Mgr.

Miluše Suntychová

Psychoterapeut Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Pracuji v pomáhajících profesích s lidmi již 20 let. Začínala jsem jako ergoterapeutka v rehabilitačním ústavu, po ukončení VŠ se zdravotnickým a pedagogicko-psychologickým profilem… Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Dobrý den,

mám dvě děti. S tou starší dcerou jsme v její pubertě nějak bojovaly, dcera je již dospělá a nemluví se mnou, o vánocích si popřejeme přes esemesky a to je vše. Dá se s tím vůbec ještě něco dělat?

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Miluše Suntychová

Dobrý den,
    spousta věcí se v dnešní době dá koupit. Žít dobré vztahy nás stojí úsilí, ale vyplatí se to:-). Pokud chcete, můžete se pokusit se přiblížit k Vaší dceři, nevzdávala bych to.
    Někdy… Více

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Pracuji v pomáhajících profesích s lidmi již 20 let. Začínala jsem jako ergoterapeutka v rehabilitačním ústavu, po ukončení VŠ se zdravotnickým a pedagogicko-psychologickým profilem jsem pracovala s dospívajícími a dospělými lidmi ve školských institucích (VOŠ, VŠ), po ukončení psychoterapeutického vzdělání (existenciální analýza a logoterapie) pracuji s lidmi (dospělými, dospívajícími, dětmi), které trápí těžké životní situace (psychické nemoci, vztahové problémy, osobní potíže ve škole, s kamarády aj.). Stále se vzdělávám, moje práce mě více a více těší, mým cílem je napomoci lidem žít plnohodnotný život spolu se svými blízkými a okolím.

Ukončené školy

• Univerzita Palackého Olomouc. SLEA. Vyšší zdravotnická škola Ostrava.

Stáže

• Psychiatrické centrum Praha. FN Ostrava - Poruba. Nemocnice Ostrava Fifejdy. MPSV Praha.
  • UNHCR, Rehabilitační ústav Ostrava Hrabyně. Psychiatrická léčebna Opava. RÚ Chuchelná.
  • VOŠ zdravotní a sociální Brandýs nad Labem (Čelákovice)
  • PVŠPS Praha, Cestou necestou, Acorus

Nemoci

• deprese
  • úzkosti
  • psychické obtíže
  • smutek
  • trauma
  • agrese
  • potíže ve vztazích s druhými lidmi
  • ztráta vztahu
  • krize