Praktický lékař pro dospělé
Heyrovského 476, Liberec

Perfektní odbornice. Moderní ordinace. Lidsky přístup. Alternativní metoda. Řešení příčiny. A hlavně uzdravuje. Díky

Moje zlatá a milá pani doktorka.Moc rád k ni chodím i když jen pro recept ale i při vyšetření je profesionální a milá.I když to k ní mám z ruky tak zůstanu věrný.

Velmi příjemná, vstřícná, vše pacientovi skvěle vysvětlí, poradí i doplňky k léčbě (vhodné čaje apod.) Mohu
potvrdit, vzhledem k mému věku, že ne všichni lékaři ke staršímu pacientovi mají takový přístup!

Velmi dobrá lékařka s dobrým přístupem k pacientům - přísná, ale přesně vysvětlí problém a jak léčit. Užívá i alternativní postupy a léčbu přírodními prostředky.

Neodbývá pacienta, pošle k odbornému vyšetření, aby zjistila příčinu onemocnění.
Vnučka měla do 18 let velké zdravotní potíže. Po převodu od dětské lékařky po ukončení studia k MUDr. Čandové se jí dostalo konečně takové péče, že po vyšetřeních zjistila, že vnučka je celiak a její život se obratem zlepšil.Lékaři ji předtím na žádná vyšetření neposlali a jen předepisovali železo na chudokrevnost. P. Dr. děkujeme za její příkladný přístup k pacientům.

Paní doktorku znám už dlouho, myslím kolem 10 let, ještě když byla v Chrastavě, raději jsem využívala jejích služeb než její kolegyně( nic proti druhé paní doktorce nemám, jen MUDr Čandová byla příjemnější, má větší pochopení, je citlivá), potom odešla do Liberce (tatínek jí tehdy věnoval kytku za cca 600 kč, taky radši chodil k ní, nemohl si jí vynachválit), momentálně jejích služeb využívá sestra, je též spokojená. Kéž by byl každý s takovým přístupem, mám mnoho špatných zkušeností s doktory, ale paní Čandová je opravdu profesionál, jen škoda , že je tak daleko.

C

Paní doktorka je velice příjemná, milá, vyslechne a snaží se pomoci. Dokáže pochopit starosti a problémy nemocného. Svým lidským přístupem pomůže i povzbudí. Nemám u paní doktorky pocit, že bych obtěžovala a vidím,že ke zdravotnímu problému přistupuje zodpovědně. Po zkušenostech s jinými lékaři to tak běžné není.Doporučuji všem.

Pani doktorka je velmi mila a hlavne velice dobra ve sve praci. Velke plus - orientace a doporuceni na ruzne druhy mediciny, nejenom na klasickou!

Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená. Dceři před dlouhotrvající potíže až ona objevila příčinu. Velmi vstřícná, milá. Doporučuji!

Paní doktorka je velmi příjemná.Vyslechne a poradí.Doporučuji.