Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Paní doktorka je dobrá na klasickou prohlídku, je příjemná. Pokud se ale vyskytne nějaký závažnější problém, nemám s ní dobré zkušenosti.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Chodim k pani doktorce od dob kdy jsem prestala nosit fixni rovnatka. Moc mi pomohla, vyborne a profesionalne vyplnila me male dvojky zuby a dala jim tvar (na coz se pouziva hmota stejna pro bilou plombu). Drzi mi vice nez 10let, dobra prace! Zustavam pani doktorce verna a jezdim k ni na kontroly az z Prahy. Pokud doktorka prijima nove pacienty, vrele doporucuji.


Od dětství jsem měla ze zubařů hrůzu, až u paní doktorky Hraškové, ke které jsem přešla před 5 lety jsem se obav zbavila, dokonce chodím na půlroční prohlídky ráda. Její přístup k dětem je obdivuhodný a pokud máme nějaký kaz, najde ho vždy v jeho počátku a vše opraví. Opravdu mohu jen doporučit.


A

Tento zubní lékař je velmi dobrý, protože se v tomto oboru výborně orientuje !!!


S

Výborná zubařka, která má milý přístup k dětem i dospělým.Vystřídala jsem již 3 stomatology, ale musím říct, že strach už snad vůbec neznám.Její povzbuzení a pochvala nás vždy za půl roku přivedou nenásilnou formou zpět do ordinace, ikdyž za ní dojíždíme přes 25 km! A když je potřeba něco opravit, skutečně to dlouhá léta opravené vydrží a to se nemůže řící o každém díle stomatologickém!


F

Jak jsem se vždy zubaře bál a bojím i nadále, nutno k paní doktorce uvést, že její preciznost a jednání mě k ní i přes uvedený strach pravidelně dvakrát za rok přivede, což myslím vypovídá za vše.


I

Paní doktorka je velmi důsledná. Nic nepodcení. Všechny zuby mám spravené výborně bez výhrad. Je velmi milá a vstřícná. Co také velmi oceňuji je minimální doba strávená v čekárně pokud je pacient objednán. Díky ní jsem se přestala bát zubařů.


H

Moc pěkný přístup k dětem i k dospělým. Doporučuji!
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti