Adresa

Prakt. lékař pro dospělé a tělovýchova
Křižíkova 163/32, Liberec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: Prakt. lékař pro dospělé a tělovýchova Jiný

SKUTEČNÁ LÉKAŘKA se zkušenostmi, NEMUSÍ LIDEM jdoucím pouze pro nějaký papír VYHOVOVAT.
Za dlouhá léta praxe má své vytvořené postupy, kterým nejen věří, ale i fungují (ostatně nejen lékař, ale i pacient musí tělu a druhému naslouchat), stačí pouze čas a každý se může přesvědčit sám.
Klasických DOKTORŮ chlní lékařské fakulty každý rok víc než dost a ne každý se z nich stane LÉKAŘEM.
OSOBNĚ mne už první telefonát oslovil a návštěva to potvrdila. Se vším člověk nikdy nemusí souhlasit, cest ke zlepšení našla několik a fungují. To mi stačí.

H
Ověřený profil
Umístění: Prakt. lékař pro dospělé a tělovýchova potvrzení pro studium

Moje zkušenost je, že paní doktorka je úplně mimo a měla by vrátiti diplom. Její absolutně zcestné diagnozy vydedukované z úplných nesmyslů , ve mě jako ve 20 letém naprosto zdravém člověku , který si šel pouze pro dalo by se říci formální potvrzení ke studiu na VŠ zanechalo dojem, že jsem nemocný člověk trpící různými chorobami tachykardií počínaje a nemocí kůže , očí a vysokého krevního tlaku konče. Včetně doporučení vůbec nesportovat a držet dietu dle krevní skupiny. Chci upozornit , že necelých 14 dní , před navštívením Mudr. Plchové, jsem absoloval komplexní a velmi podrobné a zátěžové vyšetření ve Střešovické vojenské nemocnici v Praze , kde jsem vyšel jako absolutně zdráv a v top fyzické kondici........
Paní doktorka je úplně mimo a krom změny zdravotní pojištovny a navrhované diety vám nedoporučí nic , jsou její verdikty absolutní bludy.......
Rozhodně nedoporučuji!!!!!!!

Ověřený profil
Umístění: Prakt. lékař pro dospělé a tělovýchova Dietologie, porucha jater

S paní doktorkou mám letité zkušenosti. Zbavila mě několika chronických onemocnění, se kterými si alopatičtí lékaři nevěděli rady. Objevila stafilokoka jen podle příznaků, vyšetření její nález potvrdila. Upravila mi natrvalo cholesterol jen dietou a homeopatiky. Pokud někomu řekla, že je nemocný, a někdo jiný pak, že je zdravý, tak já bych rozhodně dal na Dr. Plchovou.


A
Ověřený profil

Na vlastní kůži jsem se přesvědčila o tom, že paní doktorka je naprosto mimo. Nejen, že vás připojí na nefunkční přístroj, ale pak vám ještě do očí dokáže interpretovat úplně nesmyslné výsledky, které z tohoto přístroje vylezou. Od paní doktorky jsem se dozvěděla, že moje tělo selhává, že mám prý chronická onemocnění a bůh ví co ještě. Nezapomněla mi samozřejmě doporučit její ,,léčivé´´ přípravky a dietu podle krevních skupin! Po jiném vyšetření v Praze, mi samozřejmě řekli, že moje tělo je naopak zcela v pořádku. Setkání s paní doktorkou bych brala velmi úsměvně, kdyby si za svoje velmi drahocené rady neúčtovala tak nehorázné částky. Takže nejen za mě (ale i za mé známé) nedoporučuji.


M
Ověřený profil

Doporučuji se paní doktorce velkým obloukem vyhnout. Věčně ve stressu, věčně nemá čas s klientem probrat výsledky, u výsledků některých testů naprosto nejasná interpretace a stanovení jasných závěrů pro další sportovní činnost. Když to shrnu, jsou to vyhozené peníze....Pokud máte někdo jiný názor, budu mile překvapen. Pak je to "jenom" možná náš osobní pocit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu