Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
8 názorů

Ověřeny pacient

Paní doktorka je dobrá na klasickou prohlídku, je příjemná. Pokud se ale vyskytne nějaký závažnější problém, nemám s ní dobré zkušenosti.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Chodim k pani doktorce od dob kdy jsem prestala nosit fixni rovnatka. Moc mi pomohla, vyborne a profesionalne vyplnila me male dvojky zuby a dala jim tvar (na coz se pouziva hmota stejna pro bilou plombu). Drzi mi vice nez 10let, dobra prace! Zustavam pani doktorce verna a jezdim k ni na kontroly az z Prahy. Pokud doktorka prijima nove pacienty, vrele doporucuji.


Od dětství jsem měla ze zubařů hrůzu, až u paní doktorky Hraškové, ke které jsem přešla před 5 lety jsem se obav zbavila, dokonce chodím na půlroční prohlídky ráda. Její přístup k dětem je obdivuhodný a pokud máme nějaký kaz, najde ho vždy v jeho počátku a vše opraví. Opravdu mohu jen doporučit.


A

Tento zubní lékař je velmi dobrý, protože se v tomto oboru výborně orientuje !!!


S

Výborná zubařka, která má milý přístup k dětem i dospělým.Vystřídala jsem již 3 stomatology, ale musím říct, že strach už snad vůbec neznám.Její povzbuzení a pochvala nás vždy za půl roku přivedou nenásilnou formou zpět do ordinace, ikdyž za ní dojíždíme přes 25 km! A když je potřeba něco opravit, skutečně to dlouhá léta opravené vydrží a to se nemůže řící o každém díle stomatologickém!


F

Jak jsem se vždy zubaře bál a bojím i nadále, nutno k paní doktorce uvést, že její preciznost a jednání mě k ní i přes uvedený strach pravidelně dvakrát za rok přivede, což myslím vypovídá za vše.


I

Paní doktorka je velmi důsledná. Nic nepodcení. Všechny zuby mám spravené výborně bez výhrad. Je velmi milá a vstřícná. Co také velmi oceňuji je minimální doba strávená v čekárně pokud je pacient objednán. Díky ní jsem se přestala bát zubařů.


H

Moc pěkný přístup k dětem i k dospělým. Doporučuji!
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti