Adresa

Ord. praktického lékaře stomatologa
U Nemocnice 3064, Teplice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

43 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Neochotný pán, který mě nevzal s akutní bolestí ačkoliv v čekárně měl čtiři lidi!Má doktorka ,která má ordinaci naproti té jeho,má totiž dovolenou.Naštěstí je v Bílině pohotovost a tam skutečný profesionál

D
Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Arogantní doktor. Nyní mám jinou zubařku, při vytržení zubu mě nechala 15 min sedět v čekárně, než zabere injekce, při zákroku žádná bolest. U pana Pavlise žádné čekání, než něco zabere, nějaká bolest = absolutní nezájem, bolelo to tak, že jsem se nynější doktorce s hrůzou posadila do křesla a čekala to nejhorší. A zjistila, že být u zubaře není jen o bolesti. Doktor Pavlis = katastrofa.

J
Ověřený profil
Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa prevence

Čím déle jsem chodil k panu doktorovi, tím méně byl pečlivý. Přijde mi, že péče odbývá a nevěnuje jí dostatečnou pozornost. Pokud chcete vyčisti zubní kámen, pošle vás na placenou zubní hygienu do jeho druhé ordinace. Navíc čekání na volný termín je hrozně dlouhý. Změnil jsem ho před nedávnem za jinou ordinaci a mrzí mne, že jsem to neudělal už dříve.


V
Ověřený profil
Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Pravidelná návštěva

K panu doktorovi Pavlisovi jsem chodila roky. Bohužel na poslední návštěve mu při vrtani sjela vrtačka ze zubu a provrtal mi dost osklive jazyk a část pod nim, nemohla jsem 5 dní pořádně jíst. Žádná omluva, ani přiznání chyby. Takže za me velike zklamání.


B
Ověřený profil
Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa prevence zubního kazu

vynikající lékař,profesionální přístup, příjemné vystupování a komunikace,
ordinaci navštěvuji řadu let, ještě se mi nestalo, že by se měnil termín návštěvy.


Ověřený profil

Pan doktor je jeden z nejlepších tady. Sestřička je fajn, takže nechápu některé ty kritiky zde, chodím k nim 20 let a nikdy na mě nebyli ani jen nepříjemní a to jsem srabík. Ano, má hodně pacientů, někdy proto spěchá, ale práci udělá vždy dobře. Chápu že není nikdo, kdo by se zavděčil všem, ale můžu všem jen doporučit.


Ověřený profil

K panu Pavlisovi jsem chodila 15let a myslela jsem ze je nejlepší, do te doby nez jsem se nahodou ocitla u jiného zubare, musim rict ze když zacinal tak byl svedomitejsi, ted to flaka, je to u neho jak na bezicim pasu, snazi se vse rychle udelat ale kvalita je pak hrozna. Urcite je dobrej, ale myslim si ze by mel věnovat pacientum mnohem vic casu.Vytykam mu za sebe
- rychlou a tim padem nekvalitni praci (na 1 zub zkombinoval cernou a bilou plombu, spojil mi zuby plombou, coz se nedela)
- vrtal mi plombu na sestce tolik ze pak řekl ze se to uz neda zachranit, tak mi nakonec odstranil zub, trvalo mu to cca 10minut a na konci mi řekl ze kdybych necukala sebou ze by to stihl za 5 minut a ostatní by venku tolik nemuseli cekat...
To vse bylo před 4 roky, od te doby k nemu nechodim.


G
Ověřený profil

Ďakujeme pánu MUDr. Pavlisovi, ku ktorému s manželom chodíme už šesť rokov.
Jeho prístup k pacientom je veľmi príjemný a zodpovedný. Ním vykonané zákroky sú precízne, kvalitné a trvanlivé. Všetkým, ktorí hľadajú kvalitné stomatologické ošetrenie, vrelo pána doktora doporučujeme.


E
Ověřený profil

Pan doktor Pavlis je milý a příjemný. Chodím k němu už 18 let a za tu dobu si nemohu stěžovat.
Nechodím tam jenom já, ale celá rodina. Děti k němu chodí od 3 let, dětem, vždy vše vysvětlil a byl velmi trpělivý. Dnes jsou děti velké a zubaře se nebojí díky citlivému přístupu pana doktora i sestřičky, která je rovněž velice příjemná. Doktor Pavlis mě vždy vše vysvětlil, než jsem k němu začala chodit zubaře jsem se bála, před 18ti lety se vše změnilo. Zubaře se nebojím a mám k němu důvěru a ne jenom já, ale celá rodina.


J
Ověřený profil

K p. doktoru Pavlisovi chodim jiz 17 let a vzdy spokojenost. Mohu jedine doporucit a navic vam preda cenne rady, jak a zuby pecovat.


Došlo k chybě, zkuste to znovu