S.T. DENT s.r.o. (mapa)

Zubní vyšetření +7 Více

Výběr vhodných pomůcek

Přítomnost plaku

Fluoridace zubů

Michaela Horová DiS. - Střední zdravotnická škola v Praze - Studium angličtiny, francouzštiny - Absolutorium na Vyšší odborné škole pro dentální ...

• zánět dásní

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Francouzština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: S.T. DENT s.r.o. Běžný termín

U paní Horové jsem byla poprvé, má velmi milý přístup a skutečně precizní ošetření - mám zuby jako nové :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: S.T. DENT s.r.o. Běžný termín

Skvely pristup pani hygienistky, precizni presto setrna a jemna prace. Na pozadani dasne predem namazala, pro jeste komfortnejsi zakrok zubni hygieny

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: S.T. DENT s.r.o. Běžný termín

Moc příjemná paní, pečlivá, velká spokojenost. Podrobně mi vysvětlila co dělá, jak dlouho to bude trvat. Za rok ji určitě zase navštívím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: S.T. DENT s.r.o. Běžný termín

Nesmírně pečlivý a bezbolestný výkon, pí. Horová je velmi příjemná a vstřícná mladá dáma, vždy se k ní moc těším a odcházím spokojená s dobrým pocitem, že ještě existují slušní lidé a šikovní ve svém oboru.
R.K.

Umístění: S.T. DENT s.r.o. zubní hygiena

nejlepší péče o Vaše zuby, skvělé výsledky, bezbolestné a vše v naprostém pořádku. Už bych nešla jinam, Míša je úžasná. doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Výborná péče, vše vysvětlí, pamatuje si zdravotní stav i po půl roce, příjemné vzstupování, osobní přístup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nelze napsat nic jiného než to, že se budu velmi rád na dentální hygienu vracet a dávat doporučení. Naprostá spokojenost jak z pohledu provede dentální hygieny tak s přístupem paní Horové.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprostá spokojenost, velmi doporučuji, příjemné vystupování, vše vysvětleno, dodržen termín návštěvy.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem velmi příjemně překvapená. Mohu jenom doporučit každému dopřát si takovou péči o zuby jaké se dostalo mně.

Dal jsem na názory na tomto portálu a opravdu není co vytknout... Všechno na jedničku (přátelská atmosféra, profesionální přístup, výborná cena), výsledek na vyznamenání :) Doporučuji!

Krvácivost dásní

Celkový stav parodontu

Zubní vyšetření

Výběr vhodných pomůcek

Přítomnost plaku

Fluoridace zubů

Pískování

S.T. DENT s.r.o.

Instruktáž správného provádění domácí dentální hygieny

Odstranění zubního kamene

Běžný termín