Michal Pavlis, zubař Teplice

MUDr. Michal Pavlis

Zubař

41 názorů

Uložit


Adresa

U Nemocnice 3064, Teplice
Ord. praktického lékaře stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
41 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
J
Ověřeny pacient
Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa prevence

Čím déle jsem chodil k panu doktorovi, tím méně byl pečlivý. Přijde mi, že péče odbývá a nevěnuje jí dostatečnou pozornost. Pokud chcete vyčisti zubní kámen, pošle vás na placenou zubní hygienu do jeho druhé ordinace. Navíc čekání na volný termín je hrozně dlouhý. Změnil jsem ho před nedávnem za jinou ordinaci a mrzí mne, že jsem to neudělal už dříve.


V
Ověřeny pacient
Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Pravidelná návštěva

K panu doktorovi Pavlisovi jsem chodila roky. Bohužel na poslední návštěve mu při vrtani sjela vrtačka ze zubu a provrtal mi dost osklive jazyk a část pod nim, nemohla jsem 5 dní pořádně jíst. Žádná omluva, ani přiznání chyby. Takže za me velike zklamání.


B
Ověřeny pacient
Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa prevence zubního kazu

vynikající lékař,profesionální přístup, příjemné vystupování a komunikace,
ordinaci navštěvuji řadu let, ještě se mi nestalo, že by se měnil termín návštěvy.


Ověřeny pacient

Pan doktor je jeden z nejlepších tady. Sestřička je fajn, takže nechápu některé ty kritiky zde, chodím k nim 20 let a nikdy na mě nebyli ani jen nepříjemní a to jsem srabík. Ano, má hodně pacientů, někdy proto spěchá, ale práci udělá vždy dobře. Chápu že není nikdo, kdo by se zavděčil všem, ale můžu všem jen doporučit.


Ověřeny pacient

K panu Pavlisovi jsem chodila 15let a myslela jsem ze je nejlepší, do te doby nez jsem se nahodou ocitla u jiného zubare, musim rict ze když zacinal tak byl svedomitejsi, ted to flaka, je to u neho jak na bezicim pasu, snazi se vse rychle udelat ale kvalita je pak hrozna. Urcite je dobrej, ale myslim si ze by mel věnovat pacientum mnohem vic casu.Vytykam mu za sebe
- rychlou a tim padem nekvalitni praci (na 1 zub zkombinoval cernou a bilou plombu, spojil mi zuby plombou, coz se nedela)
- vrtal mi plombu na sestce tolik ze pak řekl ze se to uz neda zachranit, tak mi nakonec odstranil zub, trvalo mu to cca 10minut a na konci mi řekl ze kdybych necukala sebou ze by to stihl za 5 minut a ostatní by venku tolik nemuseli cekat...
To vse bylo před 4 roky, od te doby k nemu nechodim.


G
Ověřeny pacient

Ďakujeme pánu MUDr. Pavlisovi, ku ktorému s manželom chodíme už šesť rokov.
Jeho prístup k pacientom je veľmi príjemný a zodpovedný. Ním vykonané zákroky sú precízne, kvalitné a trvanlivé. Všetkým, ktorí hľadajú kvalitné stomatologické ošetrenie, vrelo pána doktora doporučujeme.


E
Ověřeny pacient

Pan doktor Pavlis je milý a příjemný. Chodím k němu už 18 let a za tu dobu si nemohu stěžovat.
Nechodím tam jenom já, ale celá rodina. Děti k němu chodí od 3 let, dětem, vždy vše vysvětlil a byl velmi trpělivý. Dnes jsou děti velké a zubaře se nebojí díky citlivému přístupu pana doktora i sestřičky, která je rovněž velice příjemná. Doktor Pavlis mě vždy vše vysvětlil, než jsem k němu začala chodit zubaře jsem se bála, před 18ti lety se vše změnilo. Zubaře se nebojím a mám k němu důvěru a ne jenom já, ale celá rodina.


J
Ověřeny pacient

K p. doktoru Pavlisovi chodim jiz 17 let a vzdy spokojenost. Mohu jedine doporucit a navic vam preda cenne rady, jak a zuby pecovat.


M
Ověřeny pacient

Dobrý den , koukám , že se vždycky najde někdo nespokojený jako je to všude a se vším , já se přidám ke spokojeným pacientům !!! Děkuji panu doktorovi za profesionální přístup a krásnou práci


K
Ověřeny pacient

K mému zklamání jsem s panem Pavlisem nespokojen v komplexní šíři celé jeho práce.
Ukrutně dlouhá čekací doba,což by se dalo brát jako fakt,že spokojených pacientů je mnoho,ale bohužel já se k nim v žádném nepřipojuji.
Zákroky prováděné bez jakékoli ochrany rukou a úst mi přijde krajně nehygienické z kteréhokoli úhlu pohledu na tuto skutečnost!!
Malá,až skoro žádná informovanost a intervence o prováděných úkonech,mi přijde taky jako velký nedostatek.Dle mého je s pacientem potřeba dohodnout,co se bude dělat,jakým způsobem z jakých materiálů a jak moc budou prováděné zákroky finančně nákladné a jestli s nimi pacient vůbec souhlasí.
A ne způsobem,já udělám bez vašeho vědomí-a vy pouze zaplatíte!
Závěrem bych chtěl jen říct,že oprava zubů o které nakonec jde především,mě stojí další nepříjemnosti a zákroky,které kdyby byli vykonány dobře a s patřičnou péčí nebyli třeba.
Lepím pomyslného velkého černého strašáka na dveře ordinace pana MUDr. Pavlise!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti