Ord. praktického lékaře stomatologa
Lípová 19, Teplice

Mám zkušenosti s několika zubaři. Moc jsem jejich přístup neřešila, dokud jsem k nim nezačala chodit s mými syny. Jedna z návštěv skončila pokousáním pana zubaře a dost peprnými nadávkami na mého tehdy pëtiletého syna. A byl konec. Absolutní odpor k dalším prohlídkám.
Dnes děkuji, že jsem poznala pani doktorku, kterâ dokázala mé děti ošetřit bez slziček a v naprostém klidu. Ošetření pojala formou hry a syn měl pocit, že ho řídí on sám.
Ale musíte chodit na prevence. Na to paní doktorka klade důraz.
Lepšího zubaře neznám (a teď se jdu objednat na prevenci ;-)

Tak necitlivý přístup k dětem, jako předvedla MUDr. Ulbrichová.....to jinde nezažijete. Syn plakal a měl poměrně dlouho ze zubařů trauma. Sestra....taky kapitola sama pro sebe. Neprofesionální chování. Peníze, které tyto dámy za svou práci požadují, neodpovídají odvedené práci. Bohužel :( Hledejte jiného zubaře.

V první řadě si vezměte sebou do čekárny vejce, protože než se dostanete na řadu, tak si pohodlně vysedíte kuřata, no a o práci lékařky raději ani nemluvit, zubní kámen neoškrábe, na to prý nestudovala to udělá dentální hygienista, ale plombu na pětku dole švihne bílou za 600. Už si hledám jiného zubaře.

Od malička trpím na zuby. Vyzkoušela jsem nesčetně zubařů, jejichž přístup ve mně nakonec vyvolal panický strach z vrtaček a zničil mi několikero zubů.
Dokud jsem se nedostala k paní Ulbrichové. Donutil mě přítel, já už byla ve stadiu, kdy bych si radši zlomila nohu než šla k zubaři. Díky bohu za to. Paní Ulbrichová se od začátku chovala skvěle, pochopila můj strach a přistupovala tak ke mně - s citem a pečlivostí. Během 4 měsíců mi vyléčila celou mojí zkaženou pusu vč. 2 rozpadlých zubů (ty mi zničila předchozí zubařka). Jsem nadšená, jelikož každou návštěvu jsem tam chodila raději a raději, i když jsem pokaždé strávila na křesle víc jak půl hodiny se všemi možnými nástroji v ústech.
Nyní už můžu v klidu spát, protože díky paní Ulbrichové je vše vyléčeno....
A sestra? Absolutně nerozumím názoru, že je arogantní. Je to velmi milá paní, která je paní zubařce pravou rukou, jaká se jen tak nevidí... Beze slov přinese, podrží, utře co je třeba a vše stíhá rychlostí světla :-) Já s ní mám jen dobré zkušenosti. Asi je to také o přístupu toho, kdo sedí v čekárně.
Jinak svůj názor nesdílím sama - k paní zubařce chodí ještě dva mí přátelé a pokaždé, když se sejdeme, pějeme na ní ódy :)

Doposud jsem lepšího zubaře nepoznala, citlivá, velmi šikovná, příjemná. Má rodina ji navštěvuje již více jak pět let a vždy nám pomohla. Díky ní již nemám panický strach ze zubařů.

Paní doktorka akorát tahá z lidí peníze a je jí jedno jestli máte bolest zubů. Dělá zbytečné zákroky, za které si nechá platit :-( Sestra je jedna velká katastrofa, víc arogatního člověka jsem nepoznala.

Nejlepší zubařka, chodím k ní už pár let a k nikomu jinému bych nešla. Pro vaši pohodu vám dá anestezii a nic vás nebolí. Stejně tak sestra, milá a příjemná :)

Přidal jsem svůj níže uvedený příspěvek, aniž bych si nejdříve přečetl ty komentáře pod ním ... takže napravuji:

ŽASNU NAD TOU AŽ ŽLUČOVITOSTÍ NĚKTERÝCH NEGATIV. PŘISPĚVAT. = MOJE KONSTATOVÁNÍ A RADA (do života)
1) nechceš-li ... nech být, ale posuzuj až poznáš i jiné "nabídky"
2) někteří píšou o aroganci ... ABSOLUTNÍ NESMYSL !!!

3) že prý celá naše rodina má špatnou zkušenost ... NAOPAK !!! NAŠE CELÁ RODINA CHODÍ JEN K TÉTO ZUBAŘCE

4) pokud se stalo nějaké přehlédnutí ... tak připomenu slova klasika:

můj známý se tak bál zubaře, že nechodil skoro až do svých 50-ti let a poté se nechal přemluvit k pí. doktorce ...
NEJEN ŽE JEJÍ PŘÍSTUP VYCHVÁLIL ( až do nebes) ALE TAKÉ NEVĚŘIL,ŽE TAK "BEZBOLESTNĚ" HO OŠETŘILA.
Dnes nechodí jinam a jiného nechce ...
JENOM SMŮLA ... NEMÁ INTERNET , ABY MOHL ROZPOROVAT TY NEGAT. NÁZORY.
A jeho slova, by si ti co hanějí pí.doktorku za rámeček nedali !!!

Zatím jsem nepotkal lepšího ...

JELIKOŽ JSOU LIDI NEVĚŘÍCÍ TOMÁŠOVÉ ...
TAK POKUD SI NEODZKOUŠÍ SAMI MARNO MLUVIT :O/

Majer Antonín Bílina

Já i má rodina má s touto paní doktorkou velice špatnou zkušenost. Nikdy jsem se nebála zubaře, ale po její poslední návštěvě (před 3 lety), se slovo zubař, i pro mne stalo noční můrou. Má velmi necitlivý přístup nejen k dospělým, ale také k dětem. Rozhodně bych ji už nenavštívila a také nikomu nedoporučila.