Paní doktorku mohu jen doporučit, postupně k ní chodí celá naše rodina. Je velmi šikovná, profesionální, odborně na výši, příjemná, umí cítit s pacientem a tutéž chválu lze říci o jejích sestřičkách.

Spolupráce výborná, ví, co dělá!!!

Paní doktorka je perfektní, přešla jsem k ní na doporučení, protože jsem měla neustále problémy po jednom zákroku jiné zubní doktorky. Bohužel vyšlo najevo na základě rentgenu, že mám zanícený nerv takže musel ven. Vše proběhlo dobře - péče super. Díky dobrému přístupu jsem se zase přestala bát chodit k zubaři. Mohu jen doporučit.

Paní doktorka Cimburová ze mě postupně sejmula velikánskou fobii, kterou jsem do doby, než jsem začala chodit k ní, měla!!!V dětství k nám do ZŠ docházela p. doktorka Švarcová, která na nás křičela a vůbec byla velmi hrubá. Od té doby se to se mnou táhlo...Naštěstí jsem se asi před deseti léty ocitla v péči p. doktorky Cimburové, která mi můj zbídačený chrup dávala postupně asi rok dohromady. Nikdy mi ani slůvkem nenaznačila, jaká jsem ostuda, že jsem to nechala zajít tak daleko a vždy ke mně přistupovala s velkým taktem. Jakmile se objevím ve dveřích, už mi chystají umrt. injekci, protože ví, jaké jsem "bebíčko", dokonce i v těhotenství jsem p. doktorku umluvila na "dětskou injekcičku". Budu se asi opakovat, ale opravdu jsem paní doktorce moc, moc vděčná a vřele doporučuji všem trémistům /ale asi mají plno/. S pozdravem Darina Čechurová, Plzen

Chodím k ní několik let a jsem maximálně spokojená. Paní doktorka odvádí nejen perfektní práci (rozhodně vás jen rychle neodbyde, ale radši se ještě několikrát přeptá, zda-li je vše v pořádku), ale je i mimořádně příjemná.

Paní doktorka je nejlepší ze všech zubních lékařů, které znám. Dokáže dost často dělat úplné zázraky, její práce je vysoce kvalitní a nikdy to od ní nebolí :-)

K paní doktorce chodím již mnoho let.Jsem velmi spokojená, chrup mám v naprostém pořádku. Vždy je velmi milá, ochotná,a odvádí dokonalou práci.

Specialistka, příjemná, jemná

Příjemné vystupování, dobře a pečlivě odvedená práce.