1. máje 42, Olomouc

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Brzká intervence po telefonu (minuta) • Od 40 Kč

Online psychologické poradenství, psychoterapie • Od 1 300 Kč

Online párová či rodinná psychoterapie • Od 1 600 Kč +2 Více

Psychologické poradenství, psychoterapie (naživo) • Od 1 200 Kč

Párová či rodinná psychoterapie (naživo) • Od 1 500 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Od 40 Kč

Od 1 300 Kč

Od 1 600 Kč

Od 1 200 Kč

Od 1 500 Kč

Mgr. Aleš Neusar, Ph.D.

ENG & CZ. Psycholog a psychoterapeut. Psychologist & psychotherapist. Individuální, párový i rodinný se specializačními výcviky. Zabývám se změnou k l...

• psychosomatika
  • psychoterapie

Umístění: Mgr. Aleš Neusar, Ph.D.

Dr. Neusar je vynikající terapeut s chápavým, lidským přístupem. Jasně vidím, že mu na jeho práci i na pacientech záleží, dokáže nabízet novou perspektivu na problémy, které se jinak zdály neřešitelné, a díky jeho terapiím se můj vlastní stav zlepšuje natolik, abych postupně dokázal své problémy řešit samostatně.

Při terapii je aktivním konverzačním partnerem (což je pro mě strašně důležité), nikoliv jen tichým posluchačem, živě debatuje o problémech i různých řešeních, ale zároveň vždy nechává dostatek prostoru pro mé vlastní dotazy i myšlenky. Naučil mě několik účinných cvičení, jak zvládat depresivní a úzkostné stavy, i když jsem těmto cvičením původně moc nedůvěřoval. Taky vidím, že své vzdělání neustále aktualizuje, drží krok s vývojem svého oboru a tak můžu jeho expertize zcela důvěřovat.

Pana doktora nemůžu než vřele doporučit.

Mgr. Aleš Neusar, Ph.D.

Děkuji moc, Honzo! Vážím si vašeho hodnocení. Vše dobré přeji. Aleš N.