Běžný termín

Crp

Drobné zákroky +2 Více

Ekg - elektrokardiografie

Převazy ran

Je nám líto, ale z důvodu překročení kapacity naší ambulance nové pacienty nepřijímáme!! Pacienty, kteří se předem objednají, ošetřujeme bez čekání...

• Vysoký tlak
  • Cukrovka
  • Obezita

• pracovní lékařství

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Běžný termín

Crp

Drobné zákroky

Ekg - elektrokardiografie

Převazy ran

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Běžný termín

Pan doktor je příjemný a stále usměvavý, společně se zdravotní sestrou. Vždy mi pomohl.V čekárně se moc dlouho nezdrzite,což je supr,když máte třeba teplotu a nebo jiné zdravotní problémy.Bud se můžete objednat na určitý čas a nebo jste v čekárně max. půl hodiny.Mam jenom ty nejlepší zkušenosti s p.doktorem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Běžný termín

Jsem dlouholetým pacientem pana doktora. Jeho přístup k pacientům je příkladný, tak i jeho zdravotní sestry. Je velice příjemný a dokáže vysvětlit problém.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Běžný termín

velká spokojenost s jednáním a přístupem MuDr. Havlíka i jeho sestřičky. není co vytknout. Mohu jenom doporučit

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Běžný termín

Pan doktor je jeden z nejlepších lékařů co znám. Profesionální přístup jak pana doktora, tak i sestřičky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Běžný termín

Pan doktor i sestřička jsou super, nechybí jim empatie a profesionalita. Naprostá spokojenost při každé návštěvě.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Běžný termín

Pan doktor je úžasný, jsem moc ráda, že k němu chodím. Vždy mi poradí, pomůže, je ochotný, rozumný, lidský a empatický. I sestřička je super. Děkuji, že k Vám mohu chodit. Jen škoda, že již nepřijímáme nové pacienty, manžel mi závidí, jeho lékařka je špatná

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Běžný termín

Naprostá spokojenost,pan doktor i paní sestřička jsou velcí profesionálové a milí lidé.. doporučuji všem..

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Jiný

Pan doktor je nejlepší lékař co jsem poznala. Vše vysvětlí a je důsledný. Vždy mi pomůže a vyjde vstříc. Můžu vřele doporučit. Jsem velice ráda, že jsem jeho pacientkou, moc si toho vážím a děkuji i milé sestřičce.

Děkujeme

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Běžný termín

Co napsat. Jsem velmi spokojený. Odbornost je vysoká a to ne jen lékaře, ale i zdravotní sestry. K odbornosti musím důrazně říci, že i po lidské stránce je pan doktor vynikající. Přístup k pacientovi je po této stránce vysoce kladný. Vlídné slovo někdy dokáže víc než lék, který se předepisuje.
Chci zde poděkovat za jeho dosavadní péči.......

Děkujeme

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Běžný termín

Pán doktor má profesionální a empatický přístup, je vždy ochotný vysvětlit a poradit. Se sestrou jsou sehraní a oceňuji jejich vstřícnost, důslednost a rychlost. Díky za nich a dávám 6 hvězdiček

Děkujeme.

• Vysoký tlak