Hotovost, Kreditní karta, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Instruktáž čistící techniky • 500 Kč

Pískování • 700 Kč

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Poskytuje péči v oblasti zubní hygieny i bělení zubů. Absolventka Soukromé vyšší odborné školy zdravotnické pro dentální hygienistky. Hovoří anglic...

• Zánět dásní

od 4 760 kč

Dentální hygiena (60min)

1 410 Kč

Dentální klinika Jan Stuchlík

Dentální hygiena (recall, 30 min)

800 Kč

Hloubkové odstranění zubního kamene

1 500 Kč

Instruktáž čistící techniky

500 Kč

Pískování

700 Kč

Dentální klinika Jan Stuchlík

Umístění: Dentální klinika Jan Stuchlík dentální hygiena (60min)

Nikdy jsem na dentální hygieně nebyl, ale velká spokojenost!Milý a vstřícný přístup. Slečna Monika je prostě skvělá! Rozptýlila ihned zpočátku moje obavy,
pracovala šetrně, ale rychle, přitom žádnou bolest jsem téměř nezaznamenal.
Mohu jenom doporučit.

Umístění: Dentální klinika Jan Stuchlík Dentalni hygiena a airflow

Monika má vysoce profesionální a také velmi příjemný přístup. Během ošetření postupovala pečlivě a důsledně. Po celou dobu se mnou hovořila a vysvětlovala co a proč dělá nebo dělat bude. S výsledkem jsem velmi spokojen a těším se na další návštěvu. Vřele
Moniku doporučuji.

Umístění: Dentální klinika Jan Stuchlík

Paní Monika je výborná hygienistka, svojí práci dělá pečlivě a poctivě. Vše ochotně vysvětlí a pomůže. Mohu jen doporučit.

velmi příjemná a profesionální lékařka. Mohu jenom doporučit a jí poděkovat za kvalitu práce a přístup k pacientům.

Velmi profesionální a milý přístup. Zubní kámen odstraňuje citlivě a je velmi zručná. . Určitě budu její stálou pacientkou.Všem jen doporučuji.

Se službami jsem spokojený. Byl jsem poprvé na dentalni hygieně a po předešlých 3x endodoncii u jiného zubaře jsem už byl připraven na vše. Trochu strach předem samozřejmě jak to bývá u mě, ale hned poté úplně v pohodě. Za vyšší cenu to stojí za to! Nelituji. Preciznost a kvalita. Navíc hezká slečna :-*

Velmi profesionální a milý přístup. Vyzkoušela jsem několik dentálních hygienistů/tek a u slečny Sojkové zůstávám, protože odvádí kvalitní práci a jsem velmi spokojená.
Hana Petříková

Velmi profesionální a milý přístup. Po návštěvě u slečny Sojkové mě překvapilo jak krásně mohou mé zuby vypadat. Určitě budu její stálou pacientkou. A všem vřele doporučuji. 5 hvězdiček je málo. Dávám 10!

Pěkné prostředí, nadstandardní přijetí, skvěle odvedená práce.Jsem maximálně spokojená. Všem jen doporučuji.

Můžu jen doporučit. Monika je profík a navíc i velmi usměvavá a přátelská.. Škoda, že neprodává třeba chlebíčky - mohl bych chodit častěji :-)

• Zánět dásní
  • Zubní kámen