Michaela Horová

verifiedCreated with Sketch.

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

38 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 12 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Michaela Horová DiS. - Střední zdravotnická škola v Praze - Studium angličtiny, francouzštiny - Absolutorium na Vyšší odborné škole pro dentální hygienistky v Praze - Zaměstnání… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• R
    Umístění: S.T. DENT s.r.o.Služby: Běžný termín

Nesmírně pečlivý a bezbolestný výkon, pí. Horová je velmi příjemná a vstřícná mladá dáma, vždy se k ní moc těším a odcházím spokojená s dobrým pocitem, že ještě existují slušní lidé a šikovní ve svém oboru.
    R.K.

• Umístění: S.T. DENT s.r.o.Služby: zubní hygiena

nejlepší péče o Vaše zuby, skvělé výsledky, bezbolestné a vše v naprostém pořádku. Už bych nešla jinam, Míša je úžasná. doporučuji!

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Výborná péče, vše vysvětlí, pamatuje si zdravotní stav i po půl roce, příjemné vzstupování, osobní přístup.

• H
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nelze napsat nic jiného než to, že se budu velmi rád na dentální hygienu vracet a dávat doporučení. Naprostá spokojenost jak z pohledu provede dentální hygieny tak s přístupem paní Horové.

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprostá spokojenost, velmi doporučuji, příjemné vystupování, vše vysvětleno, dodržen termín návštěvy.

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem velmi příjemně překvapená. Mohu jenom doporučit každému dopřát si takovou péči o zuby jaké se dostalo mně.

• Dal jsem na názory na tomto portálu a opravdu není co vytknout... Všechno na jedničku (přátelská atmosféra, profesionální přístup, výborná cena), výsledek na vyznamenání :) Doporučuji!

• K

Velmi pečlivé a šetrné ošetření, skvělý přístup, prostě ve všech ohledech spokojenost. Mohu jedině doporučit!!!

• Všechno výborné,... Služby, vstřícnost, cena,.. Bez chyby. Slečna je moc milá, ráda poradí,.. lidský přístup.

• E

Ordinaci Michaely Horové mohu jen doporučit, skvělý a profesionální přístup, velmi citlivá a příjemná, milá..děkuji za ošetření

Dotazy od pacientů (1)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Michaela Horová DiS.
    - Střední zdravotnická škola v Praze
    - Studium angličtiny, francouzštiny
    - Absolutorium na Vyšší odborné škole pro dentální hygienistky v Praze
    - Zaměstnání v ordinaci soukromého zubního lékaře MUDr. Cíchy v Praze
    - Na základě několika-leté práce získání možností vlastní praxe pod odborným dohledem v nestátních zařízeních
    - Získání osvědčení soukromé dentální hygienistky
    - Koncem roku 2007 zařízení vlastní ordinace dentální hygienistky v komplexu ordinaci soukromých zubních lékařů (MUDr. Stefan, MUDr. Tománek), ve kterých od ledna 2008 praxi provozuje

• dentální hygiena

Ukončené školy