Interní ambulance BRNO-Židenice
Jamborova 57, Brno

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Interní ambulance BRNO-Židenice Jiný

Byla jsem u pana doktora na predoperacnim vysetreni. Zadne dlouhe cekani, prijemny a strucny doktor a vysla jsem s dobrym a prijemnym pocitem. Nameril mi vyssi tlak, ale napsal mi lek, ktery uz beru nekolik let pote co jsem tam byla. Tlak mam vzorny jako mlada holka :) Dekuji panu doktorovi. Za mne perfektni doktor.

Umístění: Interní ambulance BRNO-Židenice Jiný

Byla jsem u pana doktora jako doprovod mé maminky. Velká spokojenost, klidná atmosféra, žádné dlouhé čekání, pan doktor vysvětlí vše. Sestřička taky moc fajn.

Umístění: Interní ambulance BRNO-Židenice Jiný

Navštívil jsem pana doktora za účelem předoperačního vyšetření.Velice milý
přístup k pacientovi, jak pana doktora,tak sestřičky.Pan doktor poradil a velmi
ochotně odpovídal na mé dotazy.Maximální spokojenost,vřele doporučuji.

Umístění: Interní ambulance BRNO-Židenice 2x předoperační vyšetření

Pan doktor je stručný, ale příjemný. Působí uklidňujícím dojmem, což jsem já potřebovala. Zrovna tak jeho velmi příjemná sestřička. Doporučuji všem.

Pan doktor je stručný, pečlivý, i se sestrou tvoří skvělý tým.Objednací lhůty v normě, vstřícnost k vyšetřením.

Pan doktor je stručný, ale příjemný vstřícný. Opravdu nevede zbytečné promluvy a vše vysvětlí. Pokud se na něco zeptáte ochotně odpoví. Sestřička také příjemná a ochotná. Výborný doktor, DOPORUČUJI :)

Byl jsem u pana doktora na předoperačním vyšetření a byl jsem mile překvapen jak šlo všechno hladce a co všechno mi pan doktor vyšetřil v relativně krátkém čase. Neřekl ani jedno zbytečné slovo, přesto se mi jeho přístup líbil včetně poslední, zřejmě oblíbené hlášky "fertig".

Souhlasím s názory popisující pana doktora velmi kladně. Po zkušenostech s jinými internisty je to ten nejlepší, u kterého jsem kdy byla.
Je velmi kvalitní, rozhodně ne povrchní, zabývá se pacientem důkladně. Zároveň mě neodbyl, když jsem nebyla objednaná a nutně jsem potřebovala vyšetření.

Má zaměření na kardiologii, provádí Holterovská vyšetření EKG a TK.

dobrý lékař , dobrý vztah k pacientovi