Martina Trojanová, DiS, dentální hygienistka, hygienista Praha

Martina Trojanová, DiS

přijímá nové pacienty

Dentální hygienistka, hygienista Více

80 návštěv profilu během 30 dní

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

Dentální hygiena do 60 min. včetně air-flow, optragatu a fluoridace • od 1 540 kč

Dentální hyigena dítě do 15 let. • od 840 kč

V roce 2003 jsem ukončila studium na Vyšší zdravotnické škole v Praze. Citlivým přístupem a zodpovědnou péčí se snažím zmírnit obavy z ošetření. Mým c...

• Zápach z úst
  • Zubní kámen
  • Problémy se zuby

Ukončené školy

• Vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky Praha - absolutorium
  • Šestileté gymnázium Český Brod - maturita

• dentální hygiena

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Pod Krejcárkem 975/2, Praha

od 1 540 kč

Pod Krejcárkem 975/2, Praha

od 840 kč

Názory

Paní Trojanová je maximálně profesionální, moc děkuji za precizní a bezbolestné ošetření.
Vše bylo náležitě vysvětleno, díky čemuž jsem se cítila velmi komfortně a nebála jsem se. Samotné ošetření se vůbec nedá srovnávat s tím, co jsem zažívala u jiných hygienistek. I následnou instruktáž ohledně používání pomůcek pro péči o chrup považuji za nadstandardní péči, kterou mé předchozí hygienistky poněkud zanedbávaly. Ještě jednou moc díky!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři Dentální hygiena do 60 min. včetně air-flow, optragatu a fluoridace

Příjemné prostředí, milá a komunikativní paní dentistka, je vidět zájem o klienta, profesionální přístup.

Výborná dentální hygienistka, osobní přístup, perfektní práce, milé jednání. Naprostá spokojenost při každé návštěvě.

Doporucuji, skvela pani. Vse v naprostem poradku. Ordinace, vybaveni, dostupnost zcela vyhovujici. Kratke casy objednani.

Vzdy kvalitni ošetření, mila a pratelska hygieniska Martina, krasne, ciste prostředí, bez cekani....

Martinka je milá, starostlivá, příjemná. Její prace je vždy na profesionalni úrovni. Můžu 100%doporučit.

Pani hygienistka byla velmi pecliva a mila. Vsem ji vrele doporucuji. Take se mi libilo, ze jsem byla prijata presne na cas.

Vstřícná, milá, profesionální, na všechny dotazy jsem dostala odpověď, prostředí v ordinaci příjemné. Doporučuji.

X

Velmi milá, příjemná a ochotná dentální hygienistka. Vše vysvětlí, pořadí, snaží se Vám pomoci. Doporučuji!

Presne nacas. Bezbolestne. Jsem moc spokojeny. Moc pekna ordinace a vybaveni. Moznost parkovani na parkingu primo u budovy.

• Zápach z úst
  • Zubní kámen
  • Problémy se zuby

Ukončené školy

• Šestileté gymnázium Český Brod - maturita

• dentální hygiena

Stáže

• Odborné školení na domácí a na ordinační bělení zubů – certifikát bělení technikou Zoom advanced power
  • Stoma team - konference pro dentální hygienistky
  • Týden čistých zubů – praktický kurz MUDr. Jiřího Sedelmayera