K p. DR. jsem chodila 5 let, stále nasazoval stejný přášek na kvasinky nic více. Když jsem přišla s tim, že s partnerem nemuže otěhotnět a říct mu, že v kartě mám napsáno, že HA neberu již rok a pul nasadil clostil. ale žádné vyšetření nic více jen 2 balení a zase se máme snažit dále 4 mesíce. Jinak jsem si na něj zvykla,ale teď již ve FM nebydlím, takže jsem dr. změnila.

Nemůžu si po žádné stránce stěžovat ani na otce ani na syna .Oba jsou lékaři s velkým L Zdeňka B.

Pan doktor Daniel Jányš je velice kvalifikovaným a hlavně příjemným lékařem,který mi pomohl a ne jednou.Pečlivý,ochotný odpovědět na každou otázku.Je mým lékařem už několik let a neměnila bych.

Pana doktora Janyse Daniela vrele vsem doporucuji.Je to lekar na pravem miste,vzdy ochotne zodpovi vsechny dotazy,je ochotny vyslechnout vase obavy,dotazy.Velmi citlivy,empaticky.Chodim k nemu jiz nekolik let,vzdy s usmevem.Pomahal na svet nasim dvou dceram a vse probehlo i diky nemu bez komplikaci a v uplne pohode.Jeste jednou dekujeme.Velmi prijemna je i sestricka v ambulanci.Nyni je ambulance zrekonstruovana,pusobi prijemne,moderne.

Pan doctor, DANIEL Jányš - je opravdu jeden z nejlepsich lekaru, co zname!!! Velmi si cenime jeho lidskeho pristupu, toho ze vzdy stravi cas na to, aby si pacienta vyslechl, vsechno vysvetli a srozumitelne zodpovi kazdou otazku, nikdy nic nezanedba a hlavne, NIKDY do niceho nenuti. Je to opravdovy profesional mezi lekari!!! Ma moji/nasi stoprocentni duveru jako odbornik i jako clovek. S panem doktorem jsme prozili dve tehotenstvi a meli jsme to stesti, ze jsme meli pana doktora u druheho porodu. Muzeme jenom doporucit!!! Nedame dopustit na jeho profesionalni, empaticky a velmi odborny pristup. Je vzdy naprosto klidny a citlivy. Muzeme si jenom prat, aby bylo takovych lekaru vice :-) A proto, DIKY MOOOC, PANE DOKTORE (s VELKYM ‘P’) !!!

Pana doktora, Daniela Jányše mohu jen doporučit! Sice to není můj osobní lekář, ale rodil našeho prvního syna (doufam, že bude rodit i toho druhého) a nedám dopustit na jeho profesionální, empatický a velmi odborný přístup. První porod nebyl vůbec jednoduchý a díky panu doktorovi mě ani na vteřinu nenapadlo, že by bylo něco v nepořádku. Je naprosto klidný a citlivý. Kéž by všeobecně bylo takových lekařů více. Dvěma slovy, moc díky, pane doktore. Slezákovi.

Velmi příjemný, milý a rozumný lékař.

Pečlivý doktor,nic nepodceňuje.K pacientkám se chová vždy slušně, nepovyšuje se.Je odborně na výši.

velmi pečlivý,poctivý doktor.vše podrobně vysvětluje,trochu jako učitel.

K panu doktorovi chodím už spoustu let a jsem sním spokojena (zažila jsem horší přístup žen.lékaře) on i jeho syn jsou dobří lékaři.Nechodím do ordinace se strachem a obavami.I sestřička je velmi hodná.