32 objednaných návštěv během 30 dní

Hotovost

Převazy ran

Drobné zákroky

Běžný termín

Je nám líto, ale z důvodu překročení kapacity naší ambulance nové pacienty nepřijímáme!! Pacienty, kteří se předem objednají, ošetřujeme bez čekání...

• Vysoký tlak
  • Cukrovka
  • Obezita

• pracovní lékařství

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Jiný

Jako vždy skvělý profesionální přístup jak pana doktora, tak i sestřičky, děkuji za letitou péči...

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Běžný termín

S pečlivým přístupem pana doktora a sestřičky jsem velmi spokojená. Vždy se snaží pomoci. Jsou profesionální a navíc velmi milí.

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Běžný termín

Nemám na co si stěžovat, jednání i přístup super :) Vše ostatní také! V případě potřeby určitě poradí a vše vysvětlí.

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Běžný termín

Vždy milý a příjemný pan doktor i sestřiška ,kéž by bylo více takových lékařů. Tady není co vytknout , neznám lepší. :-)

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Běžný termín

Jsem běžný pacient bez zdravotních problémů. Docházím na pravidelné prohlídky a maximálně mi vyhovuje objednávací systém. Navíc pan doktor i sestřička jsou vždy velmi milý.

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Běžný termín

Nejlepší lékař.Vyslechne, poradí, vysvětlí . Provede všechna vyšetření, které jsou potřeba,nic nezanedbá.

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Jiný

Krásný přístup jak pana doktora tak i sestřičky moc děkuji za takový přístup a přala bych si více takových lékařů jako je pan doktor Havlík dekuji

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Běžný termín

Bez debat, perfektní. Dochvilnost a super péče. Jen tak dále. Diagnostika je velmi profesionální a přesná včetně doporučení vyšetření u odborných lékařů.

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Běžný termín

Sestricka i doktor byli velice prijemni. Dokonce jsem dostala pochvalu ze k nim casto nechodim a na dotaz k doktorovi jsem dostala i dobrou radu.

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Jiný

Pan doktor i sestřička jsou velmi dobře sehraný tým. Při objednání na prohlídku jdu vždy opravdu na čas. Oceňuji vstřícné a pohodové jednání v ordinaci. Škoda, že takových doktorů není více.

• Vysoký tlak
  • Cukrovka