Adres

Celkový stav parodontu + 7 Více

Zubní vyšetření

Výběr vhodných pomůcek

Přítomnost plaku

Michaela Horová DiS. - Střední zdravotnická škola v Praze - Studium angličtiny, francouzštiny - Absolutorium na Vyšší odborné škole pro dentální ...

• zánět dásní

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Francouzština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: S.T. DENT s.r.o. Běžný termín

Moc příjemná paní, pečlivá, velká spokojenost. Podrobně mi vysvětlila co dělá, jak dlouho to bude trvat. Za rok ji určitě zase navštívím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: S.T. DENT s.r.o. Běžný termín

Nesmírně pečlivý a bezbolestný výkon, pí. Horová je velmi příjemná a vstřícná mladá dáma, vždy se k ní moc těším a odcházím spokojená s dobrým pocitem, že ještě existují slušní lidé a šikovní ve svém oboru.
R.K.

Umístění: S.T. DENT s.r.o. zubní hygiena

nejlepší péče o Vaše zuby, skvělé výsledky, bezbolestné a vše v naprostém pořádku. Už bych nešla jinam, Míša je úžasná. doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Výborná péče, vše vysvětlí, pamatuje si zdravotní stav i po půl roce, příjemné vzstupování, osobní přístup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nelze napsat nic jiného než to, že se budu velmi rád na dentální hygienu vracet a dávat doporučení. Naprostá spokojenost jak z pohledu provede dentální hygieny tak s přístupem paní Horové.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprostá spokojenost, velmi doporučuji, příjemné vystupování, vše vysvětleno, dodržen termín návštěvy.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem velmi příjemně překvapená. Mohu jenom doporučit každému dopřát si takovou péči o zuby jaké se dostalo mně.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Dal jsem na názory na tomto portálu a opravdu není co vytknout... Všechno na jedničku (přátelská atmosféra, profesionální přístup, výborná cena), výsledek na vyznamenání :) Doporučuji!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Velmi pečlivé a šetrné ošetření, skvělý přístup, prostě ve všech ohledech spokojenost. Mohu jedině doporučit!!!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Všechno výborné,... Služby, vstřícnost, cena,.. Bez chyby. Slečna je moc milá, ráda poradí,.. lidský přístup.

Běžný termín

Pískování

Cena není uvedená

Instruktáž správného provádění domácí dentální hygieny

Odstranění zubního kamene

Fluoridace zubů