praktický lékař,internista-revmatolog pro dospělé
B.Martinů 812, Ostrava

Tady je pět hvězdiček úplně na místě! také nechápu negativní komentáře. Tedy až na jeden (od Fiony, kterou jsem poznala dle způsobu vyjadřování). Ten je výsledkem osobních rozporů v důsledku duševní poruchy pacientky a nikoli špatné zdravotní péče, jak pacientka tvrdí. Dokonce nemá ani tolik slušnosti, aby se pod svůj názor podepsala. Bohužel i takoví lidé mohou na internetu psát komentáře a vytvářet tak aspoň na oko špatnou reputaci lidem, kteří odvádějí tu nejlepší práci ve svém oboru, jako například paní doktorka. Snad se jí potom udělalo dobře. Lidé, kteří to mají v hlavě v pořádku, si dokážou vytvořit vlastní názor. Důkazem je kladné hodnocení většiny komentářů :-)

Nelze si na ni stěžovat.Velká část naší rodiny k ní dochází a velice nám pomohla a pomáhá.Je to lékař,který vás neberou pouze jako pacienta,ale jako i člověka.

V době zastupování Mudr.Žurkové, poslala pacientku s otřesem mozku domů, aniž by jí věnovala pohled, s tim, že už nemá ordinační hodiny.Opravdu profesionální přístup.

je skvělá a strašně hodná

Paní doktorku známe spoustu let, chodíme k ní celá rodina. Je pravda, že sestra bývala arogantní, zdá se, že se zlepšila. Paní doktorka je vlídná, občas přijde později. Celkově ji hodnotím jako dobrou, mohla by se více projevovat vlídněji a s větším zájmem o pacienta. Přesto doporučuji.

Vadí mi, že paní doktorka má ordinanční hodiny od 7.30, ale není je schopna dodržet. Vpluje pozdě a ordinuje od 8.

Paní doktorka je hodná milá snaží se pomoci,ale měla by vyměnit sestru,která ji kazí reputaci.Tak arogantní a nepříjemná sestra se jen tak nevidí.

Není třeba komentáře.

Nechápu negativní hodnocení.. Chodím k ní asi 2 roky a za tu dobu pro mě udělala strašně moc a teď se mnou řeší hodně vážný problém a je strašně milá,ochotná a pečlivá..Jsem jí za to vděčná ..a strašně moc spokojená..

Také nechápu tyto vaše negativní názory.Paní doktorka je skvělá a velice ochotná.