Dotazy od pacientů (3)
-
Dobry den, jsem opravdu zoufala z tezkeho syndromu sucheho oka. Nyni to trva 1,5 roku. Rok jsem navs
Dobry den, jsem opravdu zoufala z tezkeho syndromu sucheho oka. Nyni to trva 1,5 roku. Rok jsem navstevovala rohovkovou poradnu. Lekarka specialistka na suche oko mi lhala. Tvrdila ze mam nedostatek slz a moje meibomske zlazy jsou v poradku. Ja ji bohuzel verila. Podle zahranicnich specialistu…
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Váš dotaz mi byl zaslán omylem, nejsem lékař. Vynikající oční lékař je primář MUDr. Martin Lokaj, primář ve FDN Brno Černá Pole.
-
Dobrý den, Již po šesté za sebou se mi na oku, v rozptylu měsíce a půl, udělalo na oku ječné zrno.
Dobrý den,
Již po šesté za sebou se mi na oku, v rozptylu měsíce a půl, udělalo na oku ječné zrno. Jsem 3 měsíce po porodu tak nevím, jestli jsou tyto nepříjemnosti způsobené "hormonální smrští" a stačí počkat, než se hormony ustálí, nebo mám navštívit lékaře?
Děkuji.ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Váš dotaz mi byl zaslán omylem, nejsem lékař. Zdravím vás a přeji zdraví.
-
Hodila jsem k paní Novotne z dcerou asi dva roky dávala ji brejle které ji nepatřil pak jsem šla k p
Hodila jsem k paní Novotne z dcerou asi dva roky dávala ji brejle které ji nepatřil pak jsem šla k panu doktorkovi Pocovi a ten náš poslal do Prahy do motola má to ocicko zanedbyny. Kvůli doktorce. Nenechám to tak.
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Váš dotaz mi byl zaslán omylem, nejsem lékař. Oční lékař je MUDR Martin Lokaj, primář ve FDN Brno. Přeji vám hodně zdraví
Autor
Často kladené dotazy
-
Dobrý den, trpím celodenními úzkostmi a v poslední době se můj stav zhoršil. Snažím se používat r
Dobrý den,
to, co popisujete, se u úzkostných stavů objevuje…