Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Poliklinika Mazurská Jiný

K paní Vejdové jsem se chtěl objednat na rehabilitace, resp. zeptat se na nějaké detaily k mému poukazu na vyšetření, ale po její krátké odpovědi (chápu, že když má pacienty nemá tolik času) na mě začala být nepříjemná a arogantní. Doslova mi položila telefon uprostřed věty (Po 1 min. a 1s hovoru). Poté jsem volal dalším kolegyním, které mi na můj dotaz odpověděli slušně a informovali mě, že mají plné stavy, což mi paní Vejdová vůbec neřekla. Paní fyzioterapeutka Vejdová by si měla uvědomit, že žije i našich peněz, které vkládáme do zdravotního systému a k pacientům by se měla chovat slušně. Jestli se takto chová ke klientům a pacientům i v průběhu rehabilitací, tak je to velmi neprofesionální a je to v rozporu s tím, jak by se měl zdravotník k pacientovi chovat. Přitom by slušně stačilo říci nemám čas, omlouvám se a dát kontakt na jinou kolegyni.. Toť vše.

Umístění: Poliklinika Mazurská Jiný

Paní Vejdová na mě křičela, protože jsem se posadil po skončení procedury. Doslova, že nejsem v samoobsluze, že se chovám jako dítě. I přes její chování jsem se opakovaně omluvil a žádal, ať se ke mě chová slušně. Nestalo se tak. Pak mě začala imitovat. Při odchodu jsem znovu zkoušel s paní Vejdovou započít rozhovor a domluvit se jako dospělí lidé. Opět začala ječet a urážet mě. Řekl jsem, že už nechci další termín, že si najdu jinou ordinaci. Odvětila mi, že to bude asi lepší. A na moje "Nashledanou a přeji pěkný den", odvětila další urážkou. Horší zkušenost se zdravotnickým zařízením nepamatuji. Ani v sámošce. Dokonce ani v JZD.

Umístění: Poliklinika Mazurská Jiný

Výrazně nedoporučuji, toto je moje první negativní recenze, kterou píšu, ale návštěva této ordinace si ji opravdu zaslouží. Paní Vejdová během půl hodiny obslouží pacienta na magnet, ultrazvuk, objedná nového pacienta, zvedne 2x telefon a ještě s jedním cvičí. Ale aby to stihla, tak je na všechny nepříjemná. Nemáte šanci se na cokoliv zeptat, já jsem dokonce dostala vynadáno, když jsem se odvážila říct, že mě to bolí trochu v jiném místě nebo jestli se můžu na příště objednat. Opravdu jsem nikdy horší přístup k pacientovi nezažila, zvažuji ukončení léčby, protože mě tyto návštěvy stresují a ani si nejsem jistá, že mi k něčemu budou prospěšné.

Umístění: Poliklinika Mazurská Jiný

Paní Vejdovou absolutně nedoporučuji! Její arogantní, zlé chování bez špetky empatie je opravdu na pováženou. Jsem sama zdravotnice a v životě bych si takové chování ke svým pacientům nedovolila. Absolutně to není člověk na svém místě. První návštěvu jsem se slzami v očích a v bolesti snesla a říkala si, že paní Vejdová má třeba špatný den, ale při druhé návštěvě už jsem byla nucena rehabilitaci ukončit. Opravdu touto paní by se měl už někdo zabývat, protože její chování není absolutně v pořádku. Nikdy jsem nebyla nucena psát negativní recenze, ale u p. Vejdové je to opravdu nutnost.

Umístění: Poliklinika Mazurská Jiný

Byla jsem spokojená, paní Vejdové velice děkuji. Pomohla mi se zády a po 6 rehabilitacích se cítím rozhodně lépe.

Umístění: Poliklinika Mazurská Jiný

Jiz jednou jsem u teto pani rehabilitace absolvovala,celou dobu jsem raději mlcela aby ke me nebyla arogantni. Ted kdyz jsem potrebovala opet objednat, křičela na me do telefonu,ze ji vubec nezajima ze se nemohu dostavit osobne,je to neni jeji problem. Neskutecny chovani......nemam slov

Umístění: Poliklinika Mazurská Jiný

Paní Vejdová opravdu dokáže vám pomoc. Všechno vždy trpělivě vysvětluje a hodně mně pomohla. Jen doporučuji.

Umístění: Poliklinika Mazurská Jiný

Takhle arogantní chování jsem ještě nezažila. Jen jsem se chtěla objednat, ale po několika větách, ze kterých bylo patrné,že obtěžuji jsem popřála hezký den a ukončila hovor. Paní Vejdová na mě křičela do telefonu, že každý praktik si může psát na žádanku co chce, přestože jsem jí řekla, že můj neurolog je nemocen. Tato dáma ve mne nevzbudila sebemenší náznak empatie. Jsem sama zdravotník a pokud bych se takto chovala k lidem mohla bych si sbalit svých pět švestek a jít.

Umístění: Poliklinika Mazurská Jiný

Když jsem se přihlásil na fyzioterapii k této paní a pak si přečetl recenze, tak jsem se poměrně zděsil kam že to půjdu. Po absolvování všech terapií měkkých technik, elektroléčby a doporučení cviků musím konstatovat, že paní Vejdová opravdu UMÍ a rozhodně se nově příchozí nemusíte bát k ní přijít. Vše mi trpělivě vysvětlila a poradila, samozřejmě v rámci omezeného časového limitu na jednu terapii. Jediné co se po pacientovi požaduje, aby chodil včas, poslouchal co se mu říká a řídil se tím. Takže pokud toto splníte, nebudete mít sebemenší problém. Budu-li někdy v budoucnu potřebovat fyzioterapii (hlavně tedy měkké techniky), určitě se na paní Vejdovou rád obrátím zase. Hodně mým zádům ulevila a pomohla.

Umístění: Poliklinika Mazurská Jiný

Hrozne chování, paní Vejdova se mnou jednala povýšeně, bohužel jsem musela rehabilitaci ukončit. Souhlasím se všemi recenzenti. Bohužel si na poliklinice v Mateřské nemůžete vybrat ke komu budete chodit, lékařka rovnou napíše Vejdovou, ta tam má z nějakého důvodu monopol.Chová se tak úplně ke všem.