Ctiradova 4/807, Praha 4, Praha

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti od 4 let
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
739 21.....

Fyzioterapie 60min (od 800 kč)

Rehabilitace sportovců 60min (od 800 kč)

Platba od pravidelných klientů (od 700 kč) + 18 Více

Lymfodrenáž přístrojová / manuální 50/60min (od 300 kč)

Masáž 30min (od 450 kč)

Rehabilitace pro těhotné ženy 60min (od 800 kč)

Na Poříčí 12, Praha 1, Praha
Sportcentrum YMCA (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
739 21.....

Fyzioterapie 60min (od 800 kč)

Rehabilitace pro těhotné ženy 60min (od 800 kč)

Rehabilitace sportovců 60min (od 800 kč) + 13 Více

Masáž 30min (od 500 kč)

Lymfodrenáž manuální 60min (od 800 kč)

Cvičení 30min (od 450 kč)

V současné době působím na 2 pracovištích, nejvíce v Nuslích-Ctiradova 4 a v úterý bývám v Sportcentru YMCA Na Poříčí 12 - na obě pracoviště se můžete...

• poúrazové stavy
  • bolesti kloubů
  • poškození šlach

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

profesionální přístup,
detailní popis prováděné rehabilitace,
doporučení cviků a jejich názorné ukázání jak pokračovat doma s rehab. cviky,

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Slečna Mgr. Míša Kalašová je naprostá profesionálka a vždy dokáže pomoct klientům s jejich problémem. Navíc její přístup je velice lidský a moc příjemný. Vždy mi pomůže s mým problémem a doporučí také subjektivní řešení pro každodenní odbourání mých bolestí. Jsem opravdu moc ráda, že jsem se dostala k tak milé a profesionální fyzioterapeutičce a vzácnému člověku. Moc Vám, Míšo, děkuji ... ohromně mi pomáháte!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Kalašová je fyzioterapeut s velice citlivým přístupem k tělu i osobnosti pacienta. Práci přizpůsobuje aktuálnímu stavu pacienta i okamžitým fyzickým změnám, které lze při její práci pocítit. Můžu doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Míša Kalašová mě velice překvapila. Jsem zprvu poměrně nedůvěřivý pacient, zvláště po spoustě zkušeností s doktory, kteří se vás snaží co nejrychleji zbavit a vlastně neléčí. Přišel jsem bez lékařských zpráv, předchozích výsledků a prostě jsem jen doufal, že se dostaneme k nějakému výsledku. Přístup Míši byl vynikající - poslechla si vše, hledala příčinu všech problémů a navrhla řešení. Kromě toho neztrácela čas a rovnou se pustila do řešení těch nejpalčivějších problémů. Už dlouho jsem neodcházel ze žádné ordinace s takovým úsměvem na tváři a nadějí, že pokud opravdu budu chtít, můžu něco změnit. Nejenom profesionální přístup, ale hlavně neustále pozitivní nálada a chuť pomoci, to je to, co jsem našel a co mě nadchlo. Naprosto chápu, proč všichni na Míšu pějí jenom chválu - je to naprosto zasloužená odměna za její přístup k pacientům. Kéž by takhle pracoval každý lékař...

Mám na těle několik bolestivých míst s trvalými následky po úrazech (páteř, operované rameno), Mgr.Kalašová vše citlivě a odborně prohnětla a rozpohybovala, moc mně to pomohlo. Mám zkušenosti s několika fyzioterapeuty a musím říci, že Mgr.Kalašová svým osobním přístupem k pacientovi, volbou i provedením léčby patří ke špičce ve svém oboru, proto ji všem doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Svoji práci vykonává nadstandardně. Ve své fyzioterapeutické péči nevynechává důležitou komunikaci, celistvého vysvětlení příčin a důsledků, správnou motivaci a podporu k dosažení našich cílů. Bez sebemenší pochybnosti můžu Míšu označit za profesionálku. Taktéž doporučuji. Jana Herz.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Perfektní práce po všech stránkách,objednávka,přístup,léčba,prostě výborné. Vřele doporučujiPetr Lacina

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělá zkušenost. Paní Kalašová je jak odbornicí, tak velmi příjemným člověkem. Návštěvu rozhodně doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Již něco pamatuji a tak musím poděkovat za péči, která se mi dostala od pí. Mgr. Kalašové,
tohle jsem ještě nezažil.
Její pomoc spočíva v tom, že nejen masíruje a uvolňuje, ale zjišťuje a vysvětlí příčinu obtíží,
což jiný chiropraktici a fyzioterapeuti nedělají (namasíruji, uvolní a bež domů), ale ukáže, jak
odstranit, nebo zmírnit obtíže pomocí vhodných cviků.

I touto cestou děkuji a přeji hodně spokojeních pacientů.

Vždy s úsměvem, Pavel Pálka st.

Osobní, citlivý a profesionální přístup. Zajímá ji člověk jako celek, nikoli jako "bolavá ruka či noha" - díky tomu jsme zatím vždycky dokázaly najít řešení mých zdravotních potíží. Pokud patříte ty, kdo se chtějí aktivně na svém uzdravování podílet (především cvičit, rehabilitovat podle doporučení), pak je Míša Kalašová přesně to, co hledáte. Já jsem maximálně spokojená.

Celostní přístup k potížím

Masáž 30min

od 500 kč

Rehabilitace pro těhotné ženy 60min

od 800 kč

Rtn reflexní terapie plosky nohy

Baňkování

od 700 kč

Tvarování těla

Lymfodrenáž manuální 60min

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Běžný termín

Na paní magistru Kalašovou jsem se obrátila z důvodu bolesti zad a pravidelné návštěvy mi v tomto problému velmi pomáhají. Celá rehabilitace je přizpůsobena na míru, což mi vyhovuje. Paní Kalašová je také velmi příjemná a systém on-line objednání mi vyhovuje. Mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Běžný termín

Naše druhá návštěva u paní Kalašové s dcerkou kvůli špatnému držení těla a problémům s nožičkami. Musím ocenit skvělý přístup paní Míši k dcerce, při kterém byla motivovaná spolupracovat a cvičit. Po cvičení je už po dvou měsících patrný posun k lepšímu. Ve zbývajícím čase ještě paní fyzioterapeutka pomohla mě s mými problémy se zády a poradila mi cvičení, které mohu dělat i v těhotenství. Mohu velmi doporučit, objednáme se určitě znovu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Běžný termín

Paní Kalašová velice příjemná a sympatická. Hezky mi uvolnila páteř, poradila cviky na doma. Doporučuji. MartinaN

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Sportcentrum YMCA fyzioterapie v SC YMCA

Spokojena všem doporučuji p fyzioterapeutka moc příjemná poradila pomohla všem doporučuji spokojenost

Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Bolesti zad, propadli hrudnik

Jsem naprosto spojena. Zada mi fyzioterapeutka krasne uvolnila. Srovnala pater a poradila cvik na doma, ktery neni vubec slozity. Prijemne jednani. Pani Kalasova je velmi sympaticka. Mohu jen doporucit. A tesim se na dalsi navstevu.

Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Běžný termín

Výborná profesionální péče , bez jakýchkoli výhrad. Rozhodně terapeutku v blízké době opět navštívím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Sportcentrum YMCA fyzioterapie v SC YMCA

Vysetrenie mi prislo profesionalne, vyzera, ze pani fyzioterapeutka vie co robi a k istemu zlepseniu prislo uz po navsteve.
Dalej je to uz len na domacom cviceni (pani Kalasova nelakala na dalsie platene navstevy, lebo nebudu potrebne)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie celostní přístup k potížím

Super a mohu jen a jen doporučit. Paní Kalašová mi vždy pomůže a dobře poradí. Chodím k ní již 3 roky a naprosto jí důvěřuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Sportcentrum YMCA fyzioterapie v SC YMCA

Paní Kalašová je opravdu člověk na svém místě. Přišel jsem s vážnou bolestí zad, která mi způsobovala i migrény. Vím, že je to na dlouhou cestu ještě, ale po první návštěvě pominula palčivá bolest a dokázal jsem se zase soustředit v práci. Komplexní zásah udělal své. Vážím si lidského přístupu a profesionality, se kterou svoji práci dělá. Takových lidí by opravdu mělo být více. Děkuji !!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Běžný termín

Mgr. Kalašová je skvělý profesionál v oblasti fyzioterapie, je velmi příjemným a ochotným odborníkem, který přesně zjisti váš problém a maximálně vám pomůže. Srdečně doporučuji.

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,chtěla bych se zeptat,zda je nějaká šance napravit můj problém.Zhruba před rokem jsem se začala aktivně věnovat fitness a někdy v polovině roku,kdy svaly začaly růst,jsem přišla na to,že mám totálně křivé lopatky z toho,že jsem celý život nosila kabelku na pravém rameni,tudíž jí mám jakoby sesazenou dolu a druhá je normální. Zařadila jsem spoustu core a balančních cviků,cviků bez použití osy,převážně jednoruční činky,ale místo zlepšení, se to horší a všechno mi začal přebírat levý trapéz.Už jsem z toho nešťastná,jelikož se chci fitness věnovat profesionálněji.Ve finále to tedy vypadá tak,že levé rameno je výš a trapéz je objemnější,pravá část níž a trapéz žádný. Díky za odpověď , Bára

Dobrý den Báro, na jednu stranu je skvělé, že se věnujete cvičení intenzivně, ale podle toho, co píšete, jste svoji původně možná neviditelnou svalovou nerovnováhu posilováním bohužel "posílila" také. Řešení bych hledala v postupném "narovnávání", které ale bude chtít kombinaci fyzioterapie,kde můžeme uvolnit, protáhnout a upravit co bude třeba (a co půjde) a posléze posílit (a tím zastabilizovat) tak, aby následné posilování vedlo k vyváženosti a ne naopak.

Mgr. Michaela Kalašová

• Dobry den,
    chtel bych se zeptat za jak dlouho bych mohl realne chodit na rehab (rozhybavat) kotnik po zlomenine typu C (Maisonneuveove zlomenine)? Bylo to reseno cestou bez operace, 6 tydnu sadra. Prvni ortoped mi rekl, ze mam cvicit a tyden po sundani sadry uz vicemene prestat pouzivat berle. Druhy se zdesil proc nebyla operace a ze na rehab mam na minimalne 3 tydny zapomenout (opet od sundani sadry), kvuli riziku rozjizdeni vidlice lytkove a holeni kosti. Proto bych se rad zeptal na dalsi nazor.

Dekuji za odpoved.

Dobry den, jestli se jinemu ortopedovi rozhybavani nezdalo, je mozne, ze kosti nesrostly idealne. Protoze pokud je vse srostle, jak ma, melo by jit nohu normalne rozhybavat a postupne zatezovat, pripadne prechodne jeste tejpovat podle potreby. Ale zalezi na posouzeni stavu. Cas rehabilitace je individualni, to se opravdu neda jednoznacne stanovit.

Mgr. Michaela Kalašová

• poúrazové stavy