Ostrovského 253/3 Ženské domovy, Praha 5, Praha

Pacienti se zdravotním pojištěním

Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Ostrovského 253/3 Ženské domovy, Praha

Ostrovského 253/3 Ženské domovy, Praha

PSYCHOTERAPIE ANDĚL

Skvělý přístup od samého začátku. Měli jsme zkušenost v případě párové terapie. Od začátku nám pomáhal korigovat hádky a vymyslel pro nás skvělý způsob, jak s partnerem komunikovat a nastavit si systém číslování kritérií. Díky tomu dnes nemáme problém jeden druhému vysvětlit, co a jak je pro nás důležité. Sezení vždy rychle uteklo a bylo profesionálně vedené. V rámci partnerství se nebojím říci, že nám zachránil vztah, kdy jsme věděli, že se milujeme, ale vázla nám komunikace. Ještě jednou moc děkujeme za ukázání směru.

Umístění: PSYCHOTERAPIE ANDĚL Individuální psychoterapie (50 minut)

Pan magister Kubánek je velice sympatický, dá se s ním otevřeně hovořit, umí dobře klást otázky, tak aby se člověk na svou situaci podíval ze všech stran. Líbilo se mi, že jen neseděl a neposlouchal (což už jsem jinde zažila, ovšem na to mi stačí kamarádky ;-)), ale cílenými dotazy mě nutil k zamyšlení a vysvětloval mi i význam mých reakcí a svůj pohled na věc. Terapii již nepotřebuji, ale sezení u pana Kubánka rozhodně nebyl ztracený čas. Děkuji.

Umístění: Ordinace Saint Medical - centrum psychosomatické medicíny

S Mgr. Kubánkem trvalo cca čtyři sezení, než získal moji důvěru, což mne příliš nemotivovalo. Poté jsme však našli společnou řeč a naše sezení začala být produktivní. Za cca rok a půl jsme měli jedno neproduktivní sezení, což je pro mne výborný výsledek.
Mgr. Kubánek umí najít jádro problému a předat tuto informaci tak, abych si ji uvědomil i já.
Doporučuji.

Umístění: Ordinace Saint Medical - centrum psychosomatické medicíny úkzost

Mgr. M. Kubánek velmi empatický, pozitivní a přátelský. Velmi rychle a nenásilně si získal mou důvěru, což u mě nebývá lehké. Dokáže se vžít do mé situace, pochopit můj problém a především klást otázky tak, abych ho pochopila. Do témat, která v danou chvíli nechci řešit mě nenutí, čeká, až k nim dozraji sama.Terapie mi pomáhá v mnoha ohledech, mohu jen doporučit.