Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta
605 73.....
605 73.....

Bělení zubů ordinační • od 4 200 kč

Bělení zubů pomocí nosiče • od 2 750 kč

Dentální hygiena do 60 min. včetně air-flow, optragatu a fluoridace • od 1 540 kč +1 Více

Dentální hyigena dítě do 15 let. • od 840 kč

V roce 2003 jsem ukončila studium na Vyšší zdravotnické škole v Praze. Citlivým přístupem a zodpovědnou péčí se snažím zmírnit obavy z ošetření. Mým c...

• zápach z úst
  • zubní kámen
  • problémy se zuby

Ukončené školy

• Vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky Praha - absolutorium
  • Šestileté gymnázium Český Brod - maturita

Bělení zubů pomocí nosiče

od 2 750 kč

Dentální hygiena do 60 min. včetně air-flow, optragatu a fluoridace

od 1 540 kč

Dentální hyigena dítě do 15 let.

od 840 kč

1 názor

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři Dentální hygiena do 60 min. včetně air-flow, optragatu a fluoridace

Pani hygienistka je příjemná, ošetření bylo bezbolestné, vše vysvětlovala dopředu. Co jsem se potřebovala zeptat, vše bez problémů. Ordinace nová, je tam snadné parkování a berou karty.

• zápach z úst
  • zubní kámen
  • problémy se zuby

Ukončené školy

• Šestileté gymnázium Český Brod - maturita

• dentální hygiena

Stáže

• Odborné školení na domácí a na ordinační bělení zubů – certifikát bělení technikou Zoom advanced power
  • Stoma team - konference pro dentální hygienistky
  • Týden čistých zubů – praktický kurz MUDr. Jiřího Sedelmayera