Mgr.

Michaela Kalašová

Fyzioterapeut přijímá nové pacienty

64 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 41 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

V současné době působím na 2 pracovištích, nejvíce v Nuslích-Ctiradova 4 a v úterý bývám v Sportcentru YMCA Na Poříčí 12 - na obě pracoviště se můžete objednávat prostřednictvím níže… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • CIRRACENTRUM, fyzioterapie

Tvarování těla
    Řešení svalových dysbalancí
    Hodnocení svalových dysbalancí
    Celostní přístup k potížím
    Rtn reflexní terapie plosky nohy

Hodnocení pacientů

• A

Míša Kalašová mi odborně i osobně pomohla před sedmi lety po úrazové obrně lícního nervu.Všem doporučuji její péči.....díky Míšo

Alena Pekárková

• M

Hrál jsem profesionálně fotbal, což vedlo k závažnému zranění pravého kolene a ramene, jenž bylo nutno řešit operativně. Po obou operacích jsem si vybral slečnu Kalašovou, se kterou se naprosto fantasticky spolupracovalo, rehabilitace proběhly velmi dobře a výsledek je více, než uspokojivý nemluvě o úžasném přístupu k pacientům, který je velmi milým překvapením!
    Je mou morální povinností slečnu Kalašovou doporučit!

• K

Slečnu Kalašovou mohu naprosto doporučit. Má (opakovaná) zkušenost je, že profesionálně a neomylně uleví (nejen) bolestem Vašeho těla, v příjemném prostředím a s velmi vlídným osobním přístupem. Kateřina Kulawiecová, Praha

• M

V těhotenství mě bolely záda, a naštěstí jsem dostala kontakt na paní Kalašovou. Těhotenské masáže od ní mohu všem jen doporučit, je to obrovská úleva nejen pro záda, ale i pro nateklé nohy, a relax, který mi byl s rostoucím břichem, kdekoliv jinde, než na masérském křesle, jen obtížně dosažitelný. Při masáži se nezaměřila jen na mé těhotetnství, ale upozornila mě na další možné neduhy mého těla a navrhla jejich (i preventivní) řešení. Veliké plus! Celostní pohled na tělo!

Dotazy od pacientů (11)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• V současné době působím na 2 pracovištích, nejvíce v Nuslích-Ctiradova 4 a v úterý bývám v Sportcentru YMCA Na Poříčí 12 - na obě pracoviště se můžete objednávat prostřednictvím níže uvedených kalendářů. POKUD SE VÁM NEBUDE DAŘIT ZADAT OBJEDNÁVKU, kontaktujte prosím přímo poskytovatele - Známý lékař - kontaktní formulář je uveden na konci stránky. Děkuji.

Rehabilitaci se věnuji od r.2000. Pracovala jsem v nemocnici i v ambulantním zařízení fyzioterapie. Pracovat samostatně a nezávisle je pro mne velmi důležité, jelikož zde mohu nabídnout klientovi dostatek času a více terapeutických metod. V současné době ordinuji většinu týdne v Nuslích a v úterý bývám v Sportcentru YMCA.
    Moje předchozí praxe: 6 let jako ergoterapeut v nemocnici, 6 let v ambulantních zařízeních fyzioterapie, 4 roky (externě) lektorská činnost na 3.lékařské fakultě Univerzity Karlovy obor ergoterapie. Samostatnou ordinaci fyzioterapie jsem otevřela v 2011. Moje vzdělání pro rehabilitaci: r.2000 ergoterapie (DiS) na VZŠ J.E.Purkyně; r.2006 Univerzita J.E.Purkyně, obor vychovatelství - speciální pedagogika (Mgr.); 2010 fyzioterapie na VŠZSP v Bratislavě (Bc). Průběžně se účastním rozšiřujících kurzů ve svém oboru.
    Ve volném čase se věnuji hudbě (dechové hudební nástroje) a sportu (horolezectví, horské kolo).

• fyzioterapeut
  • ergoterapeut