Další dostupný termín:

Crp

Drobné zákroky +2 Více

Ekg - elektrokardiografie

Převazy ran

Je nám líto, ale z důvodu překročení kapacity naší ambulance nové pacienty nepřijímáme!! Pacienty, kteří se předem objednají, ošetřujeme bez čekání...

• vysoký tlak

Drobné zákroky

Ekg - elektrokardiografie

Převazy ran

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. preventivní prohlídka

profesionální přístup, jak pana doktora tak i sestřičky, mohu jen doporučit ,příjemné prostředí, vše ok

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Konzultace, vyšetření

Profesionální přístup. Vyšetření a diagnostika problému také perfektní. Spokojenost se vším všudy. Objednání termínu a času návštěvy funguje bez chyby.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Kontrola

Pan doktor i sestřička jsou prostě nejlepší.Naprostá profesionalita a ochota.Jsem moc rád, že k nim mužů chodit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Pan doktor, je velice pečlivý a vždy jednal velice příjemně. Prostředí a sestra je taktéž na jedničku.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. preventivní lékařské prohlídky

Nejlepší doktor, jakého jsem si mohla přát, sestřička to samé. Oba jsou velmi příjemní a ochotní, nic není problém, vždy dobře poradí, pomůže a dlouho se při objednání nečeká.

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Pan doktor i sestřička velice příjemní a vstřícní. Naprostá spokojenost jak s odbornou stránkou, tak lidskou. Velké díky. Fišerová Světlana

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Důslednost a ochota pana doktora a sestřičky se nedá vyjádřit slovy! Skvělý lékař a skvělé přátelské prostředí, moc doporučuji!

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. pravidelná preventivní prohlídka

Preventivní prohlídka na výzvu lékaře. Termín objednán pohodlně elektronicky. Na řadu jsem šel přesně na minutu podle objednání. Jako vždy příjemná a pohodová atmosféra, přestože ne všechna probíraná témata byla radostná a optimistická. Díky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. preventivní prohlídka

Preventivní prohlídka na výzvu. Objednání termínu pohodlně elektronicky. Na řadu jsem šel na minutu přesně. Naprostá spokojenost s přístupem pana doktora i sestřičky. Pohodová atmosféra. Jako vždy. Díky.

Perfektni přístup vše vysetreno sestřička příjemná, milá pan doktor usměvaví nic nebylo zanedbano. Jsem ráda za pana doktora.A pri objednání bez čekání

• vysoký tlak
  • cukrovka