Logopedie klinická

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Chodili jsme k paní logopedce ve Vrchlabí před několika lety. Dostali jsme se k ní vlastně velkou náhodou, když jsem se jí zmínila v rozhovoru na autobusu, že na logopedii chodíme, ale pokroky téměř žádné nevidím. Dcerku sí hned získala, protože je srdečná, milá a prostě to s ní uměla. Za max. 3 měsíce výrazný pokrok. Když mohu, doporučuji ji dále, protože je fakt výborná!

Umístění: Nuselská Poliklinika Logopedie

Chodila jsem k ní se synem Michaelem před několika lety, ale dodnes na ní vzpomínáme, umí si děti získat a motivovat je. Je super človíček.

Mého kloučka si získala ...super

Ve 13 letech chodit na logopedii pro mě byla noční můra, ale díky paní magistře Kučerové to bylo nakonec i zábavné a moc mi pomohla :) Studuji pedagogickou fakultu a možná bych se logopedii ráda v budoucnu věnovala.

Skvělá odbornice. děti ji mají velmi rádi

Chodila jsem k paní logopedce Kučerové se svými dvěma syny. Byla vždy milá a příjemná a kluci jí měli rádi. Pod jejím vedením se hravě naučili vyslovovat všechna problémová písmenka. Paní logopedka má k dětem i k rodičům skvělý vztah. Moc doporučuji a za kluky děkuji :-)

Skvělá odbornice. děti ji mají velmi rádi