Běžný termín

Crp

Drobné zákroky +2 Více

Ekg - elektrokardiografie

Převazy ran

!!!! OD 20.5. OČKUJEME PROTI COVID 19 VAKCÍNOU MODERNA!!! Je nám líto, ale z důvodu překročení kapacity naší ambulance nové pacienty nepřijímáme!! ...

• Vysoký tlak
  • Cukrovka
  • Obezita

• pracovní lékařství

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Běžný termín

Pan doktor i sestřička jsou vstřícní a lidi na svém místě. Ještě jsem nezažila, že by se jejich špatná nálada nebo fyzická indispozice odrazila na chování k pacientům. V mém případě se nikdy nestalo, že by něco pan doktor zanedbal.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Běžný termín

Pan dokror je pečlivý, chod ordinace je dobře organizovaný, sestřička je velice milá, oceňuji vstřícný přístup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Jiný

Takto si představuji svého lékaře, objednám se na čas, vyřeším co potřebuji a ještě se dozvím spoustu zajímavých věcí

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Běžný termín

Nemohu nic vytknout. Naprosto super. Neměnila bych... Prostě skvělý doktor se sestřičkou. Takže za mě velká spokojenost

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Běžný termín

Pan doktor je skvělý lékař i člověk, umí naslouchat a pomoct. Profesionál na svém místě. Se skvělou a milou sestřičkou jsou báječný tým.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Běžný termín

Velice příjemní lidé, pan doktor i sestřička. Rychlé jednání i komunikace. Vše vysvětlí a kvalitně poradí. Mám k nim plnou důvěru.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Jiný

Dne 20.3.2021 jsme s manželkou byli naočkováni proti Covidu u pana doktora Havlíka. Chceme touto cestou ještě jednou poděkovat za perfektní způsob jakým byla tato akce u pana doktora organizována. Každý kdo byl objednán a přišel na sjednanou hodinu prakticky nečekal a byl ihned naočkován, což perfektně organizovala a prováděla sestřička Lenka (o které je známo, že píchnutí od ní člověk ani necítí), která ještě také kontrolovala povinnou dobu 15min po očkování a po uplynutí této doby očkovaného upozornila , že může odejít. Prostě perfektní organizace, kdyby takto postupovali všechny ordinace praktických lékařů, tak je republika naočkována během několika dní.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Běžný termín

Milá, vstřícná komunikace,empatie, komplexně se zajímá o můj zdravotní stav, přistupuje k němu zodpovědně.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Běžný termín

pan doktor je velmi ochotný, vždy mi poradí a sestřička je zlatíčko jsem moc ráda, že jsem u nich...

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Běžný termín

Děkuji panu doktorovi i sestřičce za jejich rozumné vnímání momentálních okolností ve společnosti. Vážím si toho.

• Vysoký tlak
  • Cukrovka