Jihlavská 20, Brno
Centrum prenatální diagnostiky a fetální medicíny FN Brno

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky a fetální medicíny FN Brno Jiný

Přidávám se ke stovkám spokojených pacientů. Paní doktorka je perfektní diagnostik, svým přístupem mě okamžitě přesvědčila, že ví, co dělá. Kromě vysoké míry profesionality si však zachovává lidskost, což je v oboru gynekologie a porodnictví dle mého názoru nesmírně důležité. Několikrát jsem byla svědkem toho, kdy byla paní doktorka i po 24 hodinové směně přesčas, jen aby odbavila potřeby všech svých pacientů. Je skvělé, když se člověk setká s odborníkem na slovo vzatým, který se však i přes mnohaletou praxi dokázal vyhnout tomu, že pacienti jsou pro něj jen obsazená lůžka, ale vidí i jednotlivé lidské příběhy. Kdyby byla možnost dát milion hvězdiček, udělám to.

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky a fetální medicíny FN Brno císařský řez

Mám velmi dobrou zkušenost s paní as. Gerychovou. Hned při prvním setkání na mě působila profesionálně. Naprosto jsem ji důvěřovala a udělala jsem dobře. Vše proběhlo v pořádku a výsledkem je malá Vanesska a pěkně zahojená jizva, která skoro nejde vidět. Velice paní doktorce děkuji.

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky a fetální medicíny FN Brno

Neznám většího profesionála ve svém oboru jako je pani asistenta Gerychová. Kromě vysoce profesionálního hodnocení bych zmínila i neskutečně vstřícný přístup a laskavost. Přála bych kazde mamince, aby potkala tuto paní doktorku a měla by se z její lidskosti učit celá nemocnice i lidé v běžném životě. Celý život budu moc vzpomínat a děkovat. Ze srdce nejvic dekuji vážená paní doktorko.

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky a fetální medicíny FN Brno prenatální vyšetření

Jsem 9 měsíců po porodu a stále myslím na tuto skvělou PANÍ LÉKAŘKU, která mě provázela celým rizikovým těhotenstvím. Pro mě nejlepší člověk celého zdravotnictví a kdo byste už byli zoufalí, chtěli něco vzdát a hodit flintu do žita, vyhledejte asistentku Gerychovou.

Umístění: jiné místo Porod

Profesionálka na svém místě, naprosto nic nepodcenila. Přitom s lidským přístupem, stejně jako celá klinika na Obilním trhu. Rodili jsme teď v pátek, předčasně, paní doktroka osobně přítomna. Vše nám bylo vysvětleno, všichni zdravotníci po celou dobu podávali podrobné informace, co se děje, co se bude dít... přitom bez stresování, obrovsky nás uklidnili. Osobně můžeme paní doktorku a celou kliniku FN na Obilním trhu v Brně jen doporučit. Jen by si zasloužili novější budovu :-)

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky a fetální medicíny FN Brno

Paní as. Gerychová je odbornice na svém místě! V porodnici jsem ležela na JIP ve 26tt kvůli hrozícímu předčasnému porodu. Vše mi bylo vysvětleno, nikdo mi nemazal med kolem huby, ale zároveň mě nikdo neděsil. Bylo mi lidsky řečeno, jak se věci mají a celou dobu jsem věřila, že vše dobře dopadne. Porod nakonec 40+4tt po Hamiltonově hmatu - proveden paní asistentkou - vše mi vysvětlila a nechala mě se svobodně rozhodnout. Porod (9.3.17) byl náročný, velice pomalu se rozbíhající. Zhruba od poloviny mě paní asistentka chodila kontrolovat, nakonec zjištěno špatné natočení hlavičky. Po 5 pokusech o přirozený porod rozhodla o CS a během čtvrt hodinky byla dcerka na světě. O jizvě ani nevím, naprosto profesionální práce. Paní asistentce Gerychové ještě touto cestou moc děkuji za sebe i mou Klaudii. :)

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky a fetální medicíny FN Brno

Paní doktorka je nejkrásnější člověk, kterého naše porodnice má. Děkuji za vše, co pro pacienty dělá. Ve svém oboru je vynikající odborník s láskyplným přístupem k miminkům i jejich maminkám.
Ze srdce děkuji RM :-)

Umístění: jiné místo

Paní doktorku jsem si chválilapocelou dobu ambulantních návštěv, získala jsem si k ní velice brzy důvěru. Je e vysoce profesionální, milá, ohleduplná,usměvavá, vždy vytvořila pro mě,manžela i naši 2-letou dceru přátelskou atmosféru. Má všeobecný a rozsáhlý odborný přehled v oblasti gynekologie a porodnictví! Neměla jsem z ní nikdy pocit, že bychom ji dotazy obtěžovali,ikdyž byla časově vytížená!!! Je to milá žena na pravém místě a ráda na ni vzpomínám!

Paní doktorka Gerychová je naprosto skvělý lékař. Zachránila život nejen mně, ale i mému dítěti. Narodil se předčasně ve 29. týdnu z důvodu preeklampsie a těžkého help syndromu. Naštěstí vše dobře dopadlo i přes zanedbanou péči mého ošetřujícího gynekologa, od kterého jsem odešla. Paní doktorku na 200 % doporučuji. Navíc je neskutečně milá, empatická, citlivá. Prostě skvělý lékař na správném místě. Děkuji Vám za Erička (13.1.2016), paní doktorko :-)!!!

Hezký den, nedá mi to a musím napsat. Rodila jsem v pondělí 28.4.2014 v Bo­hunicích a nemůžu si vynachválit přístup celého personálu včetně novorozeneckého oddělení!!! Všichni milí a ochotní. Všechno rádi vysvětlí a pomohou se vším. Takže kdybych rodila znovu, tak jedině tam!!! Veliké díky paní asistentce Romaně Gerychové díky které jsme se dočkali po několika nezdařenýc pokusech krásné dcery. Je to veliký odborník na svém místě a kdyby bylo takových více, tak má naše zdravotnictví opravdu velikánské štěstí!!! Ještě jednou — děkujeme!!!