Privátní chirurgická ordinace
Nádražní 4, Brno

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Privátní chirurgická ordinace

S panem doktorem jsem velice spokojená. Mohu jen doporučit.Kdykoli mám jakýkoli problém, tak pan doktor velice lidsky vše vyřeší a zákroky u něj nebolí.

Umístění: Privátní chirurgická ordinace Chirurgický zákrok

MUDr. Zelený je Profesionál s velkým P. Je nesmírně lidský a i u zákroků, kde se člověk necítí zrovna důstojně, umí pocit důstojnosti plně zachovat. Smekám před takovými lidmi! Žel lidstvu, není jich mnoho. Radim Martynek

Také bych se chtěl vyjádřit k panu doktorovi Zelenému.Je velice ochotný a šikovný člověk,odborník na svém místě,skromný člověk, a má zlaté ruce. Jeho sestřička je také velmi šikovná a ochotná osoba,jsou sehraný tým který je potřeba jenom chválit. Využil jsem jeho péče už několikrát,a a výsledek jeho práce byl vždy vynikající. Mohu ho všem jenom doporučit,jelikož je to vskutku velmi dobrý chirurg.Rád se připojím do té dlouhé řady spokojených pacientů,a jsem rád,že jem mohl tady vyjádřit taky svůj názor na pana doktora Zeleného a jeho sestřičku. Přeji mu hodně zdraví a pevnou ruku a děkuji za jeho přístup k lidem. S úctou Matla Lubomír Brno.

Dobrý den, jestli se mohu i já vyjádřit k práci pana doktora Zeleného, pak jen chválihodně. Je citlivý, lidský, dá se říci puntičkář. Profesionál a specialista na úrovni. Jeho ordinaci navštěvuje celá moje rodina a doporučuji ho i mým známým. Sestřička je laskavá a vstřícná k pacientům. Vždy jsem byla a jsem spokojena. Děkuji Vám za Vaši odvedenou práci, pane doktore.
S úctou Věra Nájemníková

Pan doktor mi zachranil koleno i kdyz jsem vstoupil do ordinace s uplne jinym problemem. Naprosto profesionalne vse dal do poradku behem nekolika navstev. Zadne cekani, zdlouhave objednavani. Naprosto skvely pristup i ze strany sestricky. Muzu jedine doporucit.

Jsem rozčarovaná z některých názorů na pana doktora se svými dvěma dcerami k panu doktorovi
chodíme už od doby kdy ordinoval na Trnité profesionální přístup vždy vše vysvětlí probere sestřčka
ochotná a milá a objednací doba tak ruku na srdce kdyby pacienti kteří se nemohou dostavi včas
informovali sestřičku leccos by se změnilo jinak jsem ráda že k panu doktorovi můžeme chodit

Nejsem spokojena s ambulantní chirurgií prováděnou v brněnských nemocnicích. Měla jsem banální problém, abces, nežid, který nepraskl a potřebovala jsem ho pouze rozříznout. můj praktický lékař označil zákrok za velice banální a doporučil mi svého kolegu MUDr. Zeleného. Pan doktor po zhlédnutí mého problému začal hrozně vyvádět, říkal, že něco takového v životě neviděl, že s tím nechce nic mít, že musím jít do nemocnice pod celkovou narkózu a že se divím, že jsem vůbec přišla po svých, že musím mít šílené bolesti a že není možné, že klidně sedím naproti němu na židli, že bych se měla svíjet v bolestech a že není možné, že ten nežid viděl jiný lékař. Dále prohlásil, že mám určitě v těle infekci a že jestli to nebude okamžitě řešit, že zemřu. Že se to bude léčit hrozně těžko, že v nemocnice strávím celé měsíce a bude brát antibiotika.
Chování pana doktora bylo neadekvátní až hysperické, neprofesionální. Vystrašil mě tak, že jsem tam nechala i věci. Tohoto člověka už nechci v životě vidět.
přede mnou tam byla paní z kuřím okem, objednal ji za 14 na vyškrábnutí. brečela pak v čekárně, že má za týden narozeniny a že si ani nezatancuje.
Podle mého pan doktor ordinuje podle nálady.

MUDr. Miroslav Zelený

Paní Jana M. je skutečná mladá hezká žena s dvouletým dítětem v kočárku.Skutečně jsem ji na dop.oš.praktického lékaře dne 4.února 2Ol4 vyšetřil,při odchodu z ordinace dostala s sebou moji chir.zprávu-nález s přesným dg.závěrem a doporučením dalšího postupu a neodkladné chir.operace a důrazným poučením k nutnému dalšímu postupu.Ve chvíli,kdy tedy napsala tuto neuvěřitelnou a nepravdivou pomluvu,měla již v ruce můj chir.nález-zprávu a byla poučena,že se nejedná o žádný banální nežit k rozříznutí,ale o zcela jiné závažné chir.onemocnění,které vyžaduje neodkladnou operaci a hospitalizaci na chir.lůžkovém pracovišti.P.Jana M.také asi v rozrušení "zapomněla" ve své reakci uvést,že se již několik měsíců léčí s chir. komplikacemi po asi první operaci na podzim 2Ol3 v nem.v Uh.Hradišti,a že nynější onemocnění je dle mého názoru jen další komplikací této a dalších následujících operací a způsobu léčení v dalších,zřejmě již brněnských nemocnicích.Zdrav.stavem P.Jany M,jsem byl skutečně po více než 3Oleté chir.aktivní operační praxi na chir.klinikách v Brně zděšen!Paní Jana M. ani její ošetř.lékaři si zřejmě nejsou zcela vědomi závažnosti stavu a možných dalších a ještě závažnějších komplikací,které při již delší dobu trvajícím léčení-neléčení mohou nastat!!Sám jsem operoval a řešil perirectálních abscessů a flegmon-tedy onemocněním,které jsem u P.Jany M.konstatoval 4.2.2Ol4-více než 2OO!,tedy si toto tvrzení snad mohu dovolit.
Paní Jana M. naštěstí můj chir.závěr,nález a doporučení respektovala a neodkladnému chir,.zákroku se na chir.lůžkovém prac. v Brně podrobila,antibiotika také dostala,je převazována a léčena na chir.brněnském pracovišti,jak jsem si spolehlivě zjistil.Doufám jen,že léčba této komplikace bude adekvátní a nebude trvat měsíce,jako léčba komplikací předcházejících.Toto také .Janě M.přeji,a pokud by nebyla s postupem léčby ambul.lékařů v Brně nadále spokojena,dovedl bych jí poradit,kde,kdy,jak a na kterém chir. pracovišti by se měla léčit,aby byla rychle defin.vyléčena!
Soudný člověk si po této stručné reakci jistě udělá obrázek sám,mám jen pocit,že se v tomto něšťastném příběhu nejedná o kategorie neprofesionálonost,hysterie nebo náladovost,ale spíše nezvládnuté emoce,povaha,charakter člověka apod.P.Jana M. by si jen mohla uvědomit,že ne vždy "nevědomost hříchu nečini",ale vždy neznalost zákonů neomlouvá!
mudr.miroslav zelený

Velmi šikovný, příjemný a ochotný pan doktor, to, že jsou u něj delší objednací lhůty svědčí o tom, že se jedná o žádaného lékaře. Taktéž sestřička je velmi ochotná. Oba jsou i velmi ohleduplní, v čekárně jsem musel vyslechnout i hodně taktní vysvětlování o poplatcích jedné, poněkud natvrdlé, pacientce.

Pan doktor mi byl doporučen a jsem velice spokojená, se vším pomůže, je velice ochotný a s výsledkem jsem maximálně spokojená.

vynikající lékař

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Nejasná zarudlá bulka na pupíku, původně bezbolestná .
Dobrý den pane doktore,
mám dotaz ohledně dcery 25 let. Na pupíku má zarudlou zvětšenou bulku - nebolestivou.Dnes ji jeden chirurg odeslal na UTZ , kde údajně není možné zjistit o co jde, pan doktor nechtěl nic řezat, protože také neví o co jde a poslal ji do FN Brno. Tam opět nevěděl lékař o co jde,nicméně ji z toho jehlou vytáhl údajně ,, něco žlutošedého " a řekl ji, ať si zajde na jiný UTZ , kde budou vědět o co se jedná. Potom ať dojde na CHK. Termín UTZ ji nabídli až na červen ! Jediný výsledek je, že ji po zákroku jehlou pupík silně bolí.Hledám proto jiného zkušeného lékaře chirurga. Děkuji za odpověď.

myslím si,že ultrazvuk a další vyš. jsou zbytečná a nic nepřinesou,chirurg musí vedětt o co jde a co event. s tím,zdravím,m.zelený

MUDr. Miroslav Zelený

před čtyřmi dny jsem si nechtěně vytrhnul kus nehtu na levém palci u nohy, od té doby mi to lehce napuchlo, hnisá a při chůzi v botech mě to bolí. Ránu jsem vyčistlil. Chtěl bych se zeptat, zda je nutné jít s tím k lékaři nebo se to časem samo zahojí.

myslím,že by to měl vidět chirurg,zdravím m.zelený