Martina Hamouzová, zubař Rybitví

MUDr. Martina Hamouzová

Zubař

17 názorů

Uložit


Adresa

areál Semtína, Rybitví
Sam. ordinace PL - stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
17 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
R
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Změna zubního lékaře .

K paní doktorce jsem začal docházet na podzim 2019 v rámci změny zubního lékaře na doporučení dlouhodobě spokojeného známého . Od první návštěvy ( od prvního okamžiku ) jsem registroval naprosto profesionální a přitom lidsky vždy vlídný přístup . Jednalo se o zhotovení tzv. můstku předních horních zubů + ost. . Vše mi bylo srozumitelně detailně předem vysvětleno a nabídnuty možnosti , z nichž jsem si mohl dle svého uvážení optimálně vybrat . Samotný zákrok jsem absolvoval bez žádných obav . Paní doktorka za perfektní asistence paní sestřičky odvedla velmi pečlivě resp. komplexně dokonalý zubařský výkon ( a zcela bezbolestný ) . Výborné reference se jen potvrdily . Po krátké době ( asi do 2 týdnů ) jsem začal mít interní pocit ( trvající stále ) , že instalovaný můstek se stal resp. jest přirozenou součástí ústní dutiny . S tak výborným profesionálním přístupem jsem se doposud nikde nesetkal .
Rád bych proto touto formou vážené paní doktorce a sestřičce v nejhlubší lidské úctě PODĚKOVAL a tím osobně potvrdil příkladné pozitivní reference . DĚKUJI . V hluboké ÚCTĚ Rudolf MALÝ = vděčný klient .


M
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa

K paní doktorce Hamouzové jsem přešla od jiného zubaře.Dříve jsem měla velké problémy se zuby, které můj bývalý pan doktor neřešil. Paní doktorka mi ihned udělala rentgen a zoubky mi pospravovala a zhotovila mi nové korunky, se kterými jsem spokojená. Zákrok byl bezbolestný.Překvapil mě velmi milý a profesionální přístup paní doktorky a sestřičky. ROZHODNĚ DOPORUČUJI !!!!! Procházková


M
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa

K paní doktorce chodím už dlouhá léta s celou rodinou. Její ošetření je vždy profesionální a bezbolestné. Já i manžel máme od paní doktorky zhotovené keramické můstky, se kterými jsme naprosto spokojeni. Naši paní doktorku vřele doporučujeme a moc jí děkujeme. M. Říhová


J
Ověřeny pacient

Paní doktorku vůbec nedoporučuji, lépe řečeno před ní varuji. Pokud vám nebudou vadit amalgámové plomby, které ničí a roztahují zub, který následně praská (paní doktorka vám vysvětlí, že amalgám je nepřekonaný materiál, pak v pořádku), tak na ošetření běžného kazu tato péče asi stačí. Pokud máte ale problémy se zuby, kde je potřeba řešit korunku, náhradu zubu, atp., najděte si prosím jiného lékaře. U paní doktorky jsem byla před 5 lety, měla jsem problém s jedničkou nahoře, kde jsem měla několik let korunku, která nedržela, ostatní zuby jsem měla zdravé. Paní doktorka mi nabídla "nejlepší" řešení okolní zuby zbrousit a udělat můstek přes čtyři horní zuby, přední - jedničky, dvojky, že vše bude perfektně ošetřeno a jako trvalé řešení ideální, cena byla cca 24 000,- Kč, již nevím přesně. Po cca dvou letech mi můstek spadl, zub, který byl před dvěma lety zdravý praskl, znamenalo to navrtat do zubu čep, zaplatit další 3 000 a doufat, že teď je vše v pořádku. Nyní, po dalších 3 letech, tj. celkem pěti letech spadl můstek znovu, zuby jsou kompletně zkažené a shnilé, zevnitř po nešetrném a radikálním "ošetření" paní doktorky zničené tak, že již nejdou použít, dostavět a jediné možné řešení je extrakce. Obešla jsem několik specialistů, zaplatila neskutečné peníze za konzultace, nicméně verdikt je jasný, pro mě to znamená investici v řádu desítek tisíc na implantáty, vzhledem k tomu, že jsem žena a je mi 40 let nemalou psychickou újmu, protože to znamená být minimálně půl roku bez předních zubů, dále fyzickou újmu v podobě zákroku a finanční náklady, které se šplhají ke stotisíci korun. Proto ještě jednou zvažte, prosím, než se rozhodnete k nějakému radikálnímu řešení od paní doktorky, paní doktorka se nevzdělává a používá zastaralé metody, je mnoho zubařů, kteří nabídnou různé alternativy, ale nepřijdete o zdravé zuby a následně se nedostanete do problémů, jako já.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem přešel před lety od doktora Skupieně a po tom, co mi po něm opravila asi 5 zubů, nemám žádný problém. Je to naše rodinná lékařka, chodíme tam i s dětmi a vše v pohodě :-)


OCHOTNÁ A CITLIVÁ K PACIENTOVI


S paní doktorkou jsem zatím měl zkušenost jen z preventivních kontrol, nemám problémy se zuby. Určitě by se dalo něco málo zlepšit ale já jsem, i s mými nároky, spokojen!


L
Ověřeny pacient

K paní doktorce mě přivedli rodiče, kteří s ní jsou maximálně spokojení. S termínem vychází maximálně vstříc. Ošetření je bezbolestné a s maximální péčí. Od té doby, co k ní chodím, mám zuby naprosto v pořádku. Přístup je také výborný, paní doktorka je velmi komunikativní, vše vysvětlí a hlavně je milá a vstřícná.


R
Ověřeny pacient

Nechat si u ní udělat protézu, tak radši kousat bez zubů, to tolik nebolí Paní doktorka je milá, veselá, ale to je vše. Bývalí dentisti to uměli líp.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H

Pro mě ta nej zubařka co chodí po zemi. Přehlásila jsem tam i manžela a konečně má zuby v pořádku.A dodělávky 23.12. u ní nejsou problémem, takže od nás jen slova chvály a díků.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti