(38 názorů)

Nejbližší zařízení

• Miloš Nesvadbík

Gynekolog, MUDr.

• K

Dobrý den , ať už jsou vaše zkušenosti s tímto ,,veterinářem"jakékoliv.VAROVÁNÍ pro všechny maminky!!!
      Můj poznatek je takový že p. Nesvadbík by asi už měl býti v důchodu.Jelikož mi málem zabil manželku a s miminkem.Prcek se nám narodil jeho zaviněním(KTERÉ MOHU DOKÁZAT JEHO PŘIZNÁNÍM NA VIDEONAHRÁVCE V JEHO ORDINACI, KDE VEŘEJNĚ PŘIZNAL CITUJI:no máte pravdu,že jsem pochybyl).
      Asi se ptáte v čem onen p. Nesvadbík pochybyl.Manželka byla ve 23. týdnu těhotenství a na běžné kontrole, která se změnila v trauma a zápas o holí život plodu.Jelikož se, odpusťte mi ten výraz, ale jiný mne nenapadá , pro vystižení-hrabal se v manželce jako v nákupní tašce.Omlouvám se své ženě za ten termínus technikus.
      Když mu manželka zdělila, že jí odtéká plodová voda, zdělil jí toto:To se stává , plod vám tlačí na moč. měchýř.Dále mi zdělil že vaginálním vyšetřením zjišťuje že mám problémy s kostrčí.Nacož manželka nevydržela tu bolest a řekla mu :co mi vyšetřujete páteř, já jsem těhotná a tohle fakt bolí.
      Tímto svým jednáním varušil plodové vejce a způsobyl tak odtok plodové vody.
      Manželka odešla domů a já lituji že mi o této zkušenosti neřekla ihned jak přišla domů.
      Věřila svému gynekologovi.Jelikož jsme se na Třanovského přestěhovali a on byl dostupný.
      Tak tedy manželka trpěla tiše doma.6 dní na to jsem odjel pracovně do Německa a to 10.6. 2013 vystoupil jsem ráno v Mnichově a manželka mi dopoledne volala, že se mám rychle dostat domů, že jí tvrdne břicho a jde ke gynekologovi. Šla k p.MUDr.Pohlové a neuvěříte.Ta okamžitě volala záchranku a manželka odjížděla s majákama do Fakultky v OV.-Porubě.Trauma které si prožila jí nikdo nevynahradí.Nejistota zda budemne mít zdravé a zda vůbec miminko.
      Já seděl 800 km v autobuse zpět domů ke dvěma malým dětem. Chlapec 6. let a dcerka 2. roky.
      Otázky zda plod zachraňovat či nikoliv byli sice nutné legislativně, ale manželce velmi nepomáhali.No hrůza.Tak že si jen uvědomte kam a ke komu chodíte.Maminky a tatínkové dávejte na sebe a miminka pozor.Hned to řeště.
      Maličký se nakonec toho dne , díky bohu a lékařům v Porubě přivedl nas svět:11.6.2013-porodní váha 600. gramů a délka 30cm.Tedy ve 24 týdnu a třech dnech.Což byla naše spása .Jelikož do 24 týdne těhotenství by se to bralo jako samovolný potrat. Asi bych to tak nenechal.Byl to takový uzlík maličký.:-)).Dnes už je po třech měsících doma.Má po operaci srdíčka, vadu na očním pozadí , spoustu léků.Ale jsme šťastní.Jeden Nezodpovědný p.Nesvvadbík něco pohnijil a spousta lidí má teď a mněla , plné ruce práce.Ale povedlo se.
      Díky všem kdo se podílel na záchraně a zotavování našeho Rudánka Kawuloka a mamči.Také děkuji p.MUDr.Matějkovi z Pražského IKEMu který synečka úspěšně operoval .Až si tohel p.Nesvadbíku, zda vůbec budete číst.Tak si vzpomeňte na den kdy jste mne viděl u vás v Ordinaci.Proto že se uvidíme u soudu.Roman Kawulok a Oldřiška Kawuloková.

• K panu doktorovi chodila moje mama, sestra i ja. Mame kdysi rekl,ze uz nebude mit druhe dite - a jsem tady. Sestre rekl, ze nebude mit deti, tak ji vystresoval, ze se s tim skoro smirila - a ma dite:-)
      Moje zkusenost s nim - kdyz me vysetreni bolelo, snazil se to zlehcovat, ze to prece nemuze bolet, ze trhani zubu je horsi - asi chtel byt vtipny:)Pred x lety jsem za nim priletela, ze mi tece mleko z prsou. Nebyla jsem vubec o takovych vecech poucena, proc se to deje atd. Misto, aby me poucil, tak mi jen cynicky rekl - to jsou hormony..:-)

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Michal Hrbek

Gynekolog,

• J
      Umístění: jiné místoSlužby: Pravidelná prohlídka

Velmi šikovný a rychlý pan doktor. Ordinace ve Frýdlantu nad Ostravicí je pod jeho vedením TOP. Rychlé objednání, žádne zdržování v čekárně, rychlé a odborné vyšetření. Sestřička je moc vstřícná a laskavá. Vřele doporučuji.

• Umístění: jiné místo

K panu doktorovi chodím přes rok (můj původní odešel do důchodu). Pan doktor je vstřícný, věcný, má zdravý přístup k lidem i jejich problémům. Řešila jsem v ordinaci situace milé i nějaké ty problémy a rozhodně velká spokojenost ve všech ohledech. Bonusem je velmi milá a ochotná paní sestřička.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Andrea Polová

Gynekolog, MUDr.

• K
      Umístění: GYNFM POLOVÁ s.r.o., gynekologie, dětská gyn.

Velmi profesionální a upřímný přístup. Paní doktorka je úžasná, jedině k ní se nebojím chodit. Vždy poradí a vysvětlí. Lepší doktorku neznám.

• S doktorkou jsem více než na 100% spokojená! Vždy poradí, je vlídná a hodná. Je snad jediná z lékařů, ke které nemám strach chodit. Zcela ji důvěřuji už díky včasné diagnóze a perfektní péči. Za sebe mohu jen a jen doporučit!!!!

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře