Gastroenterologická ambulance
Mazurská 484, Praha

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

U tohoto lékaře jsem byl 2x. Vždy mě přivítala sestra se slovenským točeným salámem v ruce a s plnými ústy se mě zeptala co chci. Pravděpodobně ji každý pacient musí připomenout její specializaci - rozhodně k gastroenterologovi nejdu se zlomenou nohou. Sotva mě uviděl pan MUDr., tak se mě vesele zeptal: "Tak kolik dneska těch pivíček bylo?" Když jsem řekl, že nepiji, že jsem abstinent, tak se zasmál a řekl: "Ale nějákého toho panáčka..., co?" Opět jsem mu řekl, že jsem abstinent a on odpověděl s tím, že to říká každý. Jeho diagnóza - vředy. Jeho léčba - dieta a nechlastat. Nedoporučuji!

C

U pana doktora jsem podstoupila rektoskopii a nemohu si vynachválit jeho přístup.Má velice milou sestru a není žádný problém se zeptat,pokud něco není pacientovi jasné.Dovede hodně zklidnit a i se sestrou dodají člověku odvahu.Příště jedině TAM.Cenková

Pan doktor je skvělý. Člověk by si pomalu nechal dělat gastroskopii jen pro potěšení.

U pana doktora Holého jsem podstoupil rektoskopické vyšteření kvůli krvácení z konečníku. Jeho přístup i paní sestřičky byl profesionální. Nejdříve si přečetl zprávu od praktika, pak udělal anamnézu, ptal se velmi komplexně a to mi přišlo dobré. Poté mi vysvětlil jak probíhá rektoskopie, samozřejmě to nebylo nic příjemného, ale myslím, že když sestřička i pan doktor viděli, že jsem z toho trochu na věvi, docela mě uklidňovali a povzbuzovali. Vše proběhlo velmi korektně. Po vyšetření mi sestřička a pan doktor velmi podrobně vysvětlili léčbu, popsal mi na co jsou léky a co dělají, které mi předepsal a když jsem na závěr poděkoval, přihodil pan doktor i jeden neformální úsměv.

Pan doktor Holý je jediný lékař, od kterého se nechám vyšetřit! Protože gastroskopii provádí šetrně a v narkóze, nikde jinde jsem nebyla tak spokojená!