Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Beskydská 124, Frýdek-Místek

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

33 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Velmi skvělá paní doktorka,pečuje o celou mou rodinu,vždy pečlivá,důsledná a vždy s úsměvem na tváři.Neměnila bych,takových lékařek jako je ta NAŠE je velmi málo.

A
Ověřený profil

Úžasná, skvělá, příjemná, vstřícná... Opravdu dobrý člověk, který nenutí alternativu, ale nabízí. Velmi oceňuji její přístup, doporučuji a chválím.

Ověřený profil

Vždycky mi dobře poradila a zvolila dobrou léčbu.K mudr.Šikové chodí i moje dcera i syn a jsou taky velmi spokojeni


L
Ověřený profil

Všechna hodnocení a chvála jsou zcela na místě a naprostá pravda. Mladá, krásná, sympatická, hluboce lidská a chápající, vždy připravená pomoci a pohladit alespoň slovem. Paní doktorka Šiková se ve své práci našla a je zářícím příkladem pro všechny. To se nedá naučit a nejde to předstírat! Paní doktorka Šiková je prostě neskutečně dobrý člověk!! Totéž platí i o její sestřičce. V této ordinaci se každý cítí jako člověk a zapomíná na bolest a potíže. Doporučuji všem takové lékaře. Kdo můžete, registrujte se u ní!


J
Ověřený profil

Jarmila Plevková 18.3.2014

Paní doktorka Monika Šiková má ke svým pacientům velmi vřelý vztah. Jsem opravdu moc ráda, že k nám na středisko nastoupila právě ona. Vyzařuje z ní pozitivní energie. Mnohokrát mi pomohla a dobře poradila. Mám ji ráda a velice si ji vážím.


M
Ověřený profil

Jsem ráda, že paní doktorka Šiková přijala do své ambulance celou moji rodinu (mě,manžela, dceru, vnučku), je velice ochotná, příjemná, rozhovor s ní je pohlazení po duši. Podržela mě, když mi zemřel manžel, toho bych u své bývalé nejmenované obvodní doktorky nedočkala. Přeji jí hodně zdraví, abych už do konce svého života nemusela hledat jinou lékařku.


J
Ověřený profil

Jsem velice spokojená s lidským přístupem, který p. doktorka ke mně má. Nedá se to srovnat s bývalou p. doktorkou, ke které už s radostí nechodím! Paní doktorka je velice příjemná, sympatická, mladá dáma.


G
Ověřený profil

Nemyslím si,že si paní doktorka hraje na Boha,a asi je tento názor mrzí.Setkala jsem se s hodně lékaři a právě mi chyběla komunikace,já jsem velmi spokojená,vše vysvětlí,je hodná,milá i sestřička.Homeopatika mám a jsem s nimi velmi spokojená.Opravdu jsem ráda,že jsem se konečně po 12letech odhodlala odejít od své bývalé obvodní doktorky,kterou zajímají jen peníze,ne stav pacienta.


C
Ověřený profil

Spani doktorkou jsem velmi spokojena za jeji profesni a hlavně lidsky přistup kež by bylo takovych lekařu vice


R

Pro mne a věřím, že i pro ostatní její pacienty skvělý lékař i člověk. Mohu se jí bez obav se svými zdravotními problémy svěřit a naprosto jí důvěřovat.


Došlo k chybě, zkuste to znovu