Umístění: ICHTOS s.r.o., stomatologická ambulance Jiný

Som pacientkou pani doktorky už niekoľko rokov. Vyzdvihujem jej profesionalitu. Je nesmierne pedantná, využíva moderné prístupy. Navštevujem v tomto zariadení i ústnu hygienu. K pani doktorke som prešla zo starostlivosti iného lekára a som nesmierne spokojná. Veľmi mi vyhovuje, že u tejto lekárky sa môžem spoľahnúť na objednanie na konkrétnu hodinu. Musím len poďakovať, že v čase keď som sa stala jej pacientkou brala i klientov zo SR.

Začali sme chodiť k pani doktorke aj s manželom;pretože naša predchádzajúca lekárka riešila každý problém trhaním zubov;o tom;že sem tam treba urobiť pac.rtg ani počuť a čo sa týka zubnej hygieny pomlčím;tu nás privítala usmiata sestrička;príjemná pani;čo nám urobila vstupný rtg..Príjemná zubná hygienička nám dala termíny na hygienu..A pani doktorka so svojím profesionálnym prístupom a znalosťami nás len utvrdila v správnom výbere;ľutuje;že sme dávno neodišli inam,možno by sme;čo sa chrupu týka boli na tom lepšie..a ceny?primerané službám-na Slovensku platíme ďaleko viac ako tu...vrelo odporúčam☺Zuzana a Peter K.

Dnes som bola u pani doktorky iba druhýkrát, prešla som k nej od slovenskej zubárky a som maximálne spokojná, objednanie na hodiny dodržiava, ošetrenie je profesionálne, a je jediný zubár z okolia, ktorý trvá na zachovaní mojich zubov a nie ich zbytočne vytrhávať a nahrádzať umelými .... a platby za ošetrenie? dnes sa platí za všetko, ale ak som objednaná na 2 hodiny, tak sa mi maximálne venuje 2 hodiny a urobí prácu, ktorú mi slovenský zubár robil 2 roky !! a rozdiel medzi platbou v hotovosti a úhradou plnenia z poisťovne je minimálny ... som konečne naozaj spokojná.... Jana

Chodím k paní doktorce i na zubní hygienu už 3 roky a byla jsem vždy spokojená. Myslím si, že paní doktorka používá moderní metody, bohužel se musí za ně platit, ale s tim se asi nic nedá dělat. Já doporučuji Lucka L.

Při poslední návštěvě u p. doktorky, jsem se opozdil o dvě minuty, vyšla nepříjemná sestra, která mě seřvala, že jdu pozdě a vzala nějakou paní, která tam seděla v čekárně, ale nechápu tedy na kolik byla objednána dotyčná paní.Až na mě přišla tedy řada, v ordinaci se mnou řešili znovu pozdní příchod, s tím, že každá minuta u nich hraje roli a takové nějaké kecy, přitom u mojí předešlé návštěvy kdy jsem tam byl včas jsem čekal půl hodiny a to nikomu nevadilo !!! Jinak co se týče p. doktorky, myslím si že spíše radši zub vytrhne, než se sním nějak párat a ošetřovat, takže jsem se s nimi rozloučil a již mám nového zubaře. Za mě určitě ne !!!! Navíc ceny za každý zákrok mají taky nejdražší !!! Mají profesionální vybavení, ale neprofesionální přístup...!!!!!! Zvažte dobře, jestli volit tuhle ordinaci..!!!!!! Dušan L...

U pani doktorky jsem byla poprve pred dvema lety a prisla mi sikovna a profesionalni. Bohuzel ted sem ji navstivila se 4letym synem, ktery potreboval vytrhnout zub a profesionalita se asi vytratila. Sestricka mi rekla, at zub vytrhnu sama doma, ze ony by mu musely dat injekci a drzet ho a to neni nic jednoducheho a ze prece na to musim myslet i z jejich stranky! Tazke za me uz ne! Co se tyce dentalni hygienistky, ktera ma ordinaci vedle pani doktorky....byla jsem svedkem sceny, kdy slecna prakticky servala svou pacientku, ktera prisla na smluvenou schuzku o neco pozdeji. Pani byla objednana a po ni mela jit i jeji dcera a slecna d.hygienistka ji velice nevybiravym zpusobem rekla, ze vezme jen jednu, ze ma chodit vcas atd. Prijde mi nemyslitelne, aby se tak chovala k lidem. Pani mozna mohla prijit driv, ale urcite si nezaslouzila, aby po ni tak slecna tak kricela....kdyz navic byla dvakrat tak starsi...trocha slusneho vychovani a ucty by neuskodila!

Chtěl bych se s Vámi podělit o mou zkušenost s paní doktorkou, je velmi milá a má ještě hodnější sestřičku. Chodím i na dentální hygienu k mladé sestřičce. Je velmi příjemná, dověděl jsem se od ní spoustu nových informací. Na kameře mi ukázala zubní kámen. Pak mi ho odstranila a vysvětlila, jak si mam správně čistit zuby, aby kámen znovu nevznikl. Manželka chodí do stejné ordinace, ale k jíné paní na hygienu a moc spokojená s ní není. Mladou sestřičku na hygieně všem doporučuji :)

Byl jsem na zubní chygiene a mužu doporucit. Nevedel jsem si rady jak cistit rovnátka, dobre mi tam poradili.

Chodil jsem k paní doktorce uz do nemocnice v Kyjově. Ze zacatku mě trvalo než jsem si k paní doktorce ziskal důvěru. Ted k ni chodím uz tři roky a jsem moc spokojen. JB

Synovi ve věku 5 let se udělal na dásni bolestivý váček. Tak jsme s ním šli k paní doktorce, jenže synovi váček přes noc praskl a když jsme to sestře v ordinaci sdělili, tak nám řekla, že je problém vyřešen a ani jsme se do ordinace nedostali. Následně jsme teda odešli. Syn asi po dvou dnech dostal vysoké horečky a udělala se mu na krku boule od zánětu uzlin. Dle dalších doktorů měla být dáseň vyčištěna a okamžitě nasazena nějaká antibiotika. Dle dětské doktorky horečky a zánět uzlin vznikla z neléčeného váčku na dásni.