Jihlavská 20, Brno
FN Brno-Bohunice

Umístění: FN Brno-Bohunice Porod

Měla jsem pana doktora u porodu a moje zkušenost je vysoce pozitivní. Byl profesionální, říkal mi přesně kdy a co mám dělat. Díky tomu můj druhý porod s dvojčaty mohl proběhnout přirozeně a byl daleko jednodušší, jak s jedním dítětem. Pan doktor byl u porodu naprosto klidný a já se snažila poslouchat jeho instrukce a když jsem něco udělala špatně, v klidu mi to znovu vysvětlil. Ještě jednou moc děkuji!

Tenhle pán nemá ve zdravotnictví nic dělat, je mi úplně zle, když čtu, buď tady nebo na emiminu, co si s ním ženské zažily - smutné, hodně smutné..Já se s ním setkala dvakrát a tak arogantního, nepříjemného a jízlivého člověka bez špetky empatie jsem neviděla! S prohlídkou se moc netrápil, diagnozu netrefil...což není divu díky s jeho přístupem k práci. Za to ve zprávě , která se posílá dalším doktorům se toho vůbec nebál a fantazie mu pracovala na plné obrátky.....dle papírů jsem odcházela vyšetřená a prohmataná jako nikdy před ním a naprosto zdráva! to, že jsem měla dvoje antibiotika a léky od bolesti od jiné lékařky v jeho oboru bylo asi jen tak.....

Výborný gynekolog - porodník. Komunikace s ním bez problémů.U porodu empatický,klidný, profesionální.Můžu jen doporučit.

U porodu mi nadával a ponižoval mě. Je velice bezohledný a arogantní. Taková osoba, dle mého názoru, nemá v lékařství co dělat a už vůbec ne v porodnictví.

Má problém s komunikací a podávání informací pacientkám. Dost často bývá arogantní. Bohužel i diagnosticky v mém případě selhal.