Praktický lékař stomatolog
Ruská 42/751, Ostrava

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Po více než čtvrtstoletí péče o můj chrup můžu jen děkovat jak MUDr. Kaniovi, tak celému týmu, za sebe, potomky i manželku.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

K panu doktorovi chodím 22let.Prakticky od dětství.Nikdy absolutně žádný problém, extrakce osmiček parádní,jakýkoli zákrok bez problémů,vždy vše domluvou.Zdravý zub se snaží vždy zachránit.Empatický přístup a domluva na jedničku.Stejně se teď stará i o zoubky mých dětí.
Doporučuji

Umístění: Praktický lékař stomatolog extrakce zubu

Pan doktor Kania mi trhal dvě osmičky, extrakce proběhla zcela bezbolestně a bez problémů, pan doktor mi tak pomohl od velkých problémů, které jsem s těmi zuby měl. Také bych chtěl poděkovat milým sestřičkám, zejména pak sestřičce Tatianě Březnové.

Pan "doktor" mi špatně a bolestivě napíchal injekci na umrtvení, rozvrtal mi zdravé zuby. Chtěl mi dát obyčejnou plombu za 800,- . Ze špatně napíchané injekce jsem měla přes týden modřinu, která nešla ani zamejkapovat. Moje bolest, jak mi vrtal zub ho vůbec nezajímala, spíše mi to připadalo, jak kdyby se v tom vyžíval. Chtěl mi trhat zdravý zub - ODMÍTLA JSEM. Pan "doktor" je arogantní, sebestředný a namyšlený. Chce si na nás jen vydělat!!!
Rozhodně NEDOPORUČUJI!!!

K panu doktorovi chodím už cca 8 let a všem moc doporučuji! Včera jsem byla u pana doktora vytahovat kořeny "sedmičky". Vystrašená jako vždy jsem usedla na křeslo. Musím dodat, že kdyby měla jít k jinému doktorovi, tak mě na to křeslo nikdo nedostane ;) Za dvacet minut (i s aplikací injekcí, šitím atd.) byl zákrok hotov a to i přesto, že jeden z kořenů byl zahnutý. Opět výborná práce a zákrok bezbolestný. Dnes pouze lehký otok, bolestivost se surgamem minimalní. Pane doktore, moc děkuji!

K panu doktoru Kaniovi jsem chodila jako dítě a už tehdy jsem podstoupila trhání zubů, stříhání uzdičky a podobně. V 15 jsem k němu nějak přestala chodit, začala jsem mít potíže s ledvinami, byla jsem věčne nemocná, v nemocnici, na ATB a podobně. Dostala jsem se k němu až v 19 letech, kdy jsem byla konečně jakž takž zdravá. Počítala jsem s tím, že už mne zpátky nevezme, ale měla jsem štěstí. Teď si mne do péče přebrala paní doktorka Justová, která je naprosto skvělá. Příjemná, vždy všechno podrobně vysvětlí a vyjde mi vstříc. Měla jsem po těch 4 letech zuby v dosti bídném stavu- velký zánět dásní, kazů nespočet. Zánět dásní mi pomohla vyléčit, kazy také dává pomalu dohromady a hlavně ošetření u ní se nebojím. Vždy mi nabídne umrtvení, takže si tam chodím jen vklidu posedět. Nehledě na to, že když mám akutní problém, paní doktorka pro mne vždy najde chvilku, kdy můžu přijít.
Oba lékaři jsou skvělí a vážím si jich.

Dle mne profesionální přístup rozsáhlý komentář co a jak se bude dělat včtně obrázků a možné důsledky a cíl kam chce dospět v léčbě a zákroku (je to možné počase porovnat) včetně finanční stránky s alternativami .Případné dotazy zodpovězeny .Mohu posoudit z několika návštěv cca rozmezí 8měsíců .Přístup stále stejný .
Jedinné co bych vytkl je delší čekání ikdyž jste objednaní, další negativum je ,že pokud je odhadnuta cena zákroku od do vždy to skončí na horní hranici.

U pana doktora jsem byla dvakrát, byla jsem k němu poslaná na sekání 8. Poprvé jsem byla spokojena,hlavně skvělá sestra - osobní přístup,velice rychlé a bezbolestné.. Podruhé úplný opak,doktor nekomunikativní, až arogantní.. Po druhém zákraku se už dva roky léčím na neurologii!! Špatně píchnuta injekce - narušení nervu. Necitlivost půlky jazyka.. Také nedoporučuji !!!

K MUDr. Kaniovi chodí celá naše rodina již dlouhá léta. S jeho prací i přístupem k pacientovi jsme naprosto spokojeni. Návštěvu tohoto zařízení mohu všem doporučřit.

Vřele pana doktora doporučuji. Chodíme k němu celá rodina a jsme nadmíru spokojeni. Prováděl už nám spoustu složitých zákroků a vždy dopadly skvěle. Osobně se mi jeví i jako velmi citlivý a vstřícný. Tímto mu děkuji.