Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

Dentální hygiena do 60 min. včetně air-flow, optragatu a fluoridace • od 1 540 kč

Dentální hyigena dítě do 15 let. • od 840 kč

V roce 2003 jsem ukončila studium na Vyšší zdravotnické škole v Praze. Citlivým přístupem a zodpovědnou péčí se snažím zmírnit obavy z ošetření. Mým c...

• Zápach z úst
  • Zubní kámen
  • Problémy se zuby

Ukončené školy

• Vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky Praha - absolutorium
  • Šestileté gymnázium Český Brod - maturita

• dentální hygiena

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Dentální hygiena do 60 min. včetně air-flow, optragatu a fluoridace

Pod Krejcárkem 975/2, Praha

od 1 540 kč

Dentální hyigena dítě do 15 let.

Pod Krejcárkem 975/2, Praha

od 840 kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři Dentální hygiena do 60 min. včetně air-flow, optragatu a fluoridace

Pani hygienistka byla velmi pecliva a mila. Vsem ji vrele doporucuji. Take se mi libilo, ze jsem byla prijata presne na cas.

Vstřícná, milá, profesionální, na všechny dotazy jsem dostala odpověď, prostředí v ordinaci příjemné. Doporučuji.

X

Velmi milá, příjemná a ochotná dentální hygienistka. Vše vysvětlí, pořadí, snaží se Vám pomoci. Doporučuji!

Presne nacas. Bezbolestne. Jsem moc spokojeny. Moc pekna ordinace a vybaveni. Moznost parkovani na parkingu primo u budovy.

Milá atmosféra, bez bolesti, vysvětlení používání kartáčku pro dítě, doporučení vhodných čistících prostředků, dítě bez stresu, čisté prostředí

Pani hygienistka je příjemná, ošetření bylo bezbolestné, vše vysvětlovala dopředu. Co jsem se potřebovala zeptat, vše bez problémů. Ordinace nová, je tam snadné parkování a berou karty.

• Zápach z úst
  • Zubní kámen
  • Problémy se zuby

Ukončené školy

• Šestileté gymnázium Český Brod - maturita

• dentální hygiena

Stáže

• Odborné školení na domácí a na ordinační bělení zubů – certifikát bělení technikou Zoom advanced power
  • Stoma team - konference pro dentální hygienistky
  • Týden čistých zubů – praktický kurz MUDr. Jiřího Sedelmayera