Přijímám: dospělí, děti od 10 let

Párová / manželská terapie, 50 min. (Po - Pá) • 1 000 Kč

Konzultace online • 1 000 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Konzultace probíhá před WhatsApp, trvá 50 minut.
Platba za konzultaci je nutná předem, a to na účet. Číslo účtu zašlu poté, co si zarezervujete termín, spolu s potvrzovací esemeskou.
Prosím Vás, abyste byli připraveni cca 10 minut před stanoveným termínem, abychom upravili technikou stránku a sezení mohlo nerušeně začít a plynule pokračovat bez zkracování času.
Rovněž je možné mi napsat SMS zprávu a domluvit se tímto způsobem na čase, který Vám vyhovuje a nenacházíte jej v online kalendáři.
Těším se na slyšenou :-).

Připravte se 10 minut před konzultací. Ujistěte se, že je váš telefon nebo počítač nabitý. Pro video konzultaci zkontrolujte připojení k internetu a nastavení mikrofonu a kamery. Můžete také připravit své lékařskou dokumentaci (např. výsledky vyšetření).

Už zase pracuji v poradně, už je možné se zase potkat osobně:-). Pokud nenajdete volný termín, napište mi, prosím, zprávu :-). Vítejte na mém profi...

• Posttraumatická stresová porucha
  • Není Vám dobře
  • Smutek, starosti, pocity strachu, ztráta smyslu

Ukončené školy

• ukončené psychoterapeutické vzdělání akreditované min.zdravotnictví ČR (směr existenciální analýza a logoterapie - SLEA) pod vedením Mgr. Martiny Vondrové a PhDr. Martina Wagenknechta
  • Specializační výcvik v traumaterapii pod vedením PhDr. Jany Božukové

Nejčastěji hledané služby

Konzultace online

Online konzultace

Ostatní služby

Individuální terapie - sezení trvá 50 min. (Po - Pá)

Individuální terapie v sobotu - 50 minut

Mgr. Miluše Suntychová

Párová / manželská terapie v sobotu, 50 min.

Mgr. Miluše Suntychová

Párová / manželská terapie, 50 min. (Po - Pá)

Mgr. Miluše Suntychová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Miluše Suntychová individuální terapie - sezení trvá 50 min. (Po - Pá)

Zatím jsem s paní Suntychovou měla jen pár sezení, ale musím říct, že zatím jsem velice spokojena. Paní psychoterapeutka je velice příjemná, empatická a vždycky nabídne jinou perspektivu k mému problému. Poslední měsíce byly pro mě velice těžké, ale i přesto z terapie odcházím s lepší náladou a nadějí, že ne všechno je zcela ztracené. Terapie je náročná a člověk ze sebe musí hodně vydat, ale věřím, že je to cesta správným směrem. Osobně oceňuji také otevřenost a laskavost, se kterou paní Suntychová do terapie přichází. Prostředí je také velice příjemné. Za mě tedy rozhodně doporučuji, ať už přicházíte s jakýmkoliv problémem.

O

Po vystřídání několika terapeutů jsem našla konečně někoho, kdo má obrovskou empatii, zájem o klienta, poradí. Moc Vám Miluško děkuji, jste pro mě velkou životní oporou.

Umístění: Mgr. Miluše Suntychová

Miluška je zlatá a velmi milá, neměla jsem problém se ji zcela otevřít, důvěřovat a postupně mi tak pomohla překonat mé problémy.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Miluše Suntychová

Paní Míla je velmi vstřícná a chápavá psychoterapeutka, která si již při prvním terapeutickém sezení naprosto získala moji důvěru. Díky tomu pro mě bylo jednodušší hovořit o svých problémech. Paní Míla mi během několik sezení pomohla upevnit sebedůvěru natolik, že jsem dokázala úspěšně vyřešit problém, který mě trápil déle než rok. Během této doby jsem vystřídala několik psychoterapeutů, ale až paní Míla mi opravdu pomohla. Mohu jen doporučit.

Umístění: Mgr. Miluše Suntychová

K terapii jsem se odhodlávala celkem dlouho, přestože jsem cítila, že bych ji více než potřebovala. Když jsem to "rozsekla", narazila jsem na stránky paní Suntychové a objednala se na sezení. Dnes lituji pouze toho, že jsem to neudělala mnohem dřív, i když lepší později, než vůbec. Každé setkání pro mě bylo obrovským přínosem, přicházela jsem na věci, které ve mně byly dlouho nevyřešené a uzavřené. Paní Suntychová je nesmírně milá a vstřícná žena. Neradí, co dělat a jak se chovat, ale navádí k tomu, aby si na to člověk přišel sám. Prostě profesionál na svém místě. Doporučuji všemi deseti!

Umístění: Mgr. Miluše Suntychová

Paní Miluška je opravdu profesionál na svém místě. Je velmi milá, usměvavá a zábavná. Jsem hodně komplikovaný, náročný a zkusil jsem mluvit s několika lidmi, ale nikdy to nefungovalo... S Miluškou jsem se již od první chvíle nebál mluvit o čemkoli. Cokoli mám na srdci tak jí řeknu. Jsem k ní upřímný a když se stane, že narazíme na něco, o čem ještě nejsem připraven mluvit, nenutí mě do toho. Má příjemně zařízenou ordinaci a vždy nabídne nápoj. Jsem opravdu rád, že jsem k Milušce začal chodit, hodně mi pomáhá a vidím pokrok! Určitě bych ji doporučil všem, kteří trpí úzkostmi nebo depresí, stejně jako já.

Děkuji :-)

Po prvním sezení mám velice dobrý pocit z návštěvy u paní Suntychové, ale jedno sezení určitě nestačí.

O
Umístění: Mgr. Miluše Suntychová

K pani doktorke ma priviedli úzkosti a paniky, ktorými som dlhú dobu trpela. Dlho som váhala, či vôbec má zmysel ísť za odborníkom a či by mi vedel pomôcť, no som veľmi rada, že som sa k tomu odhodlala a že som sa dostala práve k pani doktorke Suntychovej.

Na terapiu chodím cca rok a môžem s radosťou povedať, že mi sedenia veľmi pomáhajú. Pani doktorka je milá, ústretová a človek sa u nej skutočne nebojí rozprávať aj o bolestivých veciach. Hlavne vďaka jej prístupu sa postupne učím zvládať úzkosti a ďalej napredovať v osobnom rozvoji.

Za seba môžem pani doktorku Suntychovú jedine doporučiť.

Umístění: Mgr. Miluše Suntychová

Paní Miluše je velice vstřícná a vřelá osoba. Přišla jsem za ní s problémy s úzkostmi a velice mi pomohla a nadále pomáhá.
Vytváří uvolněné a důvěrné prostředí, ve kterém se člověk nebojí otevřít. Je to odborník na svém místě. Jsem moc ráda, že jsem navštívila zrovna jí.

Umístění: Mgr. Miluše Suntychová Deprese

Své dlouhotrvající problémy s depresivními náladami jsem se pokoušel v terapii řešit již několikrát, ale až s paní Suntychovou mám pocit, že se dlouhodobě někam posouvám.
Je milá, vstřícná a umí vytvořit velmi příjemné prostředí, ve kterém se člověk nebojí otevřít se a svěřit se i s věcmi, o kterých se mluví těžko.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, už mě asi 10dni trápí jeden problém s hlavou, a nevím co to je nebo co s tím, je to složité popsat ale pokusím se o to.
    Už víc jak týden mám pocit v hlavě jakoby bych myslel furt do hlavy, jakoby to dělal mozek.. Nemůžu s tím nic dělat a nechce to přestat přijde mi že na něco furt myslím přitom nevím na co.. každý den když se probudím tak to mám 24hodin denně a nechce to přestat, nemůžu ani v klidu usnout když zavřu oči prostě mi furt přijde že mi myslí hlava a nechce přestat. Když něco čtu nebo koukám na film tak se snažím soustředit ale přijde mi že hlava se mi soustředí na 2 věci na jednou. Koukám na film snažím se soustředit na děj filmu, přijde mi že se mi zamyslí hlava, že koukám na film ale přitom to vnímají jen oči ale mozek nebo hlava furt mysli.
    A to mám každý den v kuse nevím co dělat někdy se to zvrtne až tak že mám pocit že každou chvíli zešílím.. A musí mě uklidnovat přítelkyně že to bude dobrý.. Už jsem i několikrát brečel ať to přestane přijdu si v jednom nekonečným kruhu. Ale když jdeme s přítelkyni ven nebo furt mluvíme tak hlava je v klidu nemyslí na nic a cítím se jako dřív ale jakmile přestaneme tak to hlava začne dělat znova a znova a já to nemůžu zastavit.Jen jsem měl ošklivej pracovní úraz ale myslím si že to nemá nic s tím společného.tak 3 týdny. Ale začalo se mi to dít po úrazu, myslím si jestli nemám trauma. Byl bych moc rád za pomoc.

Dobrý den,
    přidávám se k odpovědi paní kolegyně. Určitě je potřeba jako první krok lékařské vyšetření (za svým praktickým lékařem, spolu se dohodnete, co bude dál).
    Držím palce, M. Suntychová

Mgr. Miluše Suntychová

• Dobrý den je mi 45 let a od svých 40 let trpím depresemi hlavně jarní a podzimní období neberu žádné antidepresiva vše řeším přírodní formou kurkuma,kozlík atd... Chci se zeptat jestli vaše léčba by mi nějak pomohla? Díky za odpověď.

Dobrý den,
    zajímalo by mě, jak Vám přírodní léčba "zabírá", jak víte, že jsou to deprese, jak Vám komplikují život?....zda můžete pracovat, žít tak, jak si přejete, co na to Vaši blízcí..? Lidé s depresemi jsou častými návštěvníky terapeutů, protože pokud se jedná o depresi,tak ta sama nepřejde. Potřebuje léčit, ideálně v posloupnosti 1. krok lékař(diagnostika), 2. terapie.
    Držím palce,

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Ocenění

• Členka Společnosti pro logoterapii a existenciální analýzu Praha SLEA, Bádeniho 1, Praha 6
  • Členka České asociace pro psychoterapii

Publikace a články