Umístění: Poliklinika Žďár nad Sázavou Jiný

S takovým přístupem, jako jsem zažila u paní zubařky, jsem se ještě nesetkala. V době pohotovosti,kdy jsme přijeli v 10.30 (ord.hodiny do 12),nás sestra seřvala, že jedeme pozdě a že chtějí jít taky domů! Pani zubařka maminku ani neprohlidla, okamzite rozvrtala zub a řekla ji,že vic už to nejde a nepomůže ji,ať si jde po víkendu za svým zubařem, že ona ji nepomůže. Za toto si vzala poplatek XXXXKč. Maminky zubař se poté zděsil, kdo tohle udělal! Paní zubarka se svojí zdravotní sestrou jsou ostuda českého zdravotnictví!

nikomu paní doktorku nedoporučuji. Není to odborník, ale lékař hokus pokus. Paní doktorka evidentně praktikuje léčbu pouze na první pohled a metoda pokus omyl.Během třech dnů její léčby mi stačila vyvrtat a umrtvit tři zuby. Než došla k názoru, že mi jeden vytrhne.Podotýkám, že se neobtěžovala mi udělat ani rentgen. To jsem odmítla a díky tomu jsem se dostala k jinému lékaři.Byla jsem celá zateklá (- to paní doktorce nepřipadalo ani trochu divné.) Na to konto mě vzal do péče jiný a to už můžu říct specialista.Ten konstatoval zanedbání lékařské péče. Ihned mi udělal rentgen a zjistil zánět okostnice, a i to, že ve vrtaném zubu, který mi paní doktorka vrtala tentýž den byl nechaný velký kaz. U dvou zubu mi vyčistil kanálky a dělal výplachy. Každý den jsem u něho trávila 2 hodiny na křesle. A možná mi ty zuby po péči paní doktorky zachrání. Ale paní doktorku nikomu nedoporučuji. Pokud máte rádi svoje zuby vyhněte se této ordinaci obloukem. Paní doktorka je neodborník a k pacientům je navíc vulgární.

Lékařka, která ráda pomůže a dobře poradí.

Velice ochotná,dobrý přístup k pacientům.

Velice ochotná,pěkný přístup k pacientům a dobrý odborník. Navštěvuji ji již 15 let.