ICHTOS s.r.o., stomatologická ambulance

• Monika Bílová

Zubař,

• L
      Umístění: ICHTOS s.r.o., stomatologická ambulanceSlužby: Jiný

Som pacientkou pani doktorky už niekoľko rokov. Vyzdvihujem jej profesionalitu. Je nesmierne pedantná, využíva moderné prístupy. Navštevujem v tomto zariadení i ústnu hygienu. K pani doktorke som prešla zo starostlivosti iného lekára a som nesmierne spokojná. Veľmi mi vyhovuje, že u tejto lekárky sa môžem spoľahnúť na objednanie na konkrétnu hodinu. Musím len poďakovať, že v čase keď som sa stala jej pacientkou brala i klientov zo SR.

• Začali sme chodiť k pani doktorke aj s manželom;pretože naša predchádzajúca lekárka riešila každý problém trhaním zubov;o tom;že sem tam treba urobiť pac.rtg ani počuť a čo sa týka zubnej hygieny pomlčím;tu nás privítala usmiata sestrička;príjemná pani;čo nám urobila vstupný rtg..Príjemná zubná hygienička nám dala termíny na hygienu..A pani doktorka so svojím profesionálnym prístupom a znalosťami nás len utvrdila v správnom výbere;ľutuje;že sme dávno neodišli inam,možno by sme;čo sa chrupu týka boli na tom lepšie..a ceny?primerané službám-na Slovensku platíme ďaleko viac ako tu...vrelo odporúčam☺Zuzana a Peter K.

Podívejte se na všechny názory (43) na lékaře