Dobrý den , ať už jsou vaše zkušenosti s tímto ,,veterinářem"jakékoliv.VAROVÁNÍ pro všechny maminky!!!
Můj poznatek je takový že p. Nesvadbík by asi už měl býti v důchodu.Jelikož mi málem zabil manželku a s miminkem.Prcek se nám narodil jeho zaviněním(KTERÉ MOHU DOKÁZAT JEHO PŘIZNÁNÍM NA VIDEONAHRÁVCE V JEHO ORDINACI, KDE VEŘEJNĚ PŘIZNAL CITUJI:no máte pravdu,že jsem pochybyl).
Asi se ptáte v čem onen p. Nesvadbík pochybyl.Manželka byla ve 23. týdnu těhotenství a na běžné kontrole, která se změnila v trauma a zápas o holí život plodu.Jelikož se, odpusťte mi ten výraz, ale jiný mne nenapadá , pro vystižení-hrabal se v manželce jako v nákupní tašce.Omlouvám se své ženě za ten termínus technikus.
Když mu manželka zdělila, že jí odtéká plodová voda, zdělil jí toto:To se stává , plod vám tlačí na moč. měchýř.Dále mi zdělil že vaginálním vyšetřením zjišťuje že mám problémy s kostrčí.Nacož manželka nevydržela tu bolest a řekla mu :co mi vyšetřujete páteř, já jsem těhotná a tohle fakt bolí.
Tímto svým jednáním varušil plodové vejce a způsobyl tak odtok plodové vody.
Manželka odešla domů a já lituji že mi o této zkušenosti neřekla ihned jak přišla domů.
Věřila svému gynekologovi.Jelikož jsme se na Třanovského přestěhovali a on byl dostupný.
Tak tedy manželka trpěla tiše doma.6 dní na to jsem odjel pracovně do Německa a to 10.6. 2013 vystoupil jsem ráno v Mnichově a manželka mi dopoledne volala, že se mám rychle dostat domů, že jí tvrdne břicho a jde ke gynekologovi. Šla k p.MUDr.Pohlové a neuvěříte.Ta okamžitě volala záchranku a manželka odjížděla s majákama do Fakultky v OV.-Porubě.Trauma které si prožila jí nikdo nevynahradí.Nejistota zda budemne mít zdravé a zda vůbec miminko.
Já seděl 800 km v autobuse zpět domů ke dvěma malým dětem. Chlapec 6. let a dcerka 2. roky.
Otázky zda plod zachraňovat či nikoliv byli sice nutné legislativně, ale manželce velmi nepomáhali.No hrůza.Tak že si jen uvědomte kam a ke komu chodíte.Maminky a tatínkové dávejte na sebe a miminka pozor.Hned to řeště.
Maličký se nakonec toho dne , díky bohu a lékařům v Porubě přivedl nas svět:11.6.2013-porodní váha 600. gramů a délka 30cm.Tedy ve 24 týdnu a třech dnech.Což byla naše spása .Jelikož do 24 týdne těhotenství by se to bralo jako samovolný potrat. Asi bych to tak nenechal.Byl to takový uzlík maličký.:-)).Dnes už je po třech měsících doma.Má po operaci srdíčka, vadu na očním pozadí , spoustu léků.Ale jsme šťastní.Jeden Nezodpovědný p.Nesvvadbík něco pohnijil a spousta lidí má teď a mněla , plné ruce práce.Ale povedlo se.
Díky všem kdo se podílel na záchraně a zotavování našeho Rudánka Kawuloka a mamči.Také děkuji p.MUDr.Matějkovi z Pražského IKEMu který synečka úspěšně operoval .Až si tohel p.Nesvadbíku, zda vůbec budete číst.Tak si vzpomeňte na den kdy jste mne viděl u vás v Ordinaci.Proto že se uvidíme u soudu.Roman Kawulok a Oldřiška Kawuloková.

K panu doktorovi chodila moje mama, sestra i ja. Mame kdysi rekl,ze uz nebude mit druhe dite - a jsem tady. Sestre rekl, ze nebude mit deti, tak ji vystresoval, ze se s tim skoro smirila - a ma dite:-)
Moje zkusenost s nim - kdyz me vysetreni bolelo, snazil se to zlehcovat, ze to prece nemuze bolet, ze trhani zubu je horsi - asi chtel byt vtipny:)Pred x lety jsem za nim priletela, ze mi tece mleko z prsou. Nebyla jsem vubec o takovych vecech poucena, proc se to deje atd. Misto, aby me poucil, tak mi jen cynicky rekl - to jsou hormony..:-)

Nic moc. Na všechno má spoustu času, ikdyž ho upozorňujete na problém, tak ho zlehčuje a když je to akutní, tak Vás nakonec pošle do nemocnice.Byla! jsem jeho dlouholetou pacientkou, ale výše popisované se mi stalo dvakrát (vždy se jednalo o těhotenství-jedno skončilo potratem), tak jsem raději od něj utekla. No a ta jeho sestra, tak ta je prostě DĚSNÁ!Zcela souhlasím s Gábinou5.

Pan doktor je hodný i lidský, ale měl by si lépe vybírat své kolegy ta stará umračená sestra věčně pichlavá a zkoupá na slovo by měla mít už dávno odslouženo. Takoví lidi do zdravotnictví snad ani nepatří né stářím ale přístupem

X

Dobrý lékař - velmi příjemný přístup

V 11. týdnu těhotenství jsem začala krvácet, tak jsem zavolala MUDr. Nesvatbíkovi, jestli můžu okamžitě přijet. Řekl mi, že ať příjdu až za hodinu, že si zajde na oběd. A to jsem byla jeho pacientkou dvacet let.
Tomu říkám neprofesionální přístup.
Naštěstí je dnes možnost volby svého lékaře.

pan doktor je výborný!

Děkují za skvělou práci je to super lékař.

MUDr. Nesvadbík je vynikající odborník a zkušený praktik. Moc mi v životě pomohl svou přesvědčivou radou, která vycházela z jeho dlouholetých praktických zkušeností. Škoda jen, že jsem ho neposlechla o 3 roky dříve, kdy mi začal operaci doporučovat - byla bych ušetřena zbytečného trápení, které se pak realizovanou operací odstranilo ... Jsem mu moc vděčná. Taky si pamatuju jednu velmi pravdivou větu, kterou pronesl a důrazně si za ní stál, jejíž pravdivost a hloubku jsem docenila až s odstupem času: "Hlavně neposlouchejte žádné kamarádky ani kolegyně, a když potřebujete odbornou radu, přijďte za odborníky, kteří Vás o efektivitě jednotlivých zákroků budou přesvědčovat a utvrzovat na základě odborných a praktických zkušeností, nikoliv v úrovni "babských zaručených informací, rad a pavlačových doporučení".....

Pan doktor je nejlepší a já mu moc děkuji za péči.