Adresa

Beskydská 124, Frýdek-Místek
Praktický lékař pro dospělé

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
32 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
A
Ověřeny pacient

Úžasná, skvělá, příjemná, vstřícná... Opravdu dobrý člověk, který nenutí alternativu, ale nabízí. Velmi oceňuji její přístup, doporučuji a chválím.


Ověřeny pacient

Vždycky mi dobře poradila a zvolila dobrou léčbu.K mudr.Šikové chodí i moje dcera i syn a jsou taky velmi spokojeni


L
Ověřeny pacient

Všechna hodnocení a chvála jsou zcela na místě a naprostá pravda. Mladá, krásná, sympatická, hluboce lidská a chápající, vždy připravená pomoci a pohladit alespoň slovem. Paní doktorka Šiková se ve své práci našla a je zářícím příkladem pro všechny. To se nedá naučit a nejde to předstírat! Paní doktorka Šiková je prostě neskutečně dobrý člověk!! Totéž platí i o její sestřičce. V této ordinaci se každý cítí jako člověk a zapomíná na bolest a potíže. Doporučuji všem takové lékaře. Kdo můžete, registrujte se u ní!


J
Ověřeny pacient

Jarmila Plevková 18.3.2014

Paní doktorka Monika Šiková má ke svým pacientům velmi vřelý vztah. Jsem opravdu moc ráda, že k nám na středisko nastoupila právě ona. Vyzařuje z ní pozitivní energie. Mnohokrát mi pomohla a dobře poradila. Mám ji ráda a velice si ji vážím.


M
Ověřeny pacient

Jsem ráda, že paní doktorka Šiková přijala do své ambulance celou moji rodinu (mě,manžela, dceru, vnučku), je velice ochotná, příjemná, rozhovor s ní je pohlazení po duši. Podržela mě, když mi zemřel manžel, toho bych u své bývalé nejmenované obvodní doktorky nedočkala. Přeji jí hodně zdraví, abych už do konce svého života nemusela hledat jinou lékařku.


J
Ověřeny pacient

Jsem velice spokojená s lidským přístupem, který p. doktorka ke mně má. Nedá se to srovnat s bývalou p. doktorkou, ke které už s radostí nechodím! Paní doktorka je velice příjemná, sympatická, mladá dáma.


G
Ověřeny pacient

Nemyslím si,že si paní doktorka hraje na Boha,a asi je tento názor mrzí.Setkala jsem se s hodně lékaři a právě mi chyběla komunikace,já jsem velmi spokojená,vše vysvětlí,je hodná,milá i sestřička.Homeopatika mám a jsem s nimi velmi spokojená.Opravdu jsem ráda,že jsem se konečně po 12letech odhodlala odejít od své bývalé obvodní doktorky,kterou zajímají jen peníze,ne stav pacienta.


C
Ověřeny pacient

Spani doktorkou jsem velmi spokojena za jeji profesni a hlavně lidsky přistup kež by bylo takovych lekařu vice


R

Pro mne a věřím, že i pro ostatní její pacienty skvělý lékař i člověk. Mohu se jí bez obav se svými zdravotními problémy svěřit a naprosto jí důvěřovat.


V
Ověřeny pacient

S paní doktorkou Šikovou jsem už léta spokojen.Pečuje o moje zdraví k mé plné spokojenosti. Nezapomíná ani na prevenci. Paní doktorku i její zdravotní sestru mohu doporučit i dalším potenciálním pacientům pro jejich vstřícný přístup.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti