Zubní lékař, zubní laboratoř
Nádražní 774, Most

velice kvalifikovaná zubařka, chodme k ní celá rodina,a jsme nad míru spokojeni,určitě doporučuji!jinak bych nešel

Velmi šikovná lékařka, která je tady pro pacienta. Je šikovná a precizní, vyžadující pravidelné kontroly.

Velká spokojenost

...dosud jsem lepší nepoznal!!!

Vždy mi pomohla.Ví jak jsem citlivá na bolest a podle toho s mými zuby pracuje.Velice hodná a pečlivá zubařka.Sestřičky jsou milé a stejně jako paní zubařka rádi poradí a vysvětlí.Je mi líto,že se stěhuji a budu se muset této skvělé zubařky vzdát.Jinak velmi doporučuji!!! :)
Radová ml.

Paní zubařka je velice milá, ochotná, trpělivá a pečlivá. Vždy nejprve vysvětlí co bude dělat a teprve potom to udělá. Vždy udělá maximum pro záchranu zubu, trhání je až úplně poslední možnost. Bere i ohled na to, že se permanentně bojím a podle toho ke mně přistupuje. Když mne pobolíval zub, provedla všechny možné testy, pro jistotu udělal i rentgen. Sestry jsou také vždy milé a ochotné. Paní zubařku i sestry mohu jedině pochválit a vřele doporučit.

Paní Horáčková je vemi dobrá zubařka, milá a vždy ochotná. A sestřičky jsou též skvělé.
Hladká Marie

Neznám lepší zubařku,než je paní doktorka. Chodí k ní celá moje rodina a díky ní jsme se zbavili strachu ze zubařů. Vždy ochotná,milá, stejně jako sestřičky.

Moc hodná a trpělivá paní doktorka.Má soucit a pochopení pro strach,maximálně mi vyšla vstříc a pomohla.Moc Vám paní doktorko děkuji.

Velmi dobrá a ochotná paní doktorka, moc šikovná.