Jiřího z Poděbrad 188/7, Litoměřice
MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
778 00.....

Drobné zákroky

Převazy ran

Crp + 2 Více

Ekg - elektrokardiografie

Běžný termín

Je nám líto, ale z důvodu překročení kapacity naší ambulance nové pacienty nepřijímáme!! Pacienty, kteří se předem objednají, ošetřujeme bez čekání...

• vysoký tlak
  • cukrovka
  • obezita

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Kontrola a odběr krve.

Spokojenost na 100%. Ochota, milé jednání a vždy vyčerpávající odpověď na položenou otázku. Poděkování patří i sestřičce.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Běžný termín

Pan doktor je velmi prijemny a hlavne zodpovedny a peclivy. S pacientem komunikuje a zajima se o nej. Ocenuji, ze hlida termin preventivni kontroly a pacientum posila sms upozorneni.

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Pravidelné několikaleté návštěvy

Věcný, vstřícný, seriozní, příjemný, znalý svého oboru, mnohokrát mi pomohl i poradil. Lékař na svém místě. Totéž lze bezvýhradně říci i o sestřičce. Ordinace příjemná, čistá, vkusně zařízená, uklidňující... Doporučuji.
Jaroslav Stránský

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Běžný termín

Každá návštěva u pana doktora je precizní ošetření a uklidnění vlivu na zdraví děkuji za jeho péči.J.K.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Běžný termín

Dlouhodobě velmi dobré zkušenosti s panem doktorem, zejména co se týká jeho profesionality a lidského přístupu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Musím jen chválit odborný a profesionální a zároveň přívětivý přístup pana doktora i sestry k pacientům. S jejich péčí jsem naprosto spokojen. Také velmi oceňuji, že nemusím čekat, až přijdu na řadu. Pokud se objednám přes internet, přijdu na řadu v dohodnutý čas.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Velmi dobrý pistup k pacientovi.Vynikající lékař a sestřička.Jsem moc ráda,ze hodím u pán doktorovi.

Děkujeme

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. kontrola , ukonceni neschopnosti

Peclivy, empaticky, spolehlivy pan doktor, vse vysetri, nic nenecha "plavat". Taktez sestricka je velmi vstricna.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Běžný termín

Návštěva v ordinaci pana Dr. Havlíka na mě působí jako návštěva u přátel. Pan doktor i sestřička léčí už svým přivítáním a způsobem komunikace. Vážím si toho, že mě přijali za pacienta a děkuji za jejich péči. Přeju hodně pracovních úspěchů a spoustu krásných cest v dobách nepracovních.
Martin Košner

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Profesionalni pristup k pacientovi.
Domluvený termín platil na minutu.Ordinace na vysoké urovni.velice ochotná sestra...................

Běžný termín

Ekg - elektrokardiografie

Crp

Převazy ran

Drobné zákroky

Cena není uvedená

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Kontrola a odběr krve.

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Pravidelné několikaleté návštěvy

Jaroslav Stránský

Martin Košner

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Profesionalni pristup k pacientovi.

• vysoký tlak
  • cukrovka