, Hustopeče Mapa

Městská nemocnice Hustopeče

• „Příjemný lékař, který se skvěle věnuje dětem. Je potřeba dodržovat časy, protože má pořád ordinaci nacpanou k prasknutí, ale o své pacienty se stará velmi dobře. Chodíme k němu se synem a nikdy nic nezanedbal. Více

Široká 16, Ivančice Mapa

Ortopedie