Jiřího z Poděbrad 188/7, Litoměřice
MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
778 00.....

Drobné zákroky

Převazy ran

Crp +2 Více

Ekg - elektrokardiografie

Běžný termín

2019 máme dovolenou v akutních případech zastupuje MUDr. Karban!! Je nám líto, ale z důvodu překročení kapacity naší ambulance nové pacienty nepři...

• vysoký tlak
  • cukrovka
  • obezita

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Pan doktor i sestřička velice příjemní a vstřícní. Naprostá spokojenost jak s odbornou stránkou, tak lidskou. Velké díky. Fišerová Světlana

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Důslednost a ochota pana doktora a sestřičky se nedá vyjádřit slovy! Skvělý lékař a skvělé přátelské prostředí, moc doporučuji!

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. pravidelná preventivní prohlídka

Preventivní prohlídka na výzvu lékaře. Termín objednán pohodlně elektronicky. Na řadu jsem šel přesně na minutu podle objednání. Jako vždy příjemná a pohodová atmosféra, přestože ne všechna probíraná témata byla radostná a optimistická. Díky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. preventivní prohlídka

Preventivní prohlídka na výzvu. Objednání termínu pohodlně elektronicky. Na řadu jsem šel na minutu přesně. Naprostá spokojenost s přístupem pana doktora i sestřičky. Pohodová atmosféra. Jako vždy. Díky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. preventivní lékařské prohlídky

Perfektni přístup vše vysetreno sestřička příjemná, milá pan doktor usměvaví nic nebylo zanedbano. Jsem ráda za pana doktora.A pri objednání bez čekání

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Preventivní prohlídka

Naprosá spokojenost. Byl jsem přijat do ordinace přesně na čas objednání + služby samotného lékaře a sestřičky na jedničku.

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. preventivní prohlídka

Super líp se to ani vyjádřit nedá, super jednání a komunikace, ochota vyšetření, jak lékař tak sestřička vstřícní, prostě super

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Kontrola a odběr krve.

Spokojenost na 100%. Ochota, milé jednání a vždy vyčerpávající odpověď na položenou otázku. Poděkování patří i sestřičce.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Běžný termín

Pan doktor je velmi prijemny a hlavne zodpovedny a peclivy. S pacientem komunikuje a zajima se o nej. Ocenuji, ze hlida termin preventivni kontroly a pacientum posila sms upozorneni.

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Pravidelné několikaleté návštěvy

Věcný, vstřícný, seriozní, příjemný, znalý svého oboru, mnohokrát mi pomohl i poradil. Lékař na svém místě. Totéž lze bezvýhradně říci i o sestřičce. Ordinace příjemná, čistá, vkusně zařízená, uklidňující... Doporučuji.
Jaroslav Stránský

Běžný termín

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. pravidelná preventivní prohlídka

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Preventivní prohlídka

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. preventivní prohlídka

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Kontrola a odběr krve.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Běžný termín

Umístění: MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o. Pravidelné několikaleté návštěvy