Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: REVMA s.r.o., revmatologie, interní Jiný

Pan doktor se o mě stará dlouho a je přímo příkladem pečlivého a vždy lidsky vlídného jednání. Mé chronické potíže jsou pod kontrolou hlavně díky jeho péči. Profík a humanista!

Q

skvělý přístup, profesionální, přátelský. Pokud se mu jen něco málo nezdá, dělá odběry, pošle na různá vyšetření. Návštěvy probíhají rychle, což oceňuji a nemyslím si, že by bylo něco zanedbáno.

Profesionální přístup. Odborník. Dokáže skvěle diagnostikovat a pomoci. Vážím si jeho práce. Já osobně nepotřebuji být v ordinaci déle než 7 minut. Podstatný je pro mně výsledek návštěvy.

Uznávám pana doktora Šugárka jako odborníka, který se ve svém oboru neustále vzdělává a dost možná patří k nejlepším revmatologům v Ostravě, co mi na něm však poněkud nevyhovuje je joho provozní systém, pozdrav, rychlý stisk ruky, několik rychlých otázek a rozloučení, nikdy jsem v ordinaci nebyl déle jak 7 minut a tak se neubráním pocitu, že mě odbývá, stejně jako jiné pacienty, někdy při půlhodině čekání "otočí" i 5 pacientů, takhle si individuální citlivý příštup nepředstavuju.