Sam. ordinace PL-stomatologa
Semtín-budova P-16, Pardubice

Umístění: Sam. ordinace PL-stomatologa Jiný

Paní doktorka mi po dvou letech COVID epidemie sdělila, že absence návštěvy z důvodu omezení ji nezajímá a vyřadila mne z registrace bez udání důvodu. Jsem rád, že jsem si po půl roce našel jiného zubaře, kterého zajímám nejen jako pacient i jako člověk. A ještě jeden poznatek. Chovat se k pacientovi urážlivě by mohlo být trestné a hlavně je to neetické.....Už chápu neustále prázdnou čekárnu.....

Umístění: Sam. ordinace PL-stomatologa Jiný

Paní doktorka mi odstraňovala kaz v zubu. Po pár týdnech se zub rozpadl. Když jsem k ní přišla s rozpadlým zubem, místo aby odstranila zbylé kořeny, šla opravovat další zub s tím, že odstranit kořeny je náročné, že na to nemá čas, že je zaměřená spíše na prevenci a pokud můžu, ať si raději najdu jiného zubaře. Druhý zub který mi opravovala se taktéž rozpadl.

Čekání v prázdné čekárně a ordinace přes 1/2 hodiny i když jsem byla objednaná a věděli o mne se mi také nelíbilo. Stejně jako chození do čekárny, než zabere injekce.

Pokud máte absolutně zdravý chrup, je lékařka zřejmě vynikající. Ale běda když máte nějaký problém. Je to pro ni komplikované a nemá čas. Přitom čekárnu měla vždy prázdnou. Teď už bohužel vím proč.

ŠÍLENÝ PŘÍBĚH:
Šla jsem se zeptat "pouze" na postup další léčby mé 85 matky (postižené stařeckou demencí), která den před tím u paní doktorky (kterou navštívila náhodně a svévolně, aniž by k ní pravidelně docházela (zapomněla kam chodí) podstoupila odebrání můstku.
Bez jakkéhokoliv podezření (asi se jí kýval, něco ji bolelo ? ...) a s ohledem na skutečnost, že jsem se od maminky nedozvěděla další postup ani termín příští návštěvy (chybí ji nyní 4 zuby v horní části úst a tudíž nemůže kousat), zašla jsem si pro informace druhý den osobně. Ohlásila jsem se sestře a požádala ji o rozhovor s paní doktorkou.
Nechali mě čekat téměř 20 minut (žádný pacient) a aniž by paní doktorka vyšla a zeptala se co potřebuji ... = místo toho, zavolala ZÁSAHOVOU POLICEJNÍ JEDNOTKU ???!!! Pak ještě navíc (již pod policejním dohledem) nepravdivě nařkla maminku, že 20 let (prý si to zjišťovala u ZP) nebyla u zubaře a proto má zuby v "takovém stavu"! (mj. co vím 100%: mamince před 5 lety dělali protézu a dokud "byla při smyslech" pravidelně chodila na VŠECHNY (zubní, gynekologické ap.) preventivní prohlídky!!!)

Z toho usuzuji, že paní doktorka je labilní, nevyrovnané povahy s hysterickým chováním. Celý zákrok nechám přešetřit u jiného lékaře, protože postup, že "místo informace na vás zavolá policii", je víc než podivný!!!
JÁ OSOBNĚ bych NIKDY k takové lékařce (jako je MUDr. Beránková ze Semtína) nešla a ani bych "takového člověka" nechtěla mít ve svém okolí!

Podělila jsem se o svůj názor a nechť si každý udělá obrázek sám.
Za sebe posílám radu: Hazarduje-li někdo se zdravím (slabší povahy by mohlo z jejího chování i "klepnout"), tak pouze v tomto případě zvažte návštěvu u této lékařky!

Této paní doktorce v ironii mockrát děkuji za zníčení mých zubů, povedlo se jí to. Moje nová zubní lékařka to snad vše opraví a bude to dobrý.Nikomu kdo hledá nového zubaře nedoporučuji!!!.Nepoznala mi zánět v dásních a nechala mi zkazit jeden zub, který mi nová paní doktorka snad dokáže opravit

Paní doktorka je milá, pohoda v ordinaci, nikdy mě nic nebolelo, vždy mi dala injekci. Myslím,že díky ní mám chrup v pořádku. Taky mě předvědčila jak je nutné čistit si zuby pravidelně. Proto jsem asi tři roky nepotřeboval žádnou plombu.

Před několika lety mi byla pani doktorko doporučena. Byla jsem s ni spokojena. Bohužel již to tak neni. Kam se vytratilo jeji lidské chování?! Aby mě někdo urážel, ponižoval a vozil se po mě. To nemam za potřebí. Nová sestřička je příšerná!!! Ta předešlá byla užasná! Lékaře kteří nejsou lidský a inteligentní lidé nepotřebují.

Laskavá a velice šikovná paní doktorka, se skvělým přístupem k pacientovi.Jsem velice rád, že jsem paní doktorku Beránkovou objevil a že mohu navštěvovat právě ji.

Skvělý přístup k pacientům.

Paní doktorka je velmi dobrý odborník, ale bohužel je velmi náladová!!! Chodila jsem k ní ráda, ale pak několikrát při návštěvě její chování nebylo zrovna super. Navíc mi vadí - pokud je člověk objednaný na určitý čas, měl by se tento čas v rámci možností dodržet (někdy se samozřejmě stanou neočekávané situace a čas dodržet nelze). Když jsem čekala plus minus 15-20 minut, chápala jsem to, ale pak se mi dvakrát stalo, že jsem čekala hodinu i přes hodinu a pak se otevřela ordinace, nikdo nevyšel ven a já mohla jít na vyšetření. Přitom paní doktorka tam byla - šlo ji slyšet vykládat a smát se. Z odborného hlediska určitě doporučuji, ale jen pokud máte pevné nervy, nevadí Vám sem tam prosedět v čekárně hodinu i víc a pak v ordinaci dostat spršku popř. jednoduchý zákrok tak bolestivý,až vám potečou slzy.

Paní doktorka je velmi příjemná, zručná a pečlivá, má vždy zájem o pacienta a snaží se mu vyjít vstříc. Vřele doporučuji.