Adresa

Žerotínovo náměstí 4/6, Brno
CDOZS poliklinika akad. O. Teyschla

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
8 názorů

M
Ověřeny pacient
Umístění: CDOZS poliklinika akad. O. Teyschla

K panu doktorovi jsem přešla od jiného doktora a jsem spokojená. Vzal mě na čas, prohlídka byla bezbolestivá, při ultrazvuku pan doktor po celou dobu komentoval, co se mu zobrazuje na monitoru, zodpověděl mi moje dotazy a choval se mile. Malinko mi vadilo, že pan doktor mluví na můj vkus moc potichu a kvůli ruchu z ulice jsem mu zpočátku špatně rozuměla. Sestřika je taktéž milá. Doporučuji.


M
Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi citlivy a prohlidka byla bez bolestiva, akoratsi musite pockat, jelikoz vas nevezmou hned, pokud se objednate na urctou dobu, stejne v ordinaci cekate dele.


F
Ověřeny pacient

3.2.2015
Pan doktor je velmi milý, klidný, usměvavý, pokaždé dobře poradí, snaží se řešit jakékoliv problémy. Všem doporučuji.


K
Ověřeny pacient

Pan doktor byl vždy milý, vše mi vysvětlil a odpověděl na všechny dotazy, co jsem měla. Když jsem s ním řešila očkování, tak mi povykládal pro a proti obou výrobků na trhu. Bohužel jsem se odstěhovala a hledám adekvátní náhradu.


Pana doktora jsem navštívila v jeho ordinační době v pondělí na Poliklinice Viniční. Prodiskutovala jsem s ním svůj akutní problém, byl ke mně maximálně vstřícný a komunikativní.Vyšetření bylo nebolestivé, ani jsem nevěděla, že už ho mám za sebou. Mohu proto pana doktora všem klientkám jen doporučit.


Ověřeny pacient

Pan doktor je klidný člověk, snaží se poradit, zkonzultuje i telefonicky. V těhotenství podpoří, nechce nic zanedbat. Vyšetření malinko nepříjemná. Člověk musí být aktivní, aby se dozvěděl více informací. Sestry jsou milé, ale taky pomalé.


Sice mám paní Dr.Bartošovou velmi ráda a také se těším a doufám v její návrat. Ale nemám pocit, že by pan doktor Marek byl neaktivní. Jsem spokojena, vyšetření je bezbolestné a vždy mi pomohl velmi rychle. Určitě chválím.


Dobrý den, souhlasím s názorem viz níž. pan doktor je asi hodný člověk, ale jako gynekolog u mě nevzbuzuje důvěru. Paní doktorka Bartošová je skvělá, poradí, vysvětlí, znalostně je na vysoké úrovni. Pan doktor spíše čeká, co mu sama navrhnu za postup. At se paní doktorce daří, ale ať se co nejdříve vrátí do práce.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti