Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Beskydská 124, Frýdek-Místek
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Velmi skvělá paní doktorka,pečuje o celou mou rodinu,vždy pečlivá,důsledná a vždy s úsměvem na tváři.Neměnila bych,takových lékařek jako je ta NAŠE je velmi málo.


A
Ověřeny pacient

Úžasná, skvělá, příjemná, vstřícná... Opravdu dobrý člověk, který nenutí alternativu, ale nabízí. Velmi oceňuji její přístup, doporučuji a chválím.


Ověřeny pacient

Vždycky mi dobře poradila a zvolila dobrou léčbu.K mudr.Šikové chodí i moje dcera i syn a jsou taky velmi spokojeni


L
Ověřeny pacient

Všechna hodnocení a chvála jsou zcela na místě a naprostá pravda. Mladá, krásná, sympatická, hluboce lidská a chápající, vždy připravená pomoci a pohladit alespoň slovem. Paní doktorka Šiková se ve své práci našla a je zářícím příkladem pro všechny. To se nedá naučit a nejde to předstírat! Paní doktorka Šiková je prostě neskutečně dobrý člověk!! Totéž platí i o její sestřičce. V této ordinaci se každý cítí jako člověk a zapomíná na bolest a potíže. Doporučuji všem takové lékaře. Kdo můžete, registrujte se u ní!


J
Ověřeny pacient

Jarmila Plevková 18.3.2014

Paní doktorka Monika Šiková má ke svým pacientům velmi vřelý vztah. Jsem opravdu moc ráda, že k nám na středisko nastoupila právě ona. Vyzařuje z ní pozitivní energie. Mnohokrát mi pomohla a dobře poradila. Mám ji ráda a velice si ji vážím.


M
Ověřeny pacient

Jsem ráda, že paní doktorka Šiková přijala do své ambulance celou moji rodinu (mě,manžela, dceru, vnučku), je velice ochotná, příjemná, rozhovor s ní je pohlazení po duši. Podržela mě, když mi zemřel manžel, toho bych u své bývalé nejmenované obvodní doktorky nedočkala. Přeji jí hodně zdraví, abych už do konce svého života nemusela hledat jinou lékařku.


J
Ověřeny pacient

Jsem velice spokojená s lidským přístupem, který p. doktorka ke mně má. Nedá se to srovnat s bývalou p. doktorkou, ke které už s radostí nechodím! Paní doktorka je velice příjemná, sympatická, mladá dáma.


G
Ověřeny pacient

Nemyslím si,že si paní doktorka hraje na Boha,a asi je tento názor mrzí.Setkala jsem se s hodně lékaři a právě mi chyběla komunikace,já jsem velmi spokojená,vše vysvětlí,je hodná,milá i sestřička.Homeopatika mám a jsem s nimi velmi spokojená.Opravdu jsem ráda,že jsem se konečně po 12letech odhodlala odejít od své bývalé obvodní doktorky,kterou zajímají jen peníze,ne stav pacienta.


C
Ověřeny pacient

Spani doktorkou jsem velmi spokojena za jeji profesni a hlavně lidsky přistup kež by bylo takovych lekařu vice


R

Pro mne a věřím, že i pro ostatní její pacienty skvělý lékař i člověk. Mohu se jí bez obav se svými zdravotními problémy svěřit a naprosto jí důvěřovat.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti