Naděžda Motlíková, zubař Česká Lípa

MUDr. Naděžda Motlíková

Zubař

19 názorů

Adresa

Eliášova 1545, Česká Lípa
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
19 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient

K paní lékařce Motlíkové chodím od svých 6 let, chodíme tam celá rodina. Nemůžu si na nic stěžovat, to, že mě občas bolí vrtání zubu nebo čištění zubního kamenu (no a co... dá se to vydržet) to je můj problém, že si o své zuby nepečuju úplně tak, jak bych měla. Na zubařku si nemůžu stěžovat, nikdo, ani náš tatínek :D , který se opakovaně z pracovních důvodů přeobjednává vždy na poslední chvíli, a ještě k tomu nemá zuby v pořádku. Nestěžujeme si nikdo, je to výborná doktorka, odbornice na pravém místě. Vzhledem k ostatním komentářům na jiné zubaře od svých přátel vím, že patří tato lékařka mezi ty nejlepší. Kdykoli jsem se jí zeptala, na to, co s tím mám dělat, proč mám opakovaný zubní kámen, jak si mám lépe čistit zubní prostory, dále na bílé plomby nebo třeba na bělení zubů, vždy mi odpověděla. A to, že to nemluví o nadstandardních službách, je možná proto, že ostatní formy léčby jsou dražší. Když se ji na to, co chcete, zeptáte, odpoví a když to nedělá, klidně vás doporučí na jiného odborníka (s bělením zubů např.). Pokud chcete mít doktora, který z vás bude tahat peníze a bude vám dělat převážně nadstandardní služby, jděte jinam, pokud si stežujete , jděte jinam. A poznámka: když jdu k zubařce, jdu k doktorovi a ne na rozdávání Oskarů s americkým úsměvem. S pozdravem rodina Šubrtová


Dobrá zubařka ... moc mi pomohla.K paní doktorce Motlíkové chodím již více než 30 roků a nikdy bych ji neměnil.Je nanejvýš zodpovědná, pečlivá,citlivá. Při zubařských zákrocích s pacientem komunikuje, sdělí dopředu, jaký lékařský úkon bude právě následovat. Pacienta přitom stále sleduje a na jeho případnou bolest ihned citlivě reaguje vhodným způsobem. Jejích zákroků se nebojím, mám u ní vždy pocit jistoty, bezpečí.
I když vystupování paní doktorky se může někomu zdát přísné, odměřené,ze zvé zkušenosti vím, že vždycky jí jde o to, aby pacientovi pomohla, poradila mu,správně ho informovala. Má odborné znalosti, vážím si jí.


Přístup této paní doktorky je velmi neosobní, nepříjemný a bez pochopení pacienta. Taktéž i její sestry převzali její způsob jednání s pacientem. V posledních letech prohlídky probíhaly jak na běžícím pásu, na pacienta měla 10 minut, chyběla pečlivost a ochota poskytnout nadstandartní výkon (který bych i ráda zaplatila). Na to jsem také doplatila!! Musela jsem změnit zubaře, který napravuje špatnou práci paní doktorky. Stojí mě to hodně bolesti, spousty peněz a málem jsem přišla o zub!! Jediné plus je zaslání pozvánky na preventivní kontrolu. Kociánová.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Zdá se mi že po stránce doktorky, je dobrá. Ale z ní osobně mám trošku respekt. Zítra mě čeká návštěva s bolavým zubem, tak doufám že si neodnesu trauma.


Paní zubařka Motlíková je strašná.Její neosobní, chladný a cituprostý přístup, jednání na hranici slušnosti....to vše mě odrazuje od další návštěvy. Jen najít kohokoli, kdo by mě do své zubní ordinace převzal, běžím!Při mé poslední návštěvě mě opět vítala jiná sestra, než minule a tahle má jednání řeznického psa. Takže návštěvy u naší zubařky jsou pro mne opravdový oříšek.Nechci si ani představit, že k ní jednou vedu mou čerstvě narozenou dcerku....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Přístup této paní doktorky k pacientovi je velmi odměřený,neosobní.Bez vstřícnosti k pacientovi a snad i nepochopení. Návštěvu zubního lékaře vnímáme spíše jako nutné zlo.Je velmi náladová a to se odráží na vztahu chování k pacientovi.Z hlediska odbornosti si myslím, že nabízí a poskytuje služby tzv."údržby" .Ještě se mi nestalo,aby mi byla nabídnuta služba nadstandartní, i když bych si ji třeba ráda uhradila.Nebyla mi nikdy nabídnuta jakási možná další alternativa léčby či zákroku.Rovněž sestra vykonávající službu,převzala způsoby jejího chování.Toto není jen můj poznatek.Znám osobně pacienty,kteří k paní doktorce docházejí a mohli by toto potvrdit.Vybavenost ordinace odpovídá poskytovaným službám.Zákroky jsou většinou bolestné.Co mohu pochválit,je zajetý způsob výzvy k preventivním prohlídkám, dostávám ji písemnou výzvu s časovým předstihem, abych si návštěvu mohla zajistit.Druhý důvod pochvaly (nebo spíše dobré naděje) je,že je paní doktorka mladší než já a tak se její péče snad dočkám i třeba na sklonku svého života,bude-li o co pečovat :-)Protože můj lékař odešel do důchodu,byla jsem ráda a vděčná,že jsem se někam vůbec dostala.Nechci nikoho urážet ani snižovat profesní autoritu,je to spíše výzva.
I já musím na sobě pracovat v zaměstnámí, abych si svůj post ustála.A to také pracuji s lidmi a mám také jistou odpovědnost.Přeji paní doktorce jen dobré,dobrou platební morálku pojišťoven a spokojené pacienty.Pacientka Suchá.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka se stará o skoro celou moji rodinu, jsem jí za to velmi vděčná, protože sama hlídá termíny preventivních kontrol. Je pravda, že je náročná na svůj personál, ale také na sebe. Jsem ráda, že jsem v její péči i s dětmi.


J

Souhlas s p.Marii jsem zena a citim to uplne stejne.


M

Jako zubarka je velice pecliva a zkusena,jako clovek neprijemna,zvlaste k zenam.Asi ma nejake osobni trable a prenasi se to i do jeji prace.Se sestrami zachazi asi dost spatne,behem 3 let se u ni vystridaly tri.Byla jsem svedkem spatneho zachazeni se sestrou.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti