Zprávy

Hotovost

Běžný termín

Drobné zákroky

Převazy ran

Je nám líto, ale z důvodu překročení kapacity naší ambulance nové pacienty nepřijímáme!! Pacienty, kteří se předem objednají, ošetřujeme bez čekání...

• Vysoký tlak
  • Cukrovka
  • Obezita

• pracovní lékařství

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Běžný termín

Pan doktor s paní sestřičkou jsou velice komunikativní, empatičtí. Ordinace je moderně vybavena. Panuje zde příjemná a klidná atmosféra. S každou návštěvou jsem velice spokojena.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Běžný termín

Jsme nad míru spokojeni po všech stránkách jak s panem doktorem tak i se sestřičkou jsou milí ochotni a vše jasné a s rozumitelně vysvětlí moc děkujeme super ordinace

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Do ordinace jsem se dostala o pár minut dříve než byla původní registrace. Pan doktor i sestřička jsou moc milí a přátelští. Ptali se mě na stručně otázky k věci a všechno proběhlo v pořádku.

Děkujeme

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Pan doktor i sestřička jsou vstřícní a lidi na svém místě. Ještě jsem nezažila, že by se jejich špatná nálada nebo fyzická indispozice odrazila na chování k pacientům. V mém případě se nikdy nestalo, že by něco pan doktor zanedbal.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Pan dokror je pečlivý, chod ordinace je dobře organizovaný, sestřička je velice milá, oceňuji vstřícný přístup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Jiný

Takto si představuji svého lékaře, objednám se na čas, vyřeším co potřebuji a ještě se dozvím spoustu zajímavých věcí

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Nemohu nic vytknout. Naprosto super. Neměnila bych... Prostě skvělý doktor se sestřičkou. Takže za mě velká spokojenost

Děkujeme

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Pan doktor je skvělý lékař i člověk, umí naslouchat a pomoct. Profesionál na svém místě. Se skvělou a milou sestřičkou jsou báječný tým.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Velice příjemní lidé, pan doktor i sestřička. Rychlé jednání i komunikace. Vše vysvětlí a kvalitně poradí. Mám k nim plnou důvěru.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Jiný

Dne 20.3.2021 jsme s manželkou byli naočkováni proti Covidu u pana doktora Havlíka. Chceme touto cestou ještě jednou poděkovat za perfektní způsob jakým byla tato akce u pana doktora organizována. Každý kdo byl objednán a přišel na sjednanou hodinu prakticky nečekal a byl ihned naočkován, což perfektně organizovala a prováděla sestřička Lenka (o které je známo, že píchnutí od ní člověk ani necítí), která ještě také kontrolovala povinnou dobu 15min po očkování a po uplynutí této doby očkovaného upozornila , že může odejít. Prostě perfektní organizace, kdyby takto postupovali všechny ordinace praktických lékařů, tak je republika naočkována během několika dní.

• Vysoký tlak
  • Cukrovka