Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: REVMA s.r.o., revmatologie, interní Jiný

Vlídný a velmi profesionálni lékař, trpělivě vše vysvětli. Pomohl mi s dlouhodobými problémy, navíc me povzbudil i lidsky. Víc takových lékařů!!!

Q
Ověřeny pacient

skvělý přístup, profesionální, přátelský. Pokud se mu jen něco málo nezdá, dělá odběry, pošle na různá vyšetření. Návštěvy probíhají rychle, což oceňuji a nemyslím si, že by bylo něco zanedbáno.

S
Ověřeny pacient

Profesionální přístup. Odborník. Dokáže skvěle diagnostikovat a pomoci. Vážím si jeho práce. Já osobně nepotřebuji být v ordinaci déle než 7 minut. Podstatný je pro mně výsledek návštěvy.

V
Ověřeny pacient

Uznávám pana doktora Šugárka jako odborníka, který se ve svém oboru neustále vzdělává a dost možná patří k nejlepším revmatologům v Ostravě, co mi na něm však poněkud nevyhovuje je joho provozní systém, pozdrav, rychlý stisk ruky, několik rychlých otázek a rozloučení, nikdy jsem v ordinaci nebyl déle jak 7 minut a tak se neubráním pocitu, že mě odbývá, stejně jako jiné pacienty, někdy při půlhodině čekání "otočí" i 5 pacientů, takhle si individuální citlivý příštup nepředstavuju.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti