Další dostupný termín:

Crp

Drobné zákroky +2 Více

Ekg - elektrokardiografie

Převazy ran

Je nám líto, ale z důvodu překročení kapacity naší ambulance nové pacienty nepřijímáme!! Pacienty, kteří se předem objednají, ošetřujeme bez čekání...

• vysoký tlak

Drobné zákroky

Ekg - elektrokardiografie

Převazy ran

MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Kontrola a recept.

Objednání ušetřilo spoustu času, přístup lékaře i sestřičky, jako již tradičně skvělý. Prostě starají se ???? Petr

F
Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. preventivní lékařské prohlídky

Za mne vždy spokojenost. Profesionální přístup pana doktora i sestřičky. Krátké čekací doby a příjemné vystupování.

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. preventivní prohlídky

Opravdový profesionál, vždy výborně naladěný. V ordinaci panuje přátelská atmosféra a chodím sem ráda.

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. preventivní prohlídka

profesionální přístup, jak pana doktora tak i sestřičky, mohu jen doporučit ,příjemné prostředí, vše ok

Děkujeme

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Konzultace, vyšetření

Profesionální přístup. Vyšetření a diagnostika problému také perfektní. Spokojenost se vším všudy. Objednání termínu a času návštěvy funguje bez chyby.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Kontrola

Pan doktor i sestřička jsou prostě nejlepší.Naprostá profesionalita a ochota.Jsem moc rád, že k nim mužů chodit.

Děkujeme

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Pan doktor, je velice pečlivý a vždy jednal velice příjemně. Prostředí a sestra je taktéž na jedničku.

Děkujeme

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. preventivní lékařské prohlídky

Nejlepší doktor, jakého jsem si mohla přát, sestřička to samé. Oba jsou velmi příjemní a ochotní, nic není problém, vždy dobře poradí, pomůže a dlouho se při objednání nečeká.

Děkujeme

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Pan doktor i sestřička velice příjemní a vstřícní. Naprostá spokojenost jak s odbornou stránkou, tak lidskou. Velké díky. Fišerová Světlana

Děkujeme

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Důslednost a ochota pana doktora a sestřičky se nedá vyjádřit slovy! Skvělý lékař a skvělé přátelské prostředí, moc doporučuji!

• vysoký tlak
  • cukrovka