Praktický lékař pro dospělé
Novodvorská 3060, Frýdek-Místek

Bohužel musím taky souhlasit s negativním komentářem. Den mě pobolívalo břicho, pořád se mi chtělo na záchod,ale skoro nic nevyčůrala. Zašla jsem si do lékarny, jelikož nejsem člověk, který by chodil hned k doktorovi, ale snažím se vyléčit sama. V lékarně mi dali kapky, které když do 2heho dne nezaberou, mám jít k lékaři. Druhý den se mi trochu ulevilo, bohužel pouze do 11ti hodin, poté jsem měla s močí smíchanou i krev. Neváhala jsem a jela z práce ke své obvodní lékařce. Neordinovala - zástup paní Vechová. Došla jsem k ní do ordinace v 11:25, posadila se do čekárny. Ordinaci měli do 12ti hodin. Za celou půl hodinu sestřička nevylezla, chichotala se tam s doktorkou. Vylezla v 12:10,kdy tam sedela jeste jedna paní, a na celou čekárnu se mě zeptala, co chci, kdo jsem a co mi je - opravdu nepříjemné!!!. Pak mě tedy vzala dovntř s tím, že ale nejsem objednaná a dnes je pouze ordinace pro objednané. Řekla jsem ji, že krvacím od 11ti hod a potřbuji, at mi napíše papíry na Url, takže jsem opravdu neměla kdy se objednat. Sestřička - arogantní - řekla mi at si zajdu už zítra za svou doktorkou. Doktorka mě opravdu po svíjení se vzala dovnitř, proklepla mi 2x pravou a levou ledvinu, ani mě nenechala domluvit, asi 10x jsem slyšela že nejsem objednaná a ona na mě nemá čas. V rychlosti mi napsala vyšetření na URL, rozloučila se a vyvedla mě ven. Sestřička znovu asi 5x že nejsem objednaná a mužu být rada, že me doktorka vzala...No chapete to? měla jsem si snad krvácení naplánovat Jako závěr mi řekla: paní Ogorková má taky dnes jen do 12ti hodin, taky by Vás nevzala. Na to jsem ji dovětila, že kdyby občas místo vykecávání, vylezla ven, viděla by, že už tam sedím přes půl hodiny a že by mě nenapadlo, že z výpisu jednoho papíru může někdo udělat takový problém, a že paní doktorka Ogorková by s tím určitě ptoblém neměla. Na konec mě ještě odchytla v čekárně a chtěla po mě 30kč, otočila jsem se a odešla. ...Opravdu je pravda, že to má paní doktorka v hlavě pomotané. My co bydlíme na slezské víme, jak chtěla skákat z okna, jaké měla přeludy a jak často jí člověk potkával opilou, což mi dle vzhledu připadala i včera. Neupravená, mastné vlasy, výstřih, kde ji koukala podprsenka. Prostě DĚS!!!! Už nikdy více, zlatá paní Ogorková!!!!! Mimochodem mám zánět ledvin, silná antibiotika a chtěli mě hospitalizovat v nemocnici. Ještě že jsem si trvala na vyšetření a nenechala to do druhého dne!!!!! Katka

Byl jsem u "paní doktorky" asi 4 roky. Když jsem měl chřipku nebo angínu, tak se mě zeptala co mi je a co chci napsat, to bylo v pohodě. Později když jsem měl vážnější pracovní úraz, nebylo z její strany žádné pochopení k mému stavu, vůči mému zaměstnání a jen samá arogance a odbytí. Ještě bych chtěl dodat její velmi lukrativní ceník, který jsem u jiných lékařů ještě neviděl. Obyčejné razítko 50 kč? Je to normální? Potřeboval jsem potvrzení pro pojišťovnu a těch razítek bylo více. V pojišťovně mi navíc nechtěli uvěřit, že to psal lékař - s tím že to vypadalo jako by to psalo malé dítě. Přešel jsem k jiné doktorce a nestačil jsem se divit, že má paní Wechová stejný ceník akorát vynásobený dvěma. Paní "lékařku" hodnotím velmi slabým hodnocením a doporučil bych každému ať se této doktorce vyhne obloukem.

Na každém šprochu pravdy trochu, ale nikdy jsem na pomluvy nedala a paní doktorku jsem vnímala úctivě až na den, kdy jsem přišla týden po porodu se zánětem prsa do ordinace, zaklepala a poprosila, jestli by mě nemohla vzít, že mám doma týdenní miminko ( v ordinaci 11.40 po desetiminutovém čekání - kde seděl jeden pán) tak mi řekla ať si počkám anebo ať přijdu zítra... Od té doby, raději chodím na pohotovost...

mám dobré zkušenosti za 20 let

Vždy vstřícná, ochotná, přístupná řešení problémů.

jsem naprosto spokojen s přístupem jak paní doktorky tak sestřičky, snažím se žít v rámci možností zdravě, ve svých 36-ti letech jsem celkem fit a i výsledky na preventivce jsou v poho. Když mi něco je, sám se rozhodnu jestli jdu nejdříve k praktikovi nebo ke specialistovi - a tuto možnost má každý, takže řečičky že umí paní doktorka jen poslat dál na vyšetření jsou k ničemu. IK

Ja nevim, co vsichni maji. Jsem zdrava a kdyz uz nekdy za uhersky rok neco prijde a jdu k p. doktorce Wechove, vzdy jsem byla naprosto spokojena jak se sestrou, kterou musim pochvalit za jeji pristup tak i se samotnou pani doktorkou. Jde tu jen o charakter cloveka. Jak chce hold nekdo nemocenskou a pani doktorka ji nenapise, tak si hend vzdy nekdo neco najde, aby druheho cloveka pomluvil. A ze pani doktorka posila lidi ke specialistum? Slava ji. Nebyt techto specialistu, cekali bychom v ordinacich i dny. A charakter lidi ze Slezske, co na to dodat.

Tak teď nevím... Jsou ve Frýdku 2 Mudr. Wechové?:-) Já totiž k jedné chodím 15 let a jsem spokojená. Když ví - léčí, když neví - odešle dál k odborníkovi... ale tak to má snad být...

lékař trochu nešetrný, ale zkušený. Vím čím si prošla a jako klobouk dolů.

Je mi stydno za ty,kteří napsali tak hanlivé hodnocení práce paní doktorky Wechové. A poznámky typu "stará alpa" jsou nechutné a nemístné! Troufám si říct, že paní doktorku Wechovou znám velmi dobře, znám ji dlouho, zažila jsem ji v nejrůznějších životních situacích a mohu zodpovědně a s čistým svědomím říct, že ke své práci přistupovala a přistupuje velmi zodpovědně a svou prací vlastně žije. Kdykoliv jsem potřebovala, vždy se snažila mi i mé rodině ppomoci. Zvlášť v době, kdy jsem prožívala velmi těžké období - umíral mi manžel - paní doktorka byla velmi účastna a pomáhala mi nad rámec svých pracovních povinností. Jsem ji vděčna za moc!
P.S. Doktorka Wechová je abstinent !!
Zuzana Chvostková