Praktický lékař pro dospělé
Mládí 724, Orlová

K panu doktorovi nemám nejmenší výtku....a pokud "má náladu" je sním sranda...chodím k němu už skoro 15 let a vždy mi pomohl, poradil,poslal na vyšetření...je fakt ok

Výborný lékař,jsme spokojená celá rodina,chodíme k němu všichni,neměnili bychom ,je vždy příjemný,nejlepší diagnostik.

Být Vámi, nikdy bych k němu nešla. Moje maminka k němu chodila a co mi říkala, byl velmi arogantní. Na prvním místě byl on a pak teprve ona. V životě měla těžkou práci. V posledních letech, kdy sama byla doma s částečným invalidním důchodem se starala o nemocnou babičku (80 let, ležák) a pak o svého nemocného manžela (parkinsonova choroba, deprese, alkohol). Nakonec, když zůstala sama, její tělo ji připomnělo všechny ty roky strádání, kdy ona sama byla upozaděna při péči o druhé. Začal ji bolet celý člověk a když chtěla po dr. aby ji udělal krevní obraz, tak řekl, že vystrkuje růžky a co jako že ona si bude diktovat..A to měla doporučení s ostravské pohotovosti, kde ji vzala moje sestra, když už nevěděla co s mámou dál..napsali ji testy na boreliozu a ještě nějaké..no pan doktor se samozřejmě naštval a testy ji neudělal!!! Proto píšu, že na prvním místě si Kataryk cení sám sebe, svých " kvalit" a až pak svého pacienta a toho, co ho trápí...Takže lidi, tam nee!!! Máma kvůli ponižování se rozhodla doktora změnit. Kdyby Kataryk zažil aspoň desetinu z toho, co moje máma si v životě vytrpěla, tak by se choval snad i jinak, lidštěji...

Je opravdu lékař na svém místě.

JIRKA

Člověk, který si před první návštěvou ordinace MUDr. Kartárika přečte příspěvky na této stránce, musí být nutně zmatený. Jaký je tedy MUDr. Kartárik lékař? Nevím, co vede pacienty k negativním hodnocením, ale já jsem byl s přístupem MUDr. Kartárika spokojen a navíc jsem byl velmi překvapen, když se se mnou pan doktor rozloučil podáním ruky a doprovodil mě ke dveřím ordinace. S tím jsem se opravdu u jiného lékaře nesetkal. Ocenil jsem, že pan doktor vyslechl pozorně laický popis mých potíží, nevšiml jsem si, že by je nějak ironizoval, srozumitelně mi vysvětlil možné příčiny a postup léčby. Prostě pro mě je MUDr. Kartárik dobrý lékař.

Obrovské štěstí, že není můj lékař. Pouze 2x jsem ho musela navštívit, když byl můj lékař nepřítome, a pokaždé mi ublížil. Jo nemocenskou nepotřebujete, když jste nemocní, ale když máte hotovost.

Nemám co říct, pan doktor je jednička a co se týká léčení jsem s ním naprosto spokojen.

Šnapka Jan

Lidi - uvědomte si že prakticky lékař je všelékař a určit diagnozu někdy chybně provede i specialista v danem oboru. Pan doktor Kartarik určuje diagnozy dnes a denně. To znamená že jeho prace neni jednoduchá. tim jsme chtěli vyjadřit nesouhlas k negativnim názorum . Petříčkoví Orlová - Lutyně
I pastevec musi být k svému stadu nekompromisní.

Je to velice dobrý a hlavne znaly lekar! Velice se vyzna v lecich a i presnych ucincich + vedlejsich ucincich. Pokud clovek neprojevi nezajem, nebo nepredhodi domacke ci internetove rady, tzn. nefusuje panu Kartarikovi do remesla, a dba jeho rad a lecby, tak i pan doktor je pak velice pozorny a starostlivy. Hlavne ale ocenuji jeho znalosti lekarske, a ty jsou meho nazoru moderni a vic nez dostacujici!

Velice dobrý lékař :) Jsem velmi spokojen.Velký odborník a znalec vždy my dokázal pomoci.A ti co si tady stěžují na to že je tvrdý na pacienty tak já to vidím tak,že je tvrdý na ty co s ním nespolupracují a tím kazí a maří jeho složitou a těžkou práci.Dr.Kartárik dělá tu práci srdcem a vždy se snaží pomoci a ti co to nevidí tak ať se jdou zahrabat!Divím se že taková kapacita jako je on se ještě vůbec stará o naše zadky za ty peníze tady to si taky uvědomte,že třeba v jiných zemích by mněl daleko větší výhody a zázemí a já nechci aby mně léčil nějaký mladý nezkušený doktor,chci aby to byl zkušený a znalý člověk ba co víc člověk který dělá svou práci srdcem a dokáže se vžít přímo do pacienta což Dr.Kartárik bezesporu umí... Radim Petříček