Adresa

Pionýrů 1500, Most
Ord. praktického lékaře stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
14 názorů

Ověřeny pacient

Nemám nejmenší výtku. Paní doktorka má vždy milý a empatický přístup. Svou pečlivostí a zručností mi zachránila několik zubů. Dokonce, když bylo potřeba, nastavila pracovní dobu! Sestřička doplňuje příjemnou pohodu. Chodím na prohlídky i zákroky vyloženě ráda. Děkuji Eva Švecová


J
Ověřeny pacient

Paní zubařka mi přijde velice náladová. Zažila jsem u ní i bolestivé vrtání zubu , kde mi odmítla dát injekci. Když jsem kopala nohama a cukala se, tak mě okřikla at se ovládám. Prostě žádná empatie. Ano někdy je milá, škoda že jen někdy, asi podle toho jak se vyspí. Paní doktorka by si měla něco zjistit o tom , že každý člověk má práh bolesti někde jinde a okřikovat někoho za to, že jej něco bolí, mi přijde ubohý. A když už tak nesnese pacientuv projev bolesti, at mu dá tu injekci. Kéž by se paní doktorka trošku zamyslela nad lidským přísupem. Je někdy opravdu nepříjemná.Škoda.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

S léčbou pí. doktorky jsem velmi spokojená. Vždy je příjemná, ochotná, léčba je téměř bezbolestná. Mám k ní naprostou důvěru. Příjemnou atmosféru v ordinaci napomáhá udržovat i sestra, která je vždy milá, ochotná.


super


Lepší doktorku nepotkáte!


Je nejlepší


V

Paní zubařka i sestřička jsou obě moc příjemné a hodné. Téměř nikdy vyšetření nebolí :) chodíme tam celá rodina, na cokoliv se zeptáte, rádi vám odpoví, poradí, doporučí...


L

Paní doktorka i se sestřičkou jsou perfektní! Chodíme k nim celá rodina a musím říct,že při slově zubař nikomu z nás nenaskakuje husí kůže. Mám 2 malé děti a obě berou stomatologické vyšetření jako samozřemost a ne utrpení.A když od paní doktorky dostanou bonbónek, už se ptají, kdy přijdemem příště :-)


K
Ověřeny pacient

Naprosto souhlasím, paní doktorka má jedničku s hvězdičkou, se se sestřikou velice vydařený tým.. Děkuji


Ověřeny pacient

Martina je super, blomby se nedrolí


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti