Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Dentální hygiena děti do 13 let • Od 1 000 Kč

Kombinované bělení zubů • Od 9 600 Kč

Odstranění zubního kamene • Od 4 900 Kč +3 Více

Opakovaná návštěva - Recall do 7 měsíců • Od 1 000 Kč

Opakovaná návštěva - recall od 7 měsíců • 1 350 Kč

Vstupní dentální hygiena • Od 1 750 Kč

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Od 1 000 Kč

Od 9 600 Kč

Od 4 900 Kč

Od 1 000 Kč

1 350 Kč

Od 1 750 Kč

Stomatologická klinika Magic Smile

Pravidelnou návštěvou ordinace dentální hygieny předcházíte nejen zbytečným zubním kazům, zánětu dásní a hlavně parodontóze, ale i znehodnocení již vy...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• dentální hygiena

Pan Alexij je velmi empatický a profesionální hygienista. Mohu jen doporučit jeho služby,jsem maximálně spokojená

Velmi doporučuji,milé jednání, profesionální ošetření...jinam bych nešla. Tady vás strach ze zubařského křesla přejde...

Profesionální přístup milého a sympatického specialisty. Z mé strany naprostá spokojenost! Všem doporučuji!! :)

K panu Alexijovi chodím pravidelně již druhým rokem. Profesionální a příjemný přístup a vždy skvěle odvedená práce. Doporučuji!

Velmi doporučuji. Příjemné prostředí nedávno rekonstruované vojenské nemocnice ve spojení s profesionální péči pana Alexije mne mile překvapilo. Již nepůjdu jinam.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Používám zubní pastu s mikrostříbrem. Byl jsem poučen, že mikrostříbro je na rozdíl od koloidního stříbra schopno setrvat na povrchu sliznic a tudíž je z hlediska eliminace bakterií daleko efektivnější. Totéž v případě žvýkaček s obsahem mikrostříbra, které používám vždy po jídle.
Děkuji.
Miroslav Matucha

účinná forma eliminace škodlivých bakterií je převážně v technice čištění zubů jemným kartáčkem. Zubní pasta redukující bakterie není potřeba, pokud dokážeme zuby vyčistit správně. Navíc se obávám, že může docházet k povrchové abrazi zubů, čímž dochází k ničení skloviny.

Nikola Alexij, DiS.

Na dentální hygieně mi odštípli část zubu. Okamžitě jsem si toho nevšimla. Na konci zákroku mi nedali zrcadlo. Zjistila jsem to krátce po odchodu z ordinace. požadovala jsem sepsat protokol o závadě. Obvinili mne, že jsem s tím už přišla, ale nenapadlo je mne na to upozornit před zákrokem. Mám svědky, kterým jsem zuby v pořádku ukázala před odchodem na dentální hygienu. V protokolu jsem odlišné verze. Jak dále postupovat. Zničili mi zub. Privátní klinika v Praze. Děkuji

Dobrý den, toto je bohužel sveřepá situace, která může přinášet nepříjemnost v podobě tvrzení proti tvrzení. Pokud máte nějaký fotografický důkaz, pak bych se průkaznosti nebál. Být Vámi, tak se odkážu na Asociaci dentálních hygienistek, kde Vám s případným postupem řešení rádi poradí. Za mne bych si vyžádal výpis z Vaší zdravotnické dokumentace, kde by o tomto měl být zápis. Tedy zda zub již byl odštípnutý, či nikoliv.
držím palce v řešení. S pozdravem Nikola Alexij, DiS.

Nikola Alexij, DiS.