Adresa

Praha 1 - Florenc, Těšnov 5, Praha
Mgr. Miluše Suntychová (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti od 15 let
Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
734 76.....

Individuální terapie - sezení trvá 50 min. (Po - Pá) • 800 Kč

Individuální terapie v sobotu - 50 minut, 50% příplatek • 1 200 Kč

Párová / manželská terapie v sobotu, 50 min. • 1 200 Kč +1 Více

Párová / manželská terapie, 50 min. (Po - Pá) • 800 Kč

Zkušenosti

O mně

Vítejte na mém profilu. Jmenuji se Miluše Suntychová (*1976). Pracuji v soukromé psychoterapeutické praxi na Praze 1. Nabízím terapeutickou pomoc s li...

Více

Léčené nemoci

 • chcete řešit svůj vztah s někým třetím
 • smutek, starosti, pocity strachu, ztráta smyslu
 • někdo se mnou nevlídně zacházel
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

 • ukončené psychoterapeutické vzdělání akreditované min.zdravotnictví ČR (směr existenciální analýza a logoterapie - SLEA)
 • Specializační výcvik v traumaterapii pod vedením PhDr. Jany Božukové
 • Výcvik v párové terapii (2016) - pod vedením Mgr. Vondrové a MUDr. Zvánovcové
Zobrazit více

Fotografie


Znalost jazyků

Čeština

Služby a ceník služeb

Individuální terapie - sezení trvá 50 min. (Po - Pá)


Praha 1 - Florenc, Těšnov 5, Praha

800 Kč

Mgr. Miluše Suntychová


Individuální terapie v sobotu - 50 minut, 50% příplatek


Praha 1 - Florenc, Těšnov 5, Praha

1 200 Kč

Mgr. Miluše Suntychová


Párová / manželská terapie v sobotu, 50 min.


Praha 1 - Florenc, Těšnov 5, Praha

1 200 Kč

Mgr. Miluše Suntychová


Párová / manželská terapie, 50 min. (Po - Pá)


Praha 1 - Florenc, Těšnov 5, Praha

800 Kč

Mgr. Miluše Suntychová

Názory pacientů

5

Obecné skóre
13 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
S
Ověřeny pacient
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Miluše Suntychová

Paní Míla je velmi vstřícná a chápavá psychoterapeutka, která si již při prvním terapeutickém sezení naprosto získala moji důvěru. Díky tomu pro mě bylo jednodušší hovořit o svých problémech. Paní Míla mi během několik sezení pomohla upevnit sebedůvěru natolik, že jsem dokázala úspěšně vyřešit problém, který mě trápil déle než rok. Během této doby jsem vystřídala několik psychoterapeutů, ale až paní Míla mi opravdu pomohla. Mohu jen doporučit.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Mgr. Miluše Suntychová

K terapii jsem se odhodlávala celkem dlouho, přestože jsem cítila, že bych ji více než potřebovala. Když jsem to "rozsekla", narazila jsem na stránky paní Suntychové a objednala se na sezení. Dnes lituji pouze toho, že jsem to neudělala mnohem dřív, i když lepší později, než vůbec. Každé setkání pro mě bylo obrovským přínosem, přicházela jsem na věci, které ve mně byly dlouho nevyřešené a uzavřené. Paní Suntychová je nesmírně milá a vstřícná žena. Neradí, co dělat a jak se chovat, ale navádí k tomu, aby si na to člověk přišel sám. Prostě profesionál na svém místě. Doporučuji všemi deseti!


Ověřeny pacient
Umístění: Mgr. Miluše Suntychová

Paní Miluška je opravdu profesionál na svém místě. Je velmi milá, usměvavá a zábavná. Jsem hodně komplikovaný, náročný a zkusil jsem mluvit s několika lidmi, ale nikdy to nefungovalo... S Miluškou jsem se již od první chvíle nebál mluvit o čemkoli. Cokoli mám na srdci tak jí řeknu. Jsem k ní upřímný a když se stane, že narazíme na něco, o čem ještě nejsem připraven mluvit, nenutí mě do toho. Má příjemně zařízenou ordinaci a vždy nabídne nápoj. Jsem opravdu rád, že jsem k Milušce začal chodit, hodně mi pomáhá a vidím pokrok! Určitě bych ji doporučil všem, kteří trpí úzkostmi nebo depresí, stejně jako já.

Mgr. Miluše Suntychová

Děkuji :-)


H
Ověřeny pacient
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Miluše Suntychová individuální terapie - sezení trvá 50 min.

Po prvním sezení mám velice dobrý pocit z návštěvy u paní Suntychové, ale jedno sezení určitě nestačí.

Mgr. Miluše Suntychová

Děkuji.


O
Ověřeny pacient
Umístění: Mgr. Miluše Suntychová

K pani doktorke ma priviedli úzkosti a paniky, ktorými som dlhú dobu trpela. Dlho som váhala, či vôbec má zmysel ísť za odborníkom a či by mi vedel pomôcť, no som veľmi rada, že som sa k tomu odhodlala a že som sa dostala práve k pani doktorke Suntychovej.

Na terapiu chodím cca rok a môžem s radosťou povedať, že mi sedenia veľmi pomáhajú. Pani doktorka je milá, ústretová a človek sa u nej skutočne nebojí rozprávať aj o bolestivých veciach. Hlavne vďaka jej prístupu sa postupne učím zvládať úzkosti a ďalej napredovať v osobnom rozvoji.

Za seba môžem pani doktorku Suntychovú jedine doporučiť.

Mgr. Miluše Suntychová

Děkuji.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Mgr. Miluše Suntychová

Paní Miluše je velice vstřícná a vřelá osoba. Přišla jsem za ní s problémy s úzkostmi a velice mi pomohla a nadále pomáhá.
Vytváří uvolněné a důvěrné prostředí, ve kterém se člověk nebojí otevřít. Je to odborník na svém místě. Jsem moc ráda, že jsem navštívila zrovna jí.

Mgr. Miluše Suntychová

Děkuji.


T
Ověřeny pacient
Umístění: Mgr. Miluše Suntychová Deprese

Své dlouhotrvající problémy s depresivními náladami jsem se pokoušel v terapii řešit již několikrát, ale až s paní Suntychovou mám pocit, že se dlouhodobě někam posouvám.
Je milá, vstřícná a umí vytvořit velmi příjemné prostředí, ve kterém se člověk nebojí otevřít se a svěřit se i s věcmi, o kterých se mluví těžko.

Mgr. Miluše Suntychová

Děkuji.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Mgr. Miluše Suntychová

Paní Miluše, nebo jak já říkám Miluška, je skvělá. Opravdová profesionálka a velmi vřelá osoba. Má moji důvěru, cítím, že mi rozumí a pomáhá. Doporučuji!

Mgr. Miluše Suntychová

Děkuji.


L
Ověřeny pacient
Umístění: Mgr. Miluše Suntychová

Dlouho jsem váhala nad vyhledáním pomoci se stavem, jež se nejčastěji projevoval jako návaly úzkosti a jsem ráda, že jsem ji vyhledala a považuji za štěstí, že jsem našla právě paní doktorku Suntychovou.

Paní doktorka je velmi příjemná a má pochopení, pročež se na setkání s ní vždy těším. Zároveň na sobě pozoruji sice pozvolné, ale za to stabilní zlepšování mého stavu. Pomáhá mi vidět mé obtíže z jiného úhlu a klást si ne vždy příjemné otázky.

Mám díky sezením u paní doktorky pocit, že mé obtíže jsou zvládnutelné a co víc, začínám mít vysloveně chuť je řešit a ne je v sobě dál "zametat pod koberec" a pozoruji jak se díky tomu zlepšuje kvalita mého života.

Mohu jedině doporučit :)

Mgr. Miluše Suntychová

Děkuji.


K
Ověřeny pacient
Umístění: Mgr. Miluše Suntychová

K paní Suntychové jsem se dostala náhodou, když jsem celá zoufalá hledala kontakt na nějakého terapeuta, ke kterému bych mohla s důvěrou chodit a řešit své osobní problémy.

Jsem si jistá, že tápajících lidí, jako jsem byla já je spousta, proto bych Vám paní Suntychovou chtěla z celého srdce doporučit!

Je to empatická a milá paní, která mi díky trefným otázkám a prostoru pro přemýšlení dokázala pomoci s problémy, které jsem dlouhodobě řešila.

Nehodnotí, ale motivuje a nastavuje nezávislý pohled na danou situaci. Paní Suntychová mi pomohla dostat se do takové pohody, až jsem z toho otěhotněla :)

Mgr. Miluše Suntychová

Děkuji Vám za milá slova.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

22 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý den,píši na tuto stránku,protože si nevím rady se svým zdravotním stavem.Již před třemi měsíci jsem ze stresu začala zvracet,klepat se a stěžoval mě neustálý pocit úzkosti a strachu,že se mi zle opět udělá... zašla jsem tedy ke své lékařce se kterou jsme podrobně vyšetřily všechny možné onemocnění a diagnózy a všechno bylo negativní.Dostala jsem tedy doporučení vyhledat pomoc psychoterapeuta či psychiatra .I já už jsem dnes přesvědčená,že by mi pomoc mohla být přínosná v mém životě se semnou nikdo nemazlil.Otec odešel a nikdy už se nezajímal což byla první rána v životě,ale nikdy jsem z ní tyto problémy neměla až dnes mi dochází jak vyžaduju jeho pozornost.S mamkou spolu nevycházíme,takže když se vidíme jsou to jenom hádky,které mě ubíjí.Tudíž ze strany rodiny nulová možnost opory nebo naděje,že by mě někdo zkusil pochopit. a co se týče vzdělání,tak vím jen že se nedokážu soustředit.Psychicky mě tedy vždy položí,když někoho zklamu,když se stydím,bojím.Možná jsou to maličkosti a vyhledat lékaře vůbec není nutné a časem se to vše urovná,no i přesto bych chtěla slyšet odborný názor na to málo co jsem zde napsala.Děkuji za každou odpověd.-KJ

  Dobrý den,
  z toho mála, co jste o sobě napsala vnímám Vaši bezradnost a touho po tom, aby Vám bylo v životě lépe.
  Od toho jsou je tady terapeutická podpora, když člověk neví, jak dál, není ostuda se přijít "poradit" k někomu, kdo se roky učí (včetně sebezkušenosti, nejen teoreticky), jak dobře pomoci a na co se případně doptat a podívat.
  Mějte se moc pěkně a držím palce, abyste našla svou cestu, která Vás bude těšit a bavit.
  Srdečně
  M. Suntychová

  Mgr. Miluše Suntychová

 • Psala jsem si s mužem ze seznamky přes měsíc. Když jsem navrhla osobní setkání,tak reagoval psaním o své nové práci a o sobě. Po měsíci se úplně odmlčel. Včera večer napsal na co se dívám? Nic víc. Neodpověděla jsem. Co si mám o takovém jedinci a jeho chování myslet? Děkuji za váš názor. Tereza

  Dobrý den, Terezo,

  napadlo mě, že by mne velmi zajímalo, co si o tom myslíte Vy sama? Jaký je Váš názor na průběh situace? Jen Vy znáte průběh měsíční konverzace, něco jste si napsali, možná o něčem diskutovali...napadá mne více věcí, co se mohlo stát, a jsem si jistá, že existují varianty, které by mne nenapadly, a možná se staly. Tím chci říci, že pro nějaký objektivní názor je potřeba vědět více, prozkoumat to do hloubky.
  Pokud se Vám tahle situace v životě děje opakovaně, přemýšlela bych o tom, co s tím, promluvila si s někým, kdo Vám je schopen podat konstruktivní zpětnou vazbu na základě informací, které se objektivně staly.
  Mějte se pěkně,
  M. Suntychová

  Mgr. Miluše Suntychová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

Vítejte na mém profilu. Jmenuji se Miluše Suntychová (*1976). Pracuji v soukromé psychoterapeutické praxi na Praze 1. Nabízím terapeutickou pomoc s li...

Více

Léčené nemoci

 • chcete řešit svůj vztah s někým třetím
 • smutek, starosti, pocity strachu, ztráta smyslu
 • někdo se mnou nevlídně zacházel
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

 • ukončené psychoterapeutické vzdělání akreditované min.zdravotnictví ČR (směr existenciální analýza a logoterapie - SLEA)
 • Specializační výcvik v traumaterapii pod vedením PhDr. Jany Božukové
 • Výcvik v párové terapii (2016) - pod vedením Mgr. Vondrové a MUDr. Zvánovcové
Zobrazit více

Specializace

 • psychoterapie

Stáže

 • Psychiatrická nemocnice Opava
 • Rehabilitační ústav Ostrava Hrabyně
 • Národní ustav duševního zdraví Praha
Zobrazit více

Certifikáty


Fotografie


Znalost jazyků

Čeština

Ocenění

 • Členka Společnosti pro logoterapii a existenciální analýzu Praha SLEA, Bádeniho 1, Praha 6

Publikace a články

Publikace (1)