MUDr.

Mikuláš Havlík

Praktický lékař

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 51 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Je nám líto, ale z důvodu překročení kapacity naší ambulance nové pacienty nepřijímáme!! Pacienty, kteří se předem objednají, ošetřujeme bez čekání. Objednání na tel viz. adresa... Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Je nám líto, ale z důvodu překročení kapacity naší ambulance nové pacienty nepřijímáme!!

Ordinační doba:
    Pondělí 6:00-11:30
    Úterý 9:00-11:30 a 13:00-18:00
    Středa 6:00-11:30
    Čtvrtek 13:00-18:00
    Pátek 6:00-11:30

Možnost vyšetření a sepsání zprávy v anglickém a německém jazyce

1996 - promoce na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy
    1996 - 2000 postgraduální stáže v Ústřední vojenské nemocnici Praha
    2000 atestační zkouška z všeobecného lékařství, licence ČLK k výkonu lékařské praxe
    2000 - 2006 lékař samostatného pracoviště Posádkové ošetřovny Litoměřice
    2006 - dosud vedoucí lékař na odloučeném pracovišti Litoměřice

PRACOVNÍ LÉKAŘSTVÍ:
    - vstupní, výstupní, periodické prohlídky
    - pravidelné kontroly pracoviště
    - povinná školení zaměstnanců v první pomoci
    - dispenzarizace zaměstnanců pracujících v riziku

• pracovní lékařství

• bolest zad

Fotografie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Jsem Svámí velice spokojen,ze vším ,mi poradí a pomůže ,i sestřička velmi milá,,jsem rád že kvam chodím p.s Csavoj..

Díky

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.Služby: preventivní lékařské prohlídky

Pan doktor i sestřička jsou milí a vstřícní. Vyslechnou,poradí,doporučí...
    Doporučuji se předem objednat telefonicky nebo přes internet,vyhnete se čekání.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Lepší doktor v Litoměřicích rozhodně není, a to nejsem příznivcem nějakých hodnocení.
    Prostě vše funguje tak jak má, a jsem moc rád, že jsem pana doktora zdědil .-).
    Sestřička taky super.

St.Šindelář

Děkuji za hodnocení.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pana doktora znám ještě z doby, kdy jsem k němu mohla chodit. Doprovázela jsem přítele a jako vždy perfektní přístup a navíc usměvavá a milá sestřička.

MUDr. Mikuláš Havlík2017-06-05

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem trvale velmi spokojená s příjemným, vždy profesionálním přístupem pana doktora i sestřičky. Všem doporučuji.
    Jana Petršová

Děkuji.

• Super pan doktor i paní zdravotní sestřička. Do ordinace doprovázím své rodiče, kterým je přes osmdesát let. Děkuji za milý a laskavý přístup. St.Hrdlička.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pana doktora hodnotím jako zkušeného profesionála,který má snahu maximálně prospět mé tělesné schránce.Vlídný a laskavý přístup,totéž platí o sestřičce.

• H

Po přechodu od jiného doktora k panu doktorovi Havlíkovi musím konstatovat, že takto by měl vypadat přístup lékaře k pacientovi jako je tomu zde. Stejně vstřícný a milý je přístup zdravotní sestry, zkrátka perfektní tým.Morkesová H.

Díky

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

S ochotou a profesionalitou pana doktora i sestřičky jsem velmi spokojená. I přes to, že doktory nemám moc v lásce, vím že když budu příště odcházet z ordinace tak díky panující pohodě a vstřícnosti budu odcházet s dobrou náladou a většinou i s úsměvem na tváři.

MUDr. Mikuláš Havlík2017-01-03

Děkujeme za hodnocení

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

nejlepší lékař ke kterému jsem kdy chodila po lidské i profesionální stránce a sestřička je velmi milá a ochotná. Děkuji Kolblová

MUDr. Mikuláš Havlík2017-01-03