Monika Beránková, zubař Pardubice

Zubař

Semtín-budova P-16, Pardubice
Sam. ordinace PL-stomatologa

ŠÍLENÝ PŘÍBĚH:
Šla jsem se zeptat "pouze" na postup další léčby mé 85 matky (postižené stařeckou demencí), která den před tím u paní doktorky (kterou navštívila náhodně a svévolně, aniž by k ní pravidelně docházela (zapomněla kam chodí) podstoupila odebrání můstku.
Bez jakkéhokoliv podezření (asi se jí kýval, něco ji bolelo ? ...) a s ohledem na skutečnost, že jsem se od maminky nedozvěděla další postup ani termín příští návštěvy (chybí ji nyní 4 zuby v horní části úst a tudíž nemůže kousat), zašla jsem si pro informace druhý den osobně. Ohlásila jsem se sestře a požádala ji o rozhovor s paní doktorkou.
Nechali mě čekat téměř 20 minut (žádný pacient) a aniž by paní doktorka vyšla a zeptala se co potřebuji ... = místo toho, zavolala ZÁSAHOVOU POLICEJNÍ JEDNOTKU ???!!! Pak ještě navíc (již pod policejním dohledem) nepravdivě nařkla maminku, že 20 let (prý si to zjišťovala u ZP) nebyla u zubaře a proto má zuby v "takovém stavu"! (mj. co vím 100%: mamince před 5 lety dělali protézu a dokud "byla při smyslech" pravidelně chodila na VŠECHNY (zubní, gynekologické ap.) preventivní prohlídky!!!)

Z toho usuzuji, že paní doktorka je labilní, nevyrovnané povahy s hysterickým chováním. Celý zákrok nechám přešetřit u jiného lékaře, protože postup, že "místo informace na vás zavolá policii", je víc než podivný!!!
JÁ OSOBNĚ bych NIKDY k takové lékařce (jako je MUDr. Beránková ze Semtína) nešla a ani bych "takového člověka" nechtěla mít ve svém okolí!

Podělila jsem se o svůj názor a nechť si každý udělá obrázek sám.
Za sebe posílám radu: Hazarduje-li někdo se zdravím (slabší povahy by mohlo z jejího chování i "klepnout"), tak pouze v tomto případě zvažte návštěvu u této lékařky!

Této paní doktorce v ironii mockrát děkuji za zníčení mých zubů, povedlo se jí to. Moje nová zubní lékařka to snad vše opraví a bude to dobrý.Nikomu kdo hledá nového zubaře nedoporučuji!!!.Nepoznala mi zánět v dásních a nechala mi zkazit jeden zub, který mi nová paní doktorka snad dokáže opravit

Paní doktorka je milá, pohoda v ordinaci, nikdy mě nic nebolelo, vždy mi dala injekci. Myslím,že díky ní mám chrup v pořádku. Taky mě předvědčila jak je nutné čistit si zuby pravidelně. Proto jsem asi tři roky nepotřeboval žádnou plombu.

Před několika lety mi byla pani doktorko doporučena. Byla jsem s ni spokojena. Bohužel již to tak neni. Kam se vytratilo jeji lidské chování?! Aby mě někdo urážel, ponižoval a vozil se po mě. To nemam za potřebí. Nová sestřička je příšerná!!! Ta předešlá byla užasná! Lékaře kteří nejsou lidský a inteligentní lidé nepotřebují.

Laskavá a velice šikovná paní doktorka, se skvělým přístupem k pacientovi.Jsem velice rád, že jsem paní doktorku Beránkovou objevil a že mohu navštěvovat právě ji.

Skvělý přístup k pacientům.

Paní doktorka je velmi dobrý odborník, ale bohužel je velmi náladová!!! Chodila jsem k ní ráda, ale pak několikrát při návštěvě její chování nebylo zrovna super. Navíc mi vadí - pokud je člověk objednaný na určitý čas, měl by se tento čas v rámci možností dodržet (někdy se samozřejmě stanou neočekávané situace a čas dodržet nelze). Když jsem čekala plus minus 15-20 minut, chápala jsem to, ale pak se mi dvakrát stalo, že jsem čekala hodinu i přes hodinu a pak se otevřela ordinace, nikdo nevyšel ven a já mohla jít na vyšetření. Přitom paní doktorka tam byla - šlo ji slyšet vykládat a smát se. Z odborného hlediska určitě doporučuji, ale jen pokud máte pevné nervy, nevadí Vám sem tam prosedět v čekárně hodinu i víc a pak v ordinaci dostat spršku popř. jednoduchý zákrok tak bolestivý,až vám potečou slzy.

Paní doktorka je velmi příjemná, zručná a pečlivá, má vždy zájem o pacienta a snaží se mu vyjít vstříc. Vřele doporučuji.

Nikdy jsem nebyl u stomatologa hrdina. Nejsem jím ani nyní, ale jen díky paní doktorce chodím pravidelně a beze strachu. Opravdu výborná lékařka, pečlivá a velice příjemná.

jemný a citlivý přístup, přednost prevenci a co nejdelšímu zachování vlastního chrupu pacienta, bezpolestné ošetření je pravidlem