MUDr. Milena Horáčková

Česká Lípa 1 adresa

Praktický zubní lékař
Mariánská 845, Česká Lípa

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Nejhorší zkušenost se zubařem za mých 40 let! Absolutní neprofesionalita v komunikaci, dokonce neznalost v oboru zubařka si neví rady, a narovinu vám řekne ať jíte prášky. Hlavní co paní zubařku zajímá je kolik dáte za vaši plombu:)

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

MuDr. Horáčková je profesionál a člověk na správném místě. Její komunikace ne každému může vyhovovat, ale k zubaři se nechodíme pobavit. Hovoří jasně a stručně. Vždy mi byla ochotná pomoci, poradit, jasně a upřímně. Vážím si její péče. Zdravotní sesta je zlatá :-)

Paní doktorka velice příjemná a ochotná. Vzala si mě do péče, přesto, že nejsem její pacient. Vysvětlila jsem jí, jak moc se bojím, byla velice šetrná. Doporučuji i dentální hygienu, kterou má vedle své ordinace. Za mě fakt spokojenost a to nemám zuby jako perličky.

nejhorší stomatoložka co znám. zuby klteré mi opraví, tak mi do půl roka musí znovu otevírat a opravovat znova, protože se pod nimi udělá kaz... pokud tedy ona plomba co ona udělá sama nevypadne tak do dvou dnů od zákroku. doktorka je arogantní, namyšlená a pacienta akorát v některých případech uráží (občas). pokud máte možnost se této lékařce vyhnout, udělejte to... já už si také hledám nového stomatologa a radši budu dojíždět 150km, než si nechat zničit zuby od této "odbornice"... jediné pozitivní na její ordinaci je sestřička, která je vcelku normální...

K této zubařce jsem chodila asi tři roky a občas mi zpravila nějaký ten kaz. Za tři roky jsem od ní měla zpravených celkem 7 zubů. Pak jsem se přestěhovala do Prahy a zároveň začala pracovat na jedné klinice, kde je i stomatologie. Zašla jsem si tam na prevenci a když mi udělali rentgen celých zubů, tak pani zubařka v Praze mi sdělila, že mám pod každou výplní kaz !!!! Práce pani Horáčkové je nekvalitní !!! Nepoužívá ani růžovou vodičku pro kontrolu, zda po vyvrtání v zubu nezůstal kousek kazu. - Volným okem to toiž zjistit nejde! Byla jsem opravdu zoufala, když jsem zjistila, že si musím nechat opravit všechny zuby ještě jednou !!!!! Opravdu jsem byla naštvaná a hlavně po tom co se mojí kamardáce stalo naprosto to samé, když přešla k jiné zubařce !!!

Jsem velmi spokojen, příjemné jednání,paní doktorka je takové sluníčko, sestřička vždy milá a ochotná. Děkuji.

Za svoji osobu jsem velmi spokojen! Přístup i kvalita práce profesionální.

rozhodně nedoporučuji,pokud chcete mít zuby v pořádku.paní doktorka zmatkuje před pacientem a s některými zákroky si vůbec neví rady.odešli jsme od ní k jinému zubaři a jsme velice sojení.

Č

Výborná lékařka, celá moje rodina je velice spokojená. Je milá, ochotná a hlavně pacientovi umí vysvětlit problém, což umí málokterý lékař. Nedáme na ní dopustit.

Nejhorší stomatolog. Nepříjemná, všechny zuby jsem si musel nechat opravit u jiného stomatologa. Nedoporučuji nikomu