Studentská 1699/4, Žďár nad Sázavou
Poliklinika Žďár nad Sázavou

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

nikomu paní doktorku nedoporučuji. Není to odborník, ale lékař hokus pokus. Paní doktorka evidentně praktikuje léčbu pouze na první pohled a metoda pokus omyl.Během třech dnů její léčby mi stačila vyvrtat a umrtvit tři zuby. Než došla k názoru, že mi jeden vytrhne.Podotýkám, že se neobtěžovala mi udělat ani rentgen. To jsem odmítla a díky tomu jsem se dostala k jinému lékaři.Byla jsem celá zateklá (- to paní doktorce nepřipadalo ani trochu divné.) Na to konto mě vzal do péče jiný a to už můžu říct specialista.Ten konstatoval zanedbání lékařské péče. Ihned mi udělal rentgen a zjistil zánět okostnice, a i to, že ve vrtaném zubu, který mi paní doktorka vrtala tentýž den byl nechaný velký kaz. U dvou zubu mi vyčistil kanálky a dělal výplachy. Každý den jsem u něho trávila 2 hodiny na křesle. A možná mi ty zuby po péči paní doktorky zachrání. Ale paní doktorku nikomu nedoporučuji. Pokud máte rádi svoje zuby vyhněte se této ordinaci obloukem. Paní doktorka je neodborník a k pacientům je navíc vulgární.

Lékařka, která ráda pomůže a dobře poradí.

Velice ochotná,dobrý přístup k pacientům.

Velice ochotná,pěkný přístup k pacientům a dobrý odborník. Navštěvuji ji již 15 let.