Martin Huser, gynekolog Brno

MUDr. Martin Huser

Gynekolog

5 názorů

Uložit


Adresa

Jihlavská 20, Brno
FN Brno-Bohunice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
5 názorů

L
Ověřeny pacient
Umístění: FN Brno-Bohunice Porod

Měla jsem pana doktora u porodu a moje zkušenost je vysoce pozitivní. Byl profesionální, říkal mi přesně kdy a co mám dělat. Díky tomu můj druhý porod s dvojčaty mohl proběhnout přirozeně a byl daleko jednodušší, jak s jedním dítětem. Pan doktor byl u porodu naprosto klidný a já se snažila poslouchat jeho instrukce a když jsem něco udělala špatně, v klidu mi to znovu vysvětlil. Ještě jednou moc děkuji!


E
Ověřeny pacient

Tenhle pán nemá ve zdravotnictví nic dělat, je mi úplně zle, když čtu, buď tady nebo na emiminu, co si s ním ženské zažily - smutné, hodně smutné..Já se s ním setkala dvakrát a tak arogantního, nepříjemného a jízlivého člověka bez špetky empatie jsem neviděla! S prohlídkou se moc netrápil, diagnozu netrefil...což není divu díky s jeho přístupem k práci. Za to ve zprávě , která se posílá dalším doktorům se toho vůbec nebál a fantazie mu pracovala na plné obrátky.....dle papírů jsem odcházela vyšetřená a prohmataná jako nikdy před ním a naprosto zdráva! to, že jsem měla dvoje antibiotika a léky od bolesti od jiné lékařky v jeho oboru bylo asi jen tak.....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřeny pacient

Výborný gynekolog - porodník. Komunikace s ním bez problémů.U porodu empatický,klidný, profesionální.Můžu jen doporučit.


P
Ověřeny pacient

U porodu mi nadával a ponižoval mě. Je velice bezohledný a arogantní. Taková osoba, dle mého názoru, nemá v lékařství co dělat a už vůbec ne v porodnictví.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Ověřeny pacient

Má problém s komunikací a podávání informací pacientkám. Dost často bývá arogantní. Bohužel i diagnosticky v mém případě selhal.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti