MUDr.

verifiedCreated with Sketch.

Praktický lékař

86 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor 55 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Je nám líto, ale z důvodu překročení kapacity naší ambulance nové pacienty nepřijímáme!! Pacienty, kteří se předem objednají, ošetřujeme bez čekání. Objednání na tel viz. adresa Ordinační… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• P
    Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Musím jen chválit odborný a profesionální a zároveň přívětivý přístup pana doktora i sestry k pacientům. S jejich péčí jsem naprosto spokojen. Také velmi oceňuji, že nemusím čekat, až přijdu na řadu. Pokud se objednám přes internet, přijdu na řadu v dohodnutý čas.

Mikuláš Havlík2018-05-22

• E
    Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Velmi dobrý pistup k pacientovi.Vynikající lékař a sestřička.Jsem moc ráda,ze hodím u pán doktorovi.

Mikuláš Havlík2018-03-21

• H
    Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.Služby: kontrola , ukonceni neschopnosti

Peclivy, empaticky, spolehlivy pan doktor, vse vysetri, nic nenecha "plavat". Taktez sestricka je velmi vstricna.

Mikuláš Havlík2018-03-21

• K
    Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.Služby: Běžný termín

Návštěva v ordinaci pana Dr. Havlíka na mě působí jako návštěva u přátel. Pan doktor i sestřička léčí už svým přivítáním a způsobem komunikace. Vážím si toho, že mě přijali za pacienta a děkuji za jejich péči. Přeju hodně pracovních úspěchů a spoustu krásných cest v dobách nepracovních.
    Martin Košner

Mikuláš Havlík2018-03-14

děkujeme

• Z
    Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Profesionalni pristup k pacientovi.
    Domluvený termín platil na minutu.Ordinace na vysoké urovni.velice ochotná sestra...................

Mikuláš Havlík2018-03-14

děkujeme

• W
    Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.Služby: Problémy s uzlinami

Pan doktor společně se sestřičkou by mohli být vzorem naší praktické zdravotnické péče. Pokud by někdo napsal učebnici pro praktické lékaře a jejich pomocníky, MUDr. Havlík se svou sestřičkou by měli být na obalu. V této souvislosti je pro mne ctí být jejich pacientem.
    Jiří Černý

• P
    Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.Služby: pravidelná prohlídka

Profesionální a srdečný přístup lékaře i sestřičky, přijat přesně dle objednání, srozumitelně vysvětlen další postup.

• A
    Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.Služby: Běžný termín

Velice milé, vstřícné a kultivované jednání pana doktora i jeho sestřičky. Pokud by se dalo říci, že člověk chodí k lékaři rád, tak sem určitě! Ordinační hodiny jsou také super, necítím se zde jako jinde stresovaná v namačkané čekárně, objednávkový systém je OK!!! Alena Stárková

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.Služby: Vstupní kontrola pro zaměstnavatele

výborný přístup jak sestřičky tak lékaře.Nic nebyl problém a ještě hned si ohlídali prevenci a pozvali mně.Takových doktorů více a bude svět hned hezčí a klidnější.Jako tým jsou určitě profesně nej nej co jsem se setkala.Díky za to

Mikuláš Havlík2017-10-24

Děkujeme

• Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Jsem Svámí velice spokojen,ze vším ,mi poradí a pomůže ,i sestřička velmi milá,,jsem rád že kvam chodím p.s Csavoj..

Mikuláš Havlík2017-08-16

Díky

Zkušenosti a dovednosti

• Je nám líto, ale z důvodu překročení kapacity naší ambulance nové pacienty nepřijímáme!!

Ordinační doba:
    Pondělí 6:00-11:30
    Úterý 9:00-11:30 a 13:00-18:00
    Středa 6:00-11:30
    Čtvrtek 13:00-18:00
    Pátek 6:00-11:30

Možnost vyšetření a sepsání zprávy v anglickém a německém jazyce

1996 - promoce na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy
    1996 - 2000 postgraduální stáže v Ústřední vojenské nemocnici Praha
    2000 atestační zkouška z všeobecného lékařství, licence ČLK k výkonu lékařské praxe
    2000 - 2006 lékař samostatného pracoviště Posádkové ošetřovny Litoměřice
    2006 - dosud vedoucí lékař na odloučeném pracovišti Litoměřice

PRACOVNÍ LÉKAŘSTVÍ:
    - vstupní, výstupní, periodické prohlídky
    - pravidelné kontroly pracoviště
    - povinná školení zaměstnanců v první pomoci
    - dispenzarizace zaměstnanců pracujících v riziku

• pracovní lékařství

Nemoci