Jamborova 57, Brno
Interní ambulance BRNO-Židenice

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Interní ambulance BRNO-Židenice 2x předoperační vyšetření

Pan doktor je stručný, ale příjemný. Působí uklidňujícím dojmem, což jsem já potřebovala. Zrovna tak jeho velmi příjemná sestřička. Doporučuji všem.

Pan doktor je stručný, pečlivý, i se sestrou tvoří skvělý tým.Objednací lhůty v normě, vstřícnost k vyšetřením.

Pan doktor je stručný, ale příjemný vstřícný. Opravdu nevede zbytečné promluvy a vše vysvětlí. Pokud se na něco zeptáte ochotně odpoví. Sestřička také příjemná a ochotná. Výborný doktor, DOPORUČUJI :)

Byl jsem u pana doktora na předoperačním vyšetření a byl jsem mile překvapen jak šlo všechno hladce a co všechno mi pan doktor vyšetřil v relativně krátkém čase. Neřekl ani jedno zbytečné slovo, přesto se mi jeho přístup líbil včetně poslední, zřejmě oblíbené hlášky "fertig".

Souhlasím s názory popisující pana doktora velmi kladně. Po zkušenostech s jinými internisty je to ten nejlepší, u kterého jsem kdy byla.
Je velmi kvalitní, rozhodně ne povrchní, zabývá se pacientem důkladně. Zároveň mě neodbyl, když jsem nebyla objednaná a nutně jsem potřebovala vyšetření.

Má zaměření na kardiologii, provádí Holterovská vyšetření EKG a TK.

dobrý lékař , dobrý vztah k pacientovi

velmi dobrý lékař

velmi spokojen s přístupem pana doktora k pacientovy.Mohl by být příkladem ostatním lékařum