Adresy (2)

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

21 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřený profil

K p. DR. jsem chodila 5 let, stále nasazoval stejný přášek na kvasinky nic více. Když jsem přišla s tim, že s partnerem nemuže otěhotnět a říct mu, že v kartě mám napsáno, že HA neberu již rok a pul nasadil clostil. ale žádné vyšetření nic více jen 2 balení a zase se máme snažit dále 4 mesíce. Jinak jsem si na něj zvykla,ale teď již ve FM nebydlím, takže jsem dr. změnila.

B
Ověřený profil

Nemůžu si po žádné stránce stěžovat ani na otce ani na syna .Oba jsou lékaři s velkým L Zdeňka B.

A
Ověřený profil

Pan doktor Daniel Jányš je velice kvalifikovaným a hlavně příjemným lékařem,který mi pomohl a ne jednou.Pečlivý,ochotný odpovědět na každou otázku.Je mým lékařem už několik let a neměnila bych.


M
Ověřený profil

Pana doktora Janyse Daniela vrele vsem doporucuji.Je to lekar na pravem miste,vzdy ochotne zodpovi vsechny dotazy,je ochotny vyslechnout vase obavy,dotazy.Velmi citlivy,empaticky.Chodim k nemu jiz nekolik let,vzdy s usmevem.Pomahal na svet nasim dvou dceram a vse probehlo i diky nemu bez komplikaci a v uplne pohode.Jeste jednou dekujeme.Velmi prijemna je i sestricka v ambulanci.Nyni je ambulance zrekonstruovana,pusobi prijemne,moderne.


H
Ověřený profil

Pan doctor, DANIEL Jányš - je opravdu jeden z nejlepsich lekaru, co zname!!! Velmi si cenime jeho lidskeho pristupu, toho ze vzdy stravi cas na to, aby si pacienta vyslechl, vsechno vysvetli a srozumitelne zodpovi kazdou otazku, nikdy nic nezanedba a hlavne, NIKDY do niceho nenuti. Je to opravdovy profesional mezi lekari!!! Ma moji/nasi stoprocentni duveru jako odbornik i jako clovek. S panem doktorem jsme prozili dve tehotenstvi a meli jsme to stesti, ze jsme meli pana doktora u druheho porodu. Muzeme jenom doporucit!!! Nedame dopustit na jeho profesionalni, empaticky a velmi odborny pristup. Je vzdy naprosto klidny a citlivy. Muzeme si jenom prat, aby bylo takovych lekaru vice :-) A proto, DIKY MOOOC, PANE DOKTORE (s VELKYM ‘P’) !!!


Ověřený profil

Pana doktora, Daniela Jányše mohu jen doporučit! Sice to není můj osobní lekář, ale rodil našeho prvního syna (doufam, že bude rodit i toho druhého) a nedám dopustit na jeho profesionální, empatický a velmi odborný přístup. První porod nebyl vůbec jednoduchý a díky panu doktorovi mě ani na vteřinu nenapadlo, že by bylo něco v nepořádku. Je naprosto klidný a citlivý. Kéž by všeobecně bylo takových lekařů více. Dvěma slovy, moc díky, pane doktore. Slezákovi.


Velmi příjemný, milý a rozumný lékař.


Pečlivý doktor,nic nepodceňuje.K pacientkám se chová vždy slušně, nepovyšuje se.Je odborně na výši.


velmi pečlivý,poctivý doktor.vše podrobně vysvětluje,trochu jako učitel.


K panu doktorovi chodím už spoustu let a jsem sním spokojena (zažila jsem horší přístup žen.lékaře) on i jeho syn jsou dobří lékaři.Nechodím do ordinace se strachem a obavami.I sestřička je velmi hodná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu