Mgr.

Psychoterapeut

Kontaktní informace

• D
    Umístění: Mgr. Miluše Suntychová

Nemohu jinak, než pochválit přístup k mé osobě. Mám problémy s výchovou nevlastního dítěte. Po několika sezeních u paní psychoterapeutky jsem si uvědomila, že je třeba nahlížet na tento problém z jiného úhlu. Konzultace byly přínosné.
    Vřele doporučuji.
    Danuše

Mgr. Miluše Suntychová2017-12-21

Děkuji :-).

• Zkušenosti a dovednosti

• Jsem psychoterapeutka s kompletním terapeutickým vzděláním akreditovaným Ministerstvem zdravotnictví. Pracuji s dospělými a dospívajícími lidmi. Pracuji také s manželskými, nebo partnerskými páry (párová terapie). Kontaktují mne lidé, kteří řeší širokou škálu osobních, zdravotních, vztahových potíží, psychická traumata, vztahové otázky.
      Doporučuji navštívit můj profil na webu www.terapiekradosti.webnode.cz

Nabízím své zkušenosti (15 let profesních zkušeností) s porozuměním problémů ve vztazích, úlevu při depresi, úzkosti, s neurózami z přepracování, fóbiemi. Pracuji na léčbě potíží souvisejících s posttraumatickou situací, s hledáním smysluplnosti v práci, vztahovosti ke členům rodiny, s potížemi přijmout sám/sama sebe, s nalezením vztahu ke svému tělu. Pracuji v oblasti individuální i párové psychoterapie, mám zkušenosti s vedením skupin a komunit.

Psychoterapii vedu formou podpůrného psychoterapeutického dialogu/rozhovoru s klientem, při kterém mohou být dle Vaší potřeby a vysvětlení použity doplňující metody (arteterapie, relaxační techniky, imaginace...). Tyto metody mohou lépe pomoci s rychlejším přístupem k sobě samému, Vašim emocím , poskytují úlevu a pomáhají s nalezením pro klienta/klientu vhodného řešení. Samy o sobě jsou příjemné a nezátěžové.

• ergoterapeut
    • psychoterapie

Nemoci

• Deprese
    • Generalizované úzkostné poruchy
    • Partnerské krize,hledání cesty zpět k sobě či k dobrému rozchodu
    • Sociální fobie
    • Nízké sebevědomí - zlepšení sebedůvěry
    • Přepracovanost, ztráta chuti do života nebo do práce
    • Problém s nalezením životního partnera
    • Ztráta
    • Posttraumatické stavy po nehodách nebo po nevlídném zacházení
    • Neschopnost přijetí sebe samého takového, jaký jsem
    • OCD, strachy nebo fóbie z prostoru, zvířat, lidí.
    • Zvládnutí náročných životních situací-nemoci, smrti blízkých
    • Panické ataky
    • Stavy, kdy se člověku nežije dobře a rád by zjistil proč?
    • Rádi byste uplatnili svůj životní potenciál, hledáte podporu.
    • Problémy s rodiči, s učiteli, se spolužáky
    • Hledáte cestu ke svým dětem a potřebujete se poradit
    • Nedaří se Vám otěhotnět
    • Hledáte smysl života

Services

Mgr. Miluše Suntychová

Máchova 431/21 (po domluvě lze také na Praze 5, na Plzeňské ul, zastávka tramvaje Klamovka, Praha 2, 128 00 Praha, hl. město Praha

Individuální psychoterapie 600 Kč
    Partnerská psychoterapie 600 Kč
    Psychoterapie dospívajících (v méně frekventovaných hodinách) 450 Kč
    Jednorázová psychologická konzultace 600 Kč
    Krizová intervence 600 Kč

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů
    Miluše Suntychová Psychoterapeut Praha
    Dobrý den,
    potíže, které popisujete, jsou indikací na psychoterapii, která, když je dobře vedená, tak s panickými atakami umí člověku pomoci. Rovněž rozumím tomu, že potřebujete psychoterapii,… Více

Hodnocení pacientů

• D
      Umístění: Mgr. Miluše Suntychová

Vřele doporučuji.
      Danuše

Mgr. Miluše Suntychová2017-12-21

Děkuji :-).

• Umístění: Mgr. Miluše Suntychová

Prijemna a empaticka, umi byt nekdy i "drsna", kdyz je to potreba. Donuti vas o sobe premyslet a lepe se poznat. Klade dobre otazky. Mohu jen doporucit.

Mgr. Miluše Suntychová2017-11-28

Když dobrá a bezpečná zpětná vazba v terapii sedne jako poklička na hrnec, tak se to pozitivně odrazí i v životě ve vztahu k sobě a ke druhým :-).
      Pěkný den a díky za osobní názor.