Adresa

Gastroenterologická ambulance
Mazurská 484, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

U tohoto lékaře jsem byl 2x. Vždy mě přivítala sestra se slovenským točeným salámem v ruce a s plnými ústy se mě zeptala co chci. Pravděpodobně ji každý pacient musí připomenout její specializaci - rozhodně k gastroenterologovi nejdu se zlomenou nohou. Sotva mě uviděl pan MUDr., tak se mě vesele zeptal: "Tak kolik dneska těch pivíček bylo?" Když jsem řekl, že nepiji, že jsem abstinent, tak se zasmál a řekl: "Ale nějákého toho panáčka..., co?" Opět jsem mu řekl, že jsem abstinent a on odpověděl s tím, že to říká každý. Jeho diagnóza - vředy. Jeho léčba - dieta a nechlastat. Nedoporučuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

C

U pana doktora jsem podstoupila rektoskopii a nemohu si vynachválit jeho přístup.Má velice milou sestru a není žádný problém se zeptat,pokud něco není pacientovi jasné.Dovede hodně zklidnit a i se sestrou dodají člověku odvahu.Příště jedině TAM.Cenková

M

Pan doktor je skvělý. Člověk by si pomalu nechal dělat gastroskopii jen pro potěšení.


U pana doktora Holého jsem podstoupil rektoskopické vyšteření kvůli krvácení z konečníku. Jeho přístup i paní sestřičky byl profesionální. Nejdříve si přečetl zprávu od praktika, pak udělal anamnézu, ptal se velmi komplexně a to mi přišlo dobré. Poté mi vysvětlil jak probíhá rektoskopie, samozřejmě to nebylo nic příjemného, ale myslím, že když sestřička i pan doktor viděli, že jsem z toho trochu na věvi, docela mě uklidňovali a povzbuzovali. Vše proběhlo velmi korektně. Po vyšetření mi sestřička a pan doktor velmi podrobně vysvětlili léčbu, popsal mi na co jsou léky a co dělají, které mi předepsal a když jsem na závěr poděkoval, přihodil pan doktor i jeden neformální úsměv.


E

Pan doktor Holý je jediný lékař, od kterého se nechám vyšetřit! Protože gastroskopii provádí šetrně a v narkóze, nikde jinde jsem nebyla tak spokojená!


Došlo k chybě, zkuste to znovu