MUDr.

Mikuláš Havlík

Praktický lékař

80 názorů +přidat

Objednat se 66 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Je nám líto, ale z důvodu překročení kapacity naší ambulance nové pacienty nepřijímáme!! Pacienty, kteří se předem objednají, ošetřujeme bez čekání. Objednání na tel viz. adresa Ordinační… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Zkušenosti a dovednosti

• Je nám líto, ale z důvodu překročení kapacity naší ambulance nové pacienty nepřijímáme!!

Ordinační doba:
    Pondělí 6:00-11:30
    Úterý 9:00-11:30 a 13:00-18:00
    Středa 6:00-11:30
    Čtvrtek 13:00-18:00
    Pátek 6:00-11:30

Možnost vyšetření a sepsání zprávy v anglickém a německém jazyce

1996 - promoce na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy
    1996 - 2000 postgraduální stáže v Ústřední vojenské nemocnici Praha
    2000 atestační zkouška z všeobecného lékařství, licence ČLK k výkonu lékařské praxe
    2000 - 2006 lékař samostatného pracoviště Posádkové ošetřovny Litoměřice
    2006 - dosud vedoucí lékař na odloučeném pracovišti Litoměřice

PRACOVNÍ LÉKAŘSTVÍ:
    - vstupní, výstupní, periodické prohlídky
    - pravidelné kontroly pracoviště
    - povinná školení zaměstnanců v první pomoci
    - dispenzarizace zaměstnanců pracujících v riziku

• pracovní lékařství

Fotografie

Hodnocení pacientů

• P
    Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.Služby: pravidelná prohlídka

Profesionální a srdečný přístup lékaře i sestřičky, přijat přesně dle objednání, srozumitelně vysvětlen další postup.

• A
    Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.Služby: Běžný termín

Velice milé, vstřícné a kultivované jednání pana doktora i jeho sestřičky. Pokud by se dalo říci, že člověk chodí k lékaři rád, tak sem určitě! Ordinační hodiny jsou také super, necítím se zde jako jinde stresovaná v namačkané čekárně, objednávkový systém je OK!!! Alena Stárková

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.Služby: Vstupní kontrola pro zaměstnavatele

výborný přístup jak sestřičky tak lékaře.Nic nebyl problém a ještě hned si ohlídali prevenci a pozvali mně.Takových doktorů více a bude svět hned hezčí a klidnější.Jako tým jsou určitě profesně nej nej co jsem se setkala.Díky za to

MUDr. Mikuláš Havlík2017-10-24

Děkujeme

• Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Jsem Svámí velice spokojen,ze vším ,mi poradí a pomůže ,i sestřička velmi milá,,jsem rád že kvam chodím p.s Csavoj..

Díky

• C
    Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.Služby: preventivní lékařské prohlídky

Pan doktor i sestřička jsou milí a vstřícní. Vyslechnou,poradí,doporučí...
    Doporučuji se předem objednat telefonicky nebo přes internet,vyhnete se čekání.

• S
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Lepší doktor v Litoměřicích rozhodně není, a to nejsem příznivcem nějakých hodnocení.
    Prostě vše funguje tak jak má, a jsem moc rád, že jsem pana doktora zdědil .-).
    Sestřička taky super.

St.Šindelář

Děkuji za hodnocení.

• S
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pana doktora znám ještě z doby, kdy jsem k němu mohla chodit. Doprovázela jsem přítele a jako vždy perfektní přístup a navíc usměvavá a milá sestřička.

MUDr. Mikuláš Havlík2017-06-05

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem trvale velmi spokojená s příjemným, vždy profesionálním přístupem pana doktora i sestřičky. Všem doporučuji.
    Jana Petršová

Děkuji.

• Super pan doktor i paní zdravotní sestřička. Do ordinace doprovázím své rodiče, kterým je přes osmdesát let. Děkuji za milý a laskavý přístup. St.Hrdlička.

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pana doktora hodnotím jako zkušeného profesionála,který má snahu maximálně prospět mé tělesné schránce.Vlídný a laskavý přístup,totéž platí o sestřičce.