Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, Brno

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice Brno Jiný

Pan primář mě vyšetřuje již od dětství, jako dítě jsem ocenila jeho vlídný, klidný a přátelský přístup. Po špatných zkušenostech s jiným ošetřujícím personálem jsem byla jako dítě ochotna spolupracovat pouze s ním. V dospělosti oceňuji jeho empatii, pečlivost a odbornost. Je to člověk, který vykonává svou profesi s tak neuvěřitelnou lidskostí. Nejlepší lékař, na kterého nedám dopustit.

Umístění: Fakultní nemocnice Brno Jiný

Velmi citlivý přístup k pacientům, laskavý a pečlivý pan primář. Budeme se těšit na další kontrolu. Ať se daří!

Umístění: Fakultní nemocnice Brno Možný akutní zánět oka

Pan primář je velice příjemný s moc krásným přístupem. Ač jsme si nebyli jisti závažnosti, byl na nás velice příjemný i když se nejednalo o nic vážného. Syn se díky jeho přístupu nebál a byl velice klidný.

Umístění: Fakultní nemocnice Brno akutní zánět spojivek

Mimořádná spokojenost s ošetřením syna uprostřed noci na pohotovosti. Pan doktor je velmi citlivý vůči dětem, trpělivý, milý. Ochotný cokoliv vysvětlit. Kéž by všichni lékaři byli jako on!

Umístění: Fakultní nemocnice Brno Úraz oka

Naprosto nejlepší dětský oční lekar s citlivým a empatickym přístupem k dětem strávili jsme u nej se synem na oddělení více jak tyden, vyšetření i operace bylo vždy velmi profesionální a deti s nim i v nepříjemných situacích rady spolupracuji. Je to člověk na svém místě, moc děkujeme za záchranu oka.

Perfektní lékař. Mohu jen doporučit. Jsem moc ráda, že jsme nakonec přešli k němu, protože původní paní doktorka nám udělala naprosto neadekvátní vyšetření.
Její naměřené hodnoty a celkový přístup byl diametrálně odlišný.
Máme potvrzené výsledky od pana primáře i třetí stranou a opravdu mohu jen a jen doporučit.
Těšíme se k němu na další návštěvu.

pan doktor je pro mě nejlepší na světě,protože mi zachránil očičko.na každou návštěvu se na něj moc těším:) Petruška Műllerová.

Pan doktor je velice milý, vstřícný, trpělivý a lidský. Byla jsem u něj před 4 lety a mám jít opět.
K málokterému doktorovi je radost chodit.
Všichni lékaři z FN- Dětské oční kliniky jsou více než skvěl.
Přeji mnoho dalších spokojených pacientů a úspěchů!

Pana doktora z FDN mohu doporučit. Vyléčil mi jakýsi zánět v oku.

Pan doktor Martin Lokaj je vinikající lékař s úžasným přístupem jak k rodičům tak i k dětem.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Již po šesté za sebou se mi na oku, v rozptylu měsíce a půl, udělalo na oku ječné zrno. Jsem 3 měsíce po porodu tak nevím, jestli jsou tyto nepříjemnosti způsobené "hormonální smrští" a stačí počkat, než se hormony ustálí, nebo mám navštívit lékaře?

Děkuji.

Váš dotaz mi byl zaslán omylem, nejsem lékař. Zdravím vás a přeji zdraví.

MUDr. Martin Lokaj

Dobry den, jsem opravdu zoufala z tezkeho syndromu sucheho oka. Nyni to trva 1,5 roku. Rok jsem navstevovala rohovkovou poradnu. Lekarka specialistka na suche oko mi lhala. Tvrdila ze mam nedostatek slz a moje meibomske zlazy jsou v poradku. Ja ji bohuzel verila. Podle zahranicnich specialistu (pouzivajicich vybaveni lipiview,.. mam velkou ztratu meibomskych zlaz, mnozstvi slz je dobre !) Tj. diagnoza od me lekarky byla spatna. Lecba se tedy zanedbala uz v pocatku. Nevim co mam delat na koho se obratit jsem v silenych bolestech kazdy den. Nemuzu temer vyjit ven z domu kvuli vetru. Nemuzu pracovat ! A pry neni zadna nadeje ze se odumrele meibomske zlazy zregeneruji. Vazne uvazuji o eutanazii protoze nemuzu v tomhle stavu dal zit ! Ale celkove jsem zdrava zadna autoimunita nebyla zatim prokazana. Doslo tedy asi "jen" k trvalemu poskozeni meibomskych zlaz kvuli zanedbani pece. Neni nejaka moznost jak transplantovat mrtve meibomske zlazy ? ( dosavadni neuspesna lecba IPL, autologni serum 1 rok, plugy, steroidni kapky 4 mesice, doxyciklin 2 mesice, Ikervis a Xiidra nesnesu.) Autologni serum mi pomaha na zhojeni rohovky ale na meibomske zlazy zda se vliv nema. Pouziva se v CR amnioticka membrana u sucheho oka pr. Prokera ? Je mozne v CR sehnat skleralni cocky pro suche oko ? Chapu ze skleralni cocky nejsou nejlepsi reseni protoze kontaktni cocky dale poskozuji meibomske zlazy ale v mem pripade asi uz nemam na vyber. Prosila bych o konkretni kontakt na koho se obratit. Dekuji

Váš dotaz mi byl zaslán omylem, nejsem lékař. Vynikající oční lékař je primář MUDr. Martin Lokaj, primář ve FDN Brno Černá Pole.

MUDr. Martin Lokaj