Praktický lékař stomatolog
Nádražní 114, Ostrava

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

K paní zubařce chodím odmala, chodí k ní i má dcera od doby, co jí vylezly první zuby ( nyní má 14let). Paní doktorka byla vždy velmi ochotná a s dcerou také trpělivá. Jen díky ní se dcera nebojí zubaře a na návštěvu se vždy těší.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Ze srdce děkuji paní doktorce Filákové za její laskavý přístup, koncem roku, skoro půl roku jsem měla veliký problém se zubami, dásněmi, s počáteční paradentozou už jsem se rozloučila se zubami, bolestí jsem nemohla ani jíst. Díky vstřícnému přístupu paní doktorky Filákové se podařilo procesy v puse zastavit a jsem ji velice vděčná, že mám takovou skvělou zubařku !!! Děkuji pani doktorko za veškerou pomoc !!! Děkuji.

Rozhodla jsem si udělat čas a napsat o paní doktorce moji zkušenost. Patřila jsem mezi její dlouholeté pacienty a vždy jsem byla s jejím přístupem a péčí velice spokojená. Rozhodli jsme se s manželem do její péče svěřit i našeho malého syna a nikdy jsme nelitovali. Ale bohužel nemůžu souhlasit s některými názory lidí, kteří tady psali předemnou. To bylo možná pravdou před několika lety. Jenom čas mě přesvědčil o tom, že kvalita její odvedené práce je velice slabá a její znechucený přístup a náladovost patří mezi její slabé stránky. Myslím, že mezi dobré stomatology již dávno nepatří a o tom jsem se přesvědčila nejenom já ale i můj manžel. Její špatně odvedená endodencie a špatně vyvrtané kazy mě stáli několik desítek tisíc korun. Byla jsem nucena přejít k jinému stomatologovi a nelituji. Teprve teď jsem si uvědomila, že paní doktorka je znechucená svou prací a myslím upřímně, že mezi zubaři již nemá dávno co dělat. Moc mě to mrzí, protože sem o ní měla úplně jiné mínění ale až začínající problémy po její zákrocích a taky rentgen mého nynějšího zubaře odhalil její nepečlivost. Moc ráda bych napsala doporučení ale bohužel tomu tak není. Jsem z její péče a přístupu opravdu zklamaná. Jediné pozitivní co bych mohla dodat je, že má hodnou a milou sestřičku ale to je opravdu všechno.

Co dodat...??? Lékařka a sestra na svém místě. Děkuje za péči celá naše rodina :-)

Příjemná, profesionální a docela bezbolestná péče pro naši celou rodinu.
Vstřícnost při sjednávání termínu prohlídky, profesionální chování sestry.
Děkujeme za dlouhodobou péči o naše zuby,

Paní doktorka je velmi profesionální a příjemná. Za spoustu let, co k ní chodíme i s manželem se nestalo, že bychom odešli nespokojeni.

X

moje děti se jí bojí,

Příjemná paní doktorka, chodíme k ní celá rodinka, my - rodiče - již skoro 30 let.Děti se u ní nikdy nebály. Jezdili jsme za ní, ještě byla dětskou zubní lékařkou, do Bohumína, pak do Hrušova, kde v "chemičce" měla závodní ordinaci. Vždy měla fajn i sestřičky. Přeji i nadále spokojené pacienty. :-)Zao

Odborný a lidský přístup, jemná a pečlivá. Navštěvujeme její ordinaci celá rodina vč. malých vnoučat, které se přestali bát. Super doporučuji.
Přeji paní doktorce jen spokojené pacienty. Milada Patkolová