Sam. ordinace PL - stomatologa
Čáslavská 973, Chrudim

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Paní doktorka Horáková je velmi milá, vstřícná a maximální profesionálka, která nikdy neodmítne poskytnou první pomoc v případě náhlých potíží. Zuby trhá až jako poslední možnost, zuby především zachraňuje a za to jsem ji velmi vděčný. Mohu jen a jen vřele doporučit. Pouze se bojím doby, kdy paní doktorka přestane ordinovat a budu muset hledat náhradu.

Paní doktorce vděčím za záchranu mých zubů, o které jsem mohl přijít díky předešlému lékaři. Je to profesionál na svém místě. Díky ní a jejím profesionálním zákrokům už více než 4 roky nemám žádné potíže. Má moji plnou důveru a v současné době bych neměnil. I od mých známých, kteří jsou rovněž pacienti paní doktorky jsem slyšel jen chválu. Jsem spokojen a jen se bojím budoucnosti, až paní doktorka přestane ordinovat. Kde pak budu schánět tak kvalitního stomatologa

Touto cestou bych rád poděkoval paní zubařce, ke které chodím pravidelně již přes deset let a jsem velmi spokojen. Moc se mi líbí její profesionální přístup a jednání s pacienty. Vyléčila mě z paradentozy a nedávno spravila precizně zub. Za což jí tímto ještě jednou děkuji a doporučuji.

Paní doktorka mi zachránila zuby, po té co mi je předešlá doktorka zanedbala. Je to výborný odborník, svoji práci umí skvěle. Všem doporučuji.

Velmi dobrá zubařka.

Děkuji paní doktorce za lidský přístup,skvěle provedenou opravu zubů,její schopnosti jsou určitě léty prověřené a protože jsem tzv. poseroutka,zbavila mne strachu ze zubaře svým perfekním přístupem.Určitě bych tuto paní doktorku doporučila svým známým,jezdím za ní až z Vysočiny a stojí to za to!!!!

Vynikající lékařka velice erudovaná, komunikativní, ochotná a každému maximálně vychází vstříc. I když jsem už starší ročník, doposud jsem se s takovým přístupem k pacientům nesetkal.

Skvělá zubařka.