Krátká 2440/13, Praha
Alergologie Praha s.r.o. (mapa)

jsme velice spokojeni. Syn trpí chronickými bronchitidami, doteď jsme končili věčně v nemocnici, paní doktorka nám pomáhá, její trpělivost s tím naším křiklounem je téměř dechberoucí. V příjemném prostředí příjemné ordinace je i příjemný personál, a proto - ač chodíme k lékaři jen velice neradi, u ní se opravdu vše dá zvládnout. Má - řekla bych - celkem rozumný přístup, necpe nám zbytečné medikamenty... a mohla bych pokraćovat dále a dále - prostě doporučuji :-)

Paní MUDr. Heroldová a její sestřička mi přišly jako nejmilejší lékařský personál, který jsem kdy za 38 let poznala. Skvělý pozitivní přístup, smích na rtech, vše nám se synem vysvětlili, v klidu provedly všechna vyšetření,člověk se necítil jako u lékaře. Byla jsem zde po prvé na vyšetření po několika letech léčby v Klimentské nem. a odcházeli jsme s 10-letým synem, který měl před vyšetřením neskutečný strach naprosto v pohodě a těšíme se na další kontrolu v červnu.

Paní doktorka Heroldová je nejmilejší lékařka jakou jsem za svůj život poznal. Vždy mi pomohla a vždy byla příjemná. Stejně tak sestra.

O

Pamatuju si ji ještě z FNKV a varoval bych. Obvyklou alergii asi zvládne, cokoliv složitějšího ne, nemá na to. Po posouzení její léčby jiným pracovištěm mi bylo zakázáno se tam vracet.

Chodím k paní doktorce již několik let. Myslím, že své práci rozumí, pravidelně se vzdělává a snad mě i úspěšně léčí .o)

Dnes jsem navštívila paní doktorku Heroldovou na základě výše uvedených hodnocení a musím absolutně souhlasit se všemi komentáři. Oddělení alergologie působí velmi sympatickým dojmem, nehromadí se zde pacienti, byla jsem přijata přesně v hodinu, na kterou jsem byla objednána. Paní doktorka Heroldová se chová velmi profesionálně, dokázala mě objasnit příčiny mých alergií, rozebrala se mnou do detailu výsledky spirometrie. Byla jsem velmi příjemně překvapena a přála bych nám všem pacientům více lékařů s takovýmto přístupem. Ještě samozřejmě musím zmínit sestru paní doktorky, která byla velmi laskavá, příjemná a profesionální.

Paní doktorka a její sestra jsou vždy příjemné, trpělivé a usměvavé. Mají pochopení, pokud potřebuji při alergickém záchvatu lék, který mi došel. Jsem velmi rád za jejich přístup k pacientům a nejen jejich, ale všech se kterými jsem se na oddělení alergologie setkal. Jak nemám rád injekce tak jsem vydržel i vakcinaci, když mi ji paní doktorka doporučila a smířím se občas i s testy.

Paní doktorka Heroldová je milá, profesionální, lidsky příjemná. Chodím k ní už od mala, zná mě jménem. I moje matka je její pacientkou a jsme obě spokojené, nikdy žádná výtka. Celé oddělení alergologie ve FN Královské Vinohrady funguje tak, jak má, jsou zde úžasní lidé na svém místě. Když přijdete, osloví vás celým jménem (i s případným titulem), mají zorganizované návštěvy tak, aby nebyly zbytečné prodlevy... Nikde jinde ve státní organizaci se nechovají takto. Jsem velmi ráda za takovou doktorku. Velice se liší od ostatních (i v rámci svého oboru, které jsem měla možnost poznat).

Timto bych rada podekovala pani doktorce Heroldove s jeji sestricce a celemu personalu alergologickeho oddeleni za uzasny a lidsky pristup k vysetreni meho 2 leteho syna. Vsichni byli usmevavi, mili a velmi velmi trpelivi. Pani doktorka celou dobu vysetreni Frantika chvalila, vsechno nam perfektne vysvetlila.....
Opravdu moc dekuji.